İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Tek kurtuluş Samsunspor.Arkadaşlar İsmail UYANIK'ın dönmesi için bu siteden kampanya başlatalım.Gün bugündür.Bu duruma fazlam dayanamayıp dönecektir.Benim bildiğim en büyük Samsunspor taraftarı İsmail UYANIK'tır.Başkanı çağıralım,bizi duyar,duymassa da hisseder.Saygılar

yönetici

Lütfen hukuki sorun oluşturabilecek iddialarınızı, kesin isim vererek dile getirmeyiniz.

emoh55

02 Kasım 2009, 19:08:25 #167 Son düzenlenme: 02 Kasım 2009, 19:12:57 yönetici
EVET AYNEN KATILIYORUM BI ORGANIZASYON YAPALIM ISMAIL UYANIK TEKRAR GELSIN ARKADASLAR  BAKIN BU AKSAM ALTAY MALESEF YINE YENCEK BIZI YAZIK DEGIL MI BU ISI ISMAIL UYANIKTAN BASKASI YAPAMKAZ BU TAKIMI BASKASI AYAKLANDIRAMZ SEHIR VE HALK ESNAF HERKEZ BIRLESSIN ISMAIL UYANIGA SAHIP CIKALIM GERI GELSIN VE DESTEKLEYIP KENETLENIP SUPER LIGE CIKALIM

Lütfen mesajınızın tamamını büyük harfle yazmayınız.

jean

ismail baskanin donmesini hayal ediyorum ama cok zor gelecek maddi destekle kesin cikariz

bluegreen55

Alıntı yapılan: Ant55 - 02 Kasım 2009, 15:37:19

Ben de en çok siyasileri eleştirenlerdenim ama hiç bir zaman siyasi kimlikle bakmadım. Kim, gücü, makamı, yetkisi olupta destek olmadıysa eleştirdik. Siyasiler etkili ve yetkili kişiler olduğu için eleştiriliyor, burda bazı siyasileri ya da bu şehrin önde gelenlerini Samsunspor'a destek olmuyor diye eleştirenleri, siyasi emelleri için eleştiriyor diyorsan yanlış düşünüyorsun ve ağır bir suçlamada bulunuyorsun. Ben kendi adıma kabul etmiyorum ve her zaman da eleştirmeye devam edeceğim.

Benim yazdıklarımı düzeltmişler ama anlam bozulmuş ... bende mevcut yönetimi ve yöneticileri savunan o işin devlet meseles,i Samsunspor meselesinin ayrı olduğunu söyleyenlere söyledim...

34_55

arkadaşlar ben geçen hafta 3/0 lık giresun maçından sonra saat 22.25'de adam gibi adam efsane başkanımız babamız,ağbeyimiz olan (İSMAİL UYANIK'I)aradım ve yaklaşın 15 dakika konuştum adeta yalvardım olsun yalvarmam ve bu feryadım aslında benim deil tüm samsunsporlular adınaydı helalı hoş holsun gerekirse yine yaparım ama o konuşamamızda başkanımızın bir sözü dikkatimi çekti dediki takım bitmiş,herşey bitmiş dedi ama en önemlisi  TARAFTARDA artık bitmiş dedi acaba diyorumki bana bu lafı derken neden kimse gerçekten gerekeni yapmıyor anlamındamı dedi diyorum kendi kendime yada yeterince sesimizi duyuramadığımızımı anlatmak istedi bir yerlere diyor ve sizlerinde insiyatifinize bırakıyorum....

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: 34_55 - 03 Kasım 2009, 12:48:05
arkadaşlar ben geçen hafta 3/0 lık giresun maçından sonra saat 22.25'de adam gibi adam efsane başkanımız babamız,ağbeyimiz olan (İSMAİL UYANIK'I)aradım ve yaklaşın 15 dakika konuştum adeta yalvardım olsun yalvarmam ve bu feryadım aslında benim deil tüm samsunsporlular adınaydı helalı hoş holsun gerekirse yine yaparım ama o konuşamamızda başkanımızın bir sözü dikkatimi çekti dediki takım bitmiş,herşey bitmiş dedi ama en önemlisi  TARAFTARDA artık bitmiş dedi acaba diyorumki bana bu lafı derken neden kimse gerçekten gerekeni yapmıyor anlamındamı dedi diyorum kendi kendime yada yeterince sesimizi duyuramadığımızımı anlatmak istedi bir yerlere diyor ve sizlerinde insiyatifinize bırakıyorum....
efsane baskanımız ismail uyanagın gerı gelmesi için ne gıbı caba içerisindeyız acaba daha mevcut  yönetimle görusup iyi bir dille kendılerını ikna edip kongre uyesı dahi olamıyoruz ondan sonra çıkıp buyuk baskan bıze sahip çık dıyoruz adam haklı gerı gelmemekte önce bız caba gösterelimki buyuk baskanımız guvenını  kazanıp gerı gelsin

Fecr_55

Alıntı yapılan: 34_55 - 03 Kasım 2009, 12:48:05

telefon numarasini yazabilirsen buraya yaz, hepimiz rahatsiz edelim..icimizdekileri baskanimiza tek tek dökelim..tek tük taraftar olmadigimizi kanitlayalim..

silopilimuhsin

süper yazı olmuş gerçekler acıdır maalesef ismail başkan duy sesimizi bize yine o güzel günleri yaşat sensiz olmuyor. yüzümüz gülmüyor .

europe_55

Her hafta rezil olmaktan biktik artik!!  >:( :(
Ismail Baskan geri dön!
Düseceksek bile seninle düselim.
Tebrikler Mehmet Abi, cok güzel bir yazi olmus, eline, emegine saglik...

34_55

arkadaşlar bilmeyen yokki zatyen büyük başkanımızın telini herkez bilio bence numarayı vermek sitenin yöneticisine düşer ona yakışır diorum haydi mehmet yılmaz kardeşim sen ver noyu efsane başkanımızın

Fecr_55

Alıntı yapılan: 34_55 - 03 Kasım 2009, 17:53:48
arkadaşlar bilmeyen yokki zatyen büyük başkanımızın telini herkez bilio bence numarayı vermek sitenin yöneticisine düşer ona yakışır diorum haydi mehmet yılmaz kardeşim sen ver noyu efsane başkanımızın

ben o herkesin arasinda yer almiyorum maalesef..rica ediyor ve numarayi buraya yazmanizi istiyorum..

jean

numarasi bendede var bikac kez konusmustum baskan daha donmez

beşnumara

kusura bakmayın ama açıktan açıktan da numara verilmez hele bu kişi ismail uyanıksa hiç verilmez.facebook duvarı mı ki burası?

mehmet yılmaz

2007'nin yazında Arena Gazetesi İsmail Başkanın cep telefonu numarasını manşetten vermiş ve taraftarları ona mesaj atmaya davet etmişti. Bu iyi niyetli bir çaba idi ama başkana sorduğumda "rahatsız olduğunu, rahatsızlığının sebebinin ise çağrılara karşılık verememek olduğunu" ifade etmişti. O yüzden açıktan numara yazmak, buradan kampanya başlatmak falan.... Doğru şeyler değil. Başkan zaten Samsunspor gündemini sitemiz ve bizler aracılığyla takip ediyor, ayrıca ona yönelik bir çabaya gerek yok. Nuray55 kardeşimin özel ricası yüzünden kendisine Başkanın telefon numarasını özel mesajla yolladık.