İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

emoh55

EFSANE BASKAN NE OLUR GERI DON BIRAK INADI HUZUR SAMSUNDA SAMSUNSPORLULAR HERZAMAN YANINDA BU TAKIMIN BASINA GEC KURTAR BIZI .SEN BUYUK BASKANSIN SEN YAPARSIN BU ISI

Kodalak

ACABA GERİ DÖNER Mİ?

GALİP ASALLA BİRLİKTE YÖNETİMİ DEVRALSA NE SÜPER OLUR

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar buyuk baskan gelmez artık boşuna ümitlenmeyelim tek care onun gibi düşünen bizler elele vererek samsunsporumuza sahip çıkmaktır baska turlu bu kaos dvm eder

Ollivanders

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 30 Ekim 2009, 11:24:02
arkadaslar buyuk baskan gelmez artık boşuna ümitlenmeyelim tek care onun gibi düşünen bizler elele vererek samsunsporumuza sahip çıkmaktır baska turlu bu kaos dvm eder

s_uzunkaya

YZY nin seçimlerden önce samsunspora yaptıkları ortadaydı ne oldu seçimlerde?%80 mi aldı :)yemiş samsunsporu... biravucuz arkadaşlar uyanın. koskoca şehirde bir avucuz kim neyapsın yalova kaymakamını. bu takıma bir babayiğit lazım, alcak uçurcak,yükseltcek,marka yapcak ve samsun halkına bu takımı sevdirtcek sonra ancak bu takım tekrar bu hallere düşmeyebilir.... ismail başkan bunun için mücadele etti, gençler başta olmak üzere samsunsporu halka mal etmeye çalıştı, çok çalıştı hemde ama nefesi yetmedi. şimdi diyosunuzki yzy sahip çıkmıyo, milletvekilleri drabzonli....ancak dizimi dövüyoruz ve maalesef kimse sesimizi bile duymuyor. samsunspor burdaki bir avuç gerçek taraftarın davası olmuştur. ve mantık odurki eriyip bitecek. bence ismail başkana bu şekilde yaklaşım ona daha çok acı veriyordur. o istemezmi samsunsporu o eski günlerine getirmeyi. adam belkide çok daha iyi konumlarda olcak, çok daha iyi yerlere getirebilcekti samsunsporu. ismail başkan gibi bir işadamının da işleriyle zamanında çok daha fazla ilgilenebilse şuan istanbulun sayılı işadamlarının arasında yerini rahatlıkla alabilecekti. bırakalım başkana haksız yüklenmeleride diğer samsunlu işadamlarının boğazına sarılalım. nerde bu GALİP ÖZTÜRKKKKKKKK

CeLiL_55

31 Ekim 2009, 05:16:47 #156 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 05:17:13 CeLiL_55
Üstelik şehirde ne değişti ki, baş aynı baş, rüzgar aynı rüzgar!
+10000000000

CeLiL_55

31 Ekim 2009, 05:25:54 #157 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 12:01:28 samsuni
Alıntı yapılan: doğan - 29 Ekim 2009, 20:28:32

Eğer yanlış biliyorsam düzelt DOSTUM;
Başkanım değilmiydi yzy nin başkanlığında siyasi kulis yapan , ismail başkanıma ilk fırsatta sırtını dönmüştür sağolsun ; öylede kindar dır ki kendileri ŞİMDİNİN SAMSUNSPOR ve taraftarına düşman ... neden çünkü edilen küfür ve ithamları yedirememiştir kendine
ismail başkanım ;
belediye ye takımı teslim etmiştir ki düzenli bir gelir gider dağılımı ile takımın geleceğini sağlama almak istemiştir
diyeeksinizki nden yzy
nedenömi çünkü daha önce kendi bu göreve talip olmuş ama bizim çocukluğumuza denk gelen dönemde ne şehir nede siyaset kendisine kucak açmamıştır ...
güvenmek zorundaydı yzy ye çünkü tüm gençliğiini benliğini ;iş lerini , geleceğini , karyerini i ailesini artık ertelemek ve engellemek zorunda kalmıştır  çünkü yanlızdır yanlız olarak tüm şehire yetememektedir ....
Bir ismail UYANIK daha lzım bize başkanım,
ama var olanınına sahip çıktılar ki bir tane daha gelebilsin diyeceksinizki ... işte en büyük ayıbımız ....sana sahip mi çıktı ( TÜM SAMSUN OLARAK )
AMA YİNEDE SENDEN BAŞKASINA İNANACAK NE  GÜCÜMÜZ VAR NEDE SABRIMIZ

nede güzel açıklamışsın sevgili dostum nerde o bu büyük taraftar sana oy kullanmaz diye nutuk çeken taraftarlar... ve secimlerde bircoguda yzy'a oy vermistir Samsun halkından kim yzy oy vermişse yazıklar olsun.. koca Samsun şehrinde bir avuc gerçek Samsunsporlu vardır.. Büyük Başkanın tekrar dönmesine en büyük engelde yine yzy'dır. son olarak diyecegim çok özledik be İsmail Başkanım...

55Melek55

dr.tarik kaptan?

tarik darende siz nerdesiniz```???

özledik seni sayin darende..beyaz saclarini..biyikli halini...

bence samsun futbolunu en iyi o biliyor....

sizde mi uyuyorsunuz?

mehmet yılmaz

Tarık Darende için birşey diyemem ama Tarık Kaptan, yani Tarık ağabey, yıllarını Samsunspor'a verdiği için işinden, gücünden ayırdı. Maddi oalrak ciddi zararlara girdi. Artık o tempoyu kaldırabilecek gücü de vakti de yok.

Zaten Samsunspor'a emek veren, sevgi veren ve bu uğurda işinden, mesaisinden harcayan İsmail uyanık, Tarık kaptan gibi insanlar mali açıdan güç kaybederlerken takımı küme düşürenler, başarısızlıkları had safhada olanlar, ne hikmetse ekonomik olarak hep güçleniyorlar.

Tribün_ali

01 Kasım 2009, 18:35:10 #160 Son düzenlenme: 02 Kasım 2009, 12:15:22 samsuni
Adam gibi adam ismail uyanık beğenmeyenler saçmalıyor gerçek samsunsporlu onun zamanında başımız dik gezerdik

bluegreen55

02 Kasım 2009, 10:33:41 #161 Son düzenlenme: 02 Kasım 2009, 12:16:48 samsuni
Hani nerde Galip Öztürk ?

Yazık valla 1998 den beri Metrodan başka otobüse binmedim,herkesi binmesi için teşvik ettim, Samsunludurbir faydası dokunur diye her platformda destekledim,her samsunlunun ve samsunsporlununda bunu yaptığına eminim...

Şimdi gelinen duruma bakın, Samsunspor dipe batmış durumda, gelirse mevcut durumdan daha başarısız olma durumu yok. Ve hala adam yok ortada. Helal olsun ne diyelim.. kardeşi milletvekili olduğu zaman sevinenler bişeyler olacak zannedenler nerdeler. Samsunspora ve Samsuna bu zihniyetten hiçbir zaman fayda gelmeyecektir.

Galip Öztürkte fos çıkmıştır.. Kimse yok samsunsporun borcu yok şusu busu demesin.Borcu olmasa zaten bende yönetirim.

Siyasi gözlükle bakanlar da hangi takımı tutmaları gerektiğine dair politikacılarına sorsunlar ve o takımı tutsunlar bari Samsunsporu tutuyorum diye diye başka emellere hizmet etmesinler.

Bizde böyle sürünmeye devam edelim.İnşallah 2. ligde tutunmaya devam ederiz ve ilk seçimde iktidar değişir, yönetenler ve güç sahipleri Samsunlu olur ve Samsun yine gözde şehir olur... O zamana kadar böyle devam edeceğimiz kesin. Belki bir ihtimal genç oyuncular form tutar kendilerini ve Samsunsporu süper lige çıkarırlar diye onların özverilerini bekleyeceğiz...

Tabi biz herşey çok yolundaymışta tek sorun futbolculardaymış gibi futbolculara yüklenmeyi bırakıp ne olursa olsun onlara destek olumazsak öyle bir ihtimalde yok ...

34_55

saol kardeşim çok güzel hazırlamışsın arkadaşlar gelin o zaman allah aşkına kendimiz için deil samsunsporumuzun geleceği için çocuklarımızın ileride başka takımları tutmamaları için herkezi bu cumartesi antep maçında yönetimi ve şehrin önde gelenlerini pretostoya davet ediyor ayrıcada efsane başkanımız İSMAİL UYANIK adınada tezaurat yapmaya çağırıyorum...

AntZ

02 Kasım 2009, 15:37:19 #163 Son düzenlenme: 02 Kasım 2009, 15:38:24 Ant55
@bluegreen55

Üzgünüm ama yazdıklarına katılmıyorum. Elbette her Samsunspor taraftarı daha fazla destek vermesini ister ama  zamanında başkanlığa soyunduğunda ve halen, Galip Öztürk'ün başkanlığına karşı çıkan ve engel olanlar herkes tarafından biliniyor. Buna rağmen özellikle en kötü zamanlarda en çok destek olan kişi.

AlıntıSiyasi gözlükle bakanlar da hangi takımı tutmaları gerektiğine dair politikacılarına sorsunlar ve o takımı tutsunlar bari Samsunsporu tutuyorum diye diye başka emellere hizmet etmesinler.

Ben de en çok siyasileri eleştirenlerdenim ama hiç bir zaman siyasi kimlikle bakmadım. Kim, gücü, makamı, yetkisi olupta destek olmadıysa eleştirdik. Siyasiler etkili ve yetkili kişiler olduğu için eleştiriliyor, burda bazı siyasileri ya da bu şehrin önde gelenlerini Samsunspor'a destek olmuyor diye eleştirenleri, siyasi emelleri için eleştiriyor diyorsan yanlış düşünüyorsun ve ağır bir suçlamada bulunuyorsun. Ben kendi adıma kabul etmiyorum ve her zaman da eleştirmeye devam edeceğim.

usare

İsmail Başkan gibi adamlara ihtiyacımız var. Belki de içimizden biri 5-10-15 sene sonra çıkacak takımın başına geçecek ve tekrar eski günlere döndürecek. İşte o zaman bize büyük iş düşüyor arkadaşlar. Biz sahip çıkacağız o zaman bu insanlara. O zaman İsmail Başkan gibi küstürmeyeceğiz!!!