Emre Balak G.Birliği'nde!

Başlatan 55.hakan, 29 Mayıs 2008, 12:12:14

« önceki - sonraki »

bengülü

30 Mayıs 2008, 00:13:18 #60 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2008, 00:28:33 bengülü
yazıklar olsun ben bu haberi yeni duydum gerçekten şok oldum yazıklar olsun samsunspor yönetimine siz devam edin gençleri satmaya bunlarıda satınca sahaya kimle çıkacaksınız sayın sezgin gümüş gider ayak takımı satıyorsunuz yazıklar olsun ben size çok güvenmiştim yönetime gelince  ama hayallerimizi yıktınız takımı süper lige çıkaramadığınız halde birde geleceğin samsunsporunu satıyorsunuz brova sizlere böyle devam edin efsane geri dönecek samsunspor bir markayız  çok bekleriz artık koca SAMSUN halkı uyuyor ve uyutuyorlar   birisi çıkıp söylesin yönetimden neden gençlerin satıldığını açıklasınlar biz taraftar olarak bilgi istiyoruz  KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN...... EN BÜYÜK TARAFTAR ....? ANLAYAN ANLAR ARTIK

CeLiL_55

Kötü Köpek Sürüye Kurt Getirdi misali Kötü Yönetici Bu Takımı Bitirdi artık bundan sonra bu takım ifla olmaz gibi görünüyor gençlerde gitti şimdi hedef büyüceği yerde küçüldü hedefimiz Ligde Kalmak bu saatten sonra kimse kimseyi kandırmasın bu Takım Transfer yapamıcak elindeki oyuncuları görüldüğü gibi elinde tutamıcak Seneye Düşmeme mücadelesi için oynicaz yazarken bile çok kötü durumda oluyor insan çok yazık Samsunun Rezil insanlarına yazık bu takıma sahip çıkmayan adilere yazıklar olsun koca Samsundan adam gibi adam çıkmadı yazıklar olsun ne hallere düşürdüler Samsunsporumu ne günlere kaldık ya şuraya bak ama şimdi merak ediyorum dorusu bu takımı seneye kim sırtlayıp kurtarıcak beğenmeyip suçladıkları İmparator CeLiL'e Laf atanların boyunun ölçüsünü görücem seneye.. Samsunspor sadece ismi ile kalan bir Efsane oluyor yavaş yavaş...

cgr

kardesme hayırlı olsun..İnşallah gittiği yerde başarılı olur..Bazı arkadşlar gibi takımı sattı veya bilmemNe demiorum..Çünkü dışardan görüldüğü kdar koly değil hiçbişe..Siz çalıştığınız işyerinizde Acemi elemansınız,gençsinz diye ezilseniz veya bi takım haklar sizden dha kıdemlilere verilse kızmaz,üzülmezmisiniz? Ya da işlerinizin kötü gittiği bi yerde 3 ay parasız çalışsanız homurdanmaya başlamazmısınız..?En iyisini yaptın emre kardeşim..Hayırllı olsun herkes bi yerde kendi geleceğini düşünmek zorundadır..Eğer geleceğini düşüncek biri varsa o da Büyük Samsunspor'un Küçük yöneticileridir...Büyük Oyuncuları , Küçük şekilde elinden kaçırmamalıdır..

cem 55

ne diyosun arkadasım sen ne söylüyosun herkes su siteye girip demogoji yapıyo yok 3 ay para alamamıs da yok ezilmişte yok gelecegini düsünmüşte su sartlarda her kulubun futbolcusuna borcu var hem samsunsporda kimsenin parası kalmaz futbolcu dedigin biraz gururlu olur vefalı olur seni elin toprak sahalarından alıp futbolcu yapan gelecegini kurtaran takımını ilk fırsatta satmaz sen bu sitedeki herkes aylık kac para maasa calısıyo evinin rızkından kesip deplasman yapıyo takımına destek veriyo biliyomusun nerden bileceksin dininiz imanınız para olmus hepinizin yazıklar olsun hepiniz gidin bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz amatörede düssek biz takımımızın yanındayız ölene kadar da samsunsporluyuz

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Cgr - 30 Mayıs 2008, 02:13:47
kardesme hayırlı olsun..İnşallah gittiği yerde başarılı olur..Bazı arkadşlar gibi takımı sattı veya bilmemNe demiorum..Çünkü dışardan görüldüğü kdar koly değil hiçbişe..Siz çalıştığınız işyerinizde Acemi elemansınız,gençsinz diye ezilseniz veya bi takım haklar sizden dha kıdemlilere verilse kızmaz,üzülmezmisiniz? Ya da işlerinizin kötü gittiği bi yerde 3 ay parasız çalışsanız homurdanmaya başlamazmısınız..?En iyisini yaptın emre kardeşim..Hayırllı olsun herkes bi yerde kendi geleceğini düşünmek zorundadır..Eğer geleceğini düşüncek biri varsa o da Büyük Samsunspor'un Küçük yöneticileridir...Büyük Oyuncuları , Küçük şekilde elinden kaçırmamalıdır..

sen kimsin yada kim yolladı seni buraya

pitbul055

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 30 Mayıs 2008, 11:28:30
sen kimsin yada kim yolladı seni buraya
heralde buda diğer gençlerden birtanesi.kaçacakya kendine zemin hazırlıyor.arkamdan sövmesinler burda diye

pitbul055

30 Mayıs 2008, 12:32:00 #66 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2008, 13:51:34 admin_
nerde bu önümüzdeki 10 yılın takımını  kuracağız diye biz kandıran şafak gedikoğulları,şener aydınları.lan siz kimi kandırıyorsunuz.arkadaş hiçmi doğru insan bulmaz bizim kulübü.ne adamlara kaldık.şafak bey buralara çıkıp yok 10 yılın takımını kuracaz yok sezon sonu almanyalara gideceğiz,bayer münihi örenek alacağız falan diye edebiyat yapıyordu.önümüzdeki 10 yılın takımı böylemi kurulur.yok arkadaş bunlar samsunsporumuzu iyice dibe vurmak için gelmişler yönetime.yok galip öztürk zamanında başkan olacakdımda önüm kesildi,istemediler falan deniliyor.işde kardeşim hodri meydan.madem her seferinde samsunun çocuğuyum samsunsporu seviyorum diyorsun çık meydana alıyorum de.o önünü kesenlerdende hesap sor.iş icraata gelince kimse çıkmıyor meydana.çıkacak olanda 40 nazla şartlarla geliyorki, başkan olunca 2 ay sonra rahatca kaçabilsin.vallahi bu 1 senede ömründen heralde 10 yıl gitmişdir.lan ben bu parasızlığın...  sanada yazıklar olsun emre.bukadarmıydı senin samsunluluğun.ama emre ne yapsın.celil abilerinden falan öğle gördü çocuk.bakdıkı bizi küme düşüren malatyaya takımın ve taraftarın göz bebeği,imparator yapdıkları celil gibi bir isim gidiyor,ertesi sene geliyor taraftar ona hala imparator diyor.bende gideyim.nede olsa tepki yok.banada padişah derler

HoliganSamSunLu

niye kardeşim önümüzde 8 sene var o zaman 8 sene sonra süper lige çıkarız anlamında söylemişlerdir ... bu rezillerlerle hiç bir şey olmaz yine taraftara hüsran

Clint_Eastwood

Göztepe gibi amatörü boylarız bu gidişle... 2.ligin en zayıf takımız ve düşmeye aday ilk takım biziz maalesef...

Tuğba55

satın bakalım gençleri nereye kadar ne zamana kadar satıcaksınız bol satışlar

adige73

Alıntı yapılan: Cgr - 30 Mayıs 2008, 02:13:47

arkadaşım sözlerine kesinlikle katılıyorum o bu işten rızkını kazanan bir insan olarak geleceğini düşünmek zorunda şimdi buradaki bir çok arkadaş senin yazdıklarına kızdığı gibi bana da kızacak ama olsun yönetim bu çocukların takımda kalması için ne yapmış ki emreyi suçluyorsunuz çocuğun önüne gelecek adına iyi bir fırsat çıkmış tabii ki değerlendirecei Bank Asya 1. ligde oynamakla Turkcell süper lig de oynama arasında dağlar kadar fark var.Eğer Emre Samsunsporu Bank Asya 1.ligde oynayan bir takıma tercih etse yorumlarınızda haklı olabilirdiniz belki. 

pitbul055

biz gitmesin demiyoruzki.2010 yılına kadar sözleşmen var.ekmek yediğin yere ihanet etme.önce seni adam yapan samsunsporuna borcunu öde

recai

ekmek yedigi yerde yatmadı ki Emre.. Aldıgı yada alamadıgı paranın hakkını vermıstır bence.. Hayırlı olsun Emre için.. Gonul kalmasını ısterdi ama kapucuya o kadar tesekkur ederken Emreye verdiği hizmetlerden dolayı tesekkur etmemek ayıp olur..

selahattin55

gelişmeler hiç de iyi değil kongre bir geçsin bakalım tek umudumuz bu kaldı.eğer bir sonuç çıkmasa asıl ozaman yandık.bu sezonu bile arayacak duruma geleceğiz.heralda ilk 11 kuracak adam kalmayacak elimizde.

US

Alıntı yapılan: cem 55 - 29 Mayıs 2008, 17:11:16
tribün dergide bi arkadas senelik 40000 euro 3 sene karsılıgında samsunspora 120000 euro yetiştirme parası verilecek yazmıs yani bu 230 milyara denk geliyo karsılıgı verilirse diyosun mehmetcan piyasada futbolcuyum diye gecinen adamlara ödenen paralar malum armagan +emre balak 280 milyar sen söyle şimdi bu paraya bu adamların yarısı kadar kalitede adam transfer edebilirmiyiz.

yonetime yazıklar olsun ne diyelım bn emre gibi bi oyuncunun parası odenmıstır diye dusundum..