NEREDELER? (ROLİGAN ,N GONGE , CANİKLİ , TUZLALI, SEJOE, SAMSUNKOPAT, BENGÜLÜ )

Başlatan misafir, 03 Nisan 2008, 23:18:11

« önceki - sonraki »

merkez

Bundan yaklaşık 5 yıl önceydi...Şimdi ki gibi her konunun ayrı başlıklarda tartışıldığı ,adminiydi modaratörüydü vs gibi ayrıntıları olmayan sade bir sitede başlamıştı herşey...

Samsunkatalog
da bulmuştuk birbirimizi,hiç tanışmasalarda Samsunspor'a olan sevdaları sayesinde kardeş gibi olmuştu yazan herkez.
Sonra nedensiz bir şekilde bitti samsunkatalog,alışmışlığımız dostlara hasretimiz her an onları nasıl tekrar buluruz düşüncesiyle google da farklı farklı aramalar yaptırıyordu bize...Aramalar sonuç verdi ve  sonunda buldum O'nu o ''timofte'' idi ve 26.11.2004 tarihi itibari ile samsunspor.biz adında yeni bir site kurmuştu...
Hemen ertesi gün kaydımı açmış hasretimi gidermiştim kaybettiğimi sandığım dostlarımla.Hepimiz Samsunspor'a delice sevdalı samsun'a aşık idik,karşılık beklemeden menfaat ve çıkar ilişkilerinden uzak sevmiştik biz bu değerleri...

Rahmetlinin ansiklopedik tatda tuttuğu inci gibi yazısı ile süslediği notları sayesinde çocukluğumun Samsunspor'unu tekrar tekrar anımsamış bir daha,bir daha aşık olmuştum Samsunspor'uma.

Acısıyla tatlısıyla, zaman zaman sorgulayan,zaman zaman sabahlara kadar Samsun'u Samsunspor'u tartışan ama kolkola göğüs göğüse tribünde avazı çıktığınca bağıran dostluklar edindik bu site sayesinde.Bunların hepsini Teoman'a borçluyuz,O olmasa ne bu site olurdu ne bu aile...

Allah Gani Gani Rahmet eylesin Ruhu Şad olsun...

O'nun mirasına elbirliği ile sahip çıkmak boynumuzun borcu,her ne olursa olsun bu site devam edecek,bu site devam ettiği sürece Kardeşimin o gülen gözleri hep gülecek...

misafir

taş yerinde ağırdır lafı bir kez daha gerçek oldu gönül olarak gitmelerini istemediğimiz istanbul grubu geri döndü artık bu arkadaşlarımızında geri dönmelerinin zamanı geldi .
bazıları biz burdayız dediler ama hala cevap vermeyenler var
evet nerdesiniz

bengülü

evet biz burdayız diğer arkadaşlarıda aramızda görmek istiyoruz 

celebi

evet eswki yazılarını okuyunca değerli yazılarını anlayabiliyorum. bu tip kişilerin sitemizde kaybolması veya belki işleri gereği girememesine yazık oluyor.tekrardan yazmalarınn temmeni ederim.

veis

ngonge ile belediye kupa maçında tanışmışdık gerçekden çok efendi ve mütavazi kişiligi vardı.umarım istanbulda yaşıyor ve grubumuza dahil olur.

Sioux

Sitenin en eski üyelerinden biriyim. O arkadaşları ben de arıyorum. Biliyorum ki, Samsunsporluluklarından hiçbir şey kaybetmediler ama özlettiler kendilerini.

tuzlalı

Adı geçenler arasına beni de eklemiş arkadaşlar. Aslında ben siteye olan bağlılığımı kaybetmiş sayılmam. Siteyi yakından takip ediyorum ve zaman zaman da (özellikle sevgili kardeşim Teomanla ilgili konulara) yazılar yazıyorum. Samsun ve Samsunspor sevgisi,  özlemini çok yoğun duygularla yaşayan biri olarak bu konudaki en büyük ilham kaynağım kardeşim Teoman dı. Onu kaybettikten sonra hayatımdaki yaşamsal olan bir çok şey konusunda bir isteksizlik olduğu gibi, hayaller ve hedefler açısından da karamsarlık içine girdim. Bu karmaşa içinde de, takip ettiğim  halde bir çok konuya fikir beyan etmedim.

Madem arkadaşlarımız eksikliğimizi hissetmiş, o zaman daha fazla katılımcı olmaya gayret ederim. Saygılarımla

55cem55

bir arkadaşımızın da dediği gibi 2 yıl önce bende google dan samsunspor olarak arattım ve ardından bu siteyi buldum..içeriğine baktım çok şaşırdım yalnız değilim dedim ben gibi düşünen ben gibi yaşayan doğuştan samsunsporlu olan ve başka takım tutmayan arkadaşları görünce hemen üye oldum ve birlikte sevindik birlikte üzüldük yönetime isyanı birlikte yaptık görüşlerimizi o kadar medeni bir şekilde anlattıkki sitedeki kalite diğer sitelere örnek olacak düzeydeydi ve bu siteyi diğer takımdan arkadaslarıma gururla söyluyor anlatıyordum işte gerçek samsunspor taraftarı işte üslup işte saygıdeğer kaliteli görüşler diye..ve benim uzak kalma nedenim sadece yazılardan ibaret normalde yine takip ediyor yine görüşleri okuyordum nedeni ise işimin artık istanbulda olması ve yoğun tempoda surekli çalışmam bilinizki samsunsporlu kardeşiniz hergün gökyüzünde uçuyor kırmızı beyazlı renklerle..
bu arada ne kadar tanışmasakda kendimi istanbul grubu olarak görüyorum veis kardeşimiz kabul ederse tabi..saygılarr

hasselbaink

Alıntı yapılan: tunç güvenoğlu - 03 Nisan 2008, 23:52:11
valla burdan canikliye ona yakışır bır NERDESİN BİRADER diyeyim.

Birebir muhabbetim hatta mesajlaşmam dahi olmayan bir insandan, böylesi bir ilgi beklemiyordum açıkçası. Rahmetli Teoman çok ısrar etmişti Canikli dönsün diye. Ancak bazı kişisel sebeplerden dolayı aylar boyunca hiç aktive olmamıştım. Ta ki geçenlerde Timofte kardeşime bir taziye metni yazana kadar.

Onunla Samsunsporluluğumuz birdi; pek çok konuyu paylaşmıştık. Bana "hiç mi dönmeyecek Canikli?" dediğinde "sence?" demiştim. "Dönse iyi olur" diye eklemişti kendine has o güzel üslubuyla. Şimdi dönsem de o olmayacak burada, msn'den yaptığımız sohbetler olmayacak, Samsunspor'u sevmek yarım kalacak. Aylarca okudum siteyi, hiç yazmadım. Arada girip "tam Canikli'nin konusu, yazsana üç-beş birşey" derdin Timofte. Ama yazmadım, çünkü...

Neyse, bu site senin bir hatıran. Vaktim kısıtlı ama Canikli/Hasselbaink olarak artık arada da olsa yazacağım.
Yalnız sevgili admin, şu karpuzcuların olduğu başlıktakiler iyice bunalttı beni :) 

ozkan17

bende dıyorumki bu cenkturgut tolga ss neredeler..asıl bunlar neredeler hee

misafir

Alıntı yapılan: ozkan17 - 08 Nisan 2008, 20:02:41

zaten yukarda kı demirbal isimler olsaydı bunlar bu sitede yazmaya bile cesaret edemezlerdi.
işte yavaş yavaş bu isimler dönüş yapmaya başladılar .
ir caniklinin oldugu yerde özellikle tolga nın yazamazdı bile hele roligan nın oldugu yerde ss nın adı bıle okunmaz ilk bilgiler bize rolıgandan gelirdi.

kumkoylu ahmet

bende sunu diyorum birilerin cagirmalariyla seslenmeleriyle samsunsporlu olunmaz birakin kim ne hali varsa gorsun bence.samsunsporlu olunmaz dogulur kim ne derse desin yazan yazsin yazmayan yazmasin.samsunspora gonul verenler zaten hep bir arada olacakdir ebediyen.

sevgiler saygilar
Ahmet Sonkaya
Hollanda

mehmet yılmaz

Arkadaşım sen tamamen yanlış yorumlamışsın durumu. Bu arkadaşlarımızın Samsunsporluluğu tartışılabilecek birşey değil. Sadece sitede eskisi kadar yazmıyor oluşları dikkat çekmiştir. Kimsenin Samsunspor'u bıraktığı falan yok.

selahattin55

Alıntı yapılan: ozkan17 - 08 Nisan 2008, 20:02:41

ÖSKAN17 bu adamlara takılma adını etme.ve tekrar başa dönmeyelim.eğer grup istanbul üyesi isen bu şahıslar hakkında yorum yapma.saygılar.