Yeni Güneşler Doğuyor

Başlatan nomak55, 29 Mart 2008, 02:05:01

« önceki - sonraki »

nomak55

29 Mart 2008, 02:05:01 Son düzenlenme: 29 Mart 2008, 02:50:17 berusa55
Beyler ben samsunsporun geleceginin cok parlak oldugunu dusunuyorum..Nedenine gelince Sercan Temziyurek,Turgut Dogan ve Emre Balak ozellikle bu üc futbolcumuzun gosterdigi performans gercekten etkileyici ozellikle sercan ve turgutun son maclarda attıkları ve attırdıkları goller ve oynadıkları oyunlar cok ümit verici buradan sayın Orhan hocamada minnetlerimi sunuyorum bizim takımın geleceginin genclerin elinde oldugunun farkında ve onlara onemli roller veriyor....Ins..GELECEK SAMSUNSPORUMUZUN

ozkan17

29 Mart 2008, 02:09:25 #1 Son düzenlenme: 29 Mart 2008, 02:50:37 berusa55
mardın macıydı sanıyorum turgut sag acıkdan bır gırdı ıkı kısıyı calımladı kalecızgısıne kadar gırdı pasıınıda verdı ama vuran olmadı..harıka bır futbolcu olacak o turgut ınanıyorumkı bugibi oyucular dahada cıkacakdır klubumuzden..sahsen elımde bıtane var benim hehehe  ;D

nomak55

29 Mart 2008, 02:17:15 #2 Son düzenlenme: 29 Mart 2008, 02:50:56 berusa55
soylede bizde bilelim takıma kazandıralım
;D

ozkan17

29 Mart 2008, 02:38:56 #3 Son düzenlenme: 29 Mart 2008, 02:51:11 berusa55
saka falan degıl ya cıddı:D

berusa55

29 Mart 2008, 02:47:26 #4 Son düzenlenme: 29 Mart 2008, 02:51:24 berusa55
Samsunspor'umuz her zaman yeni yıldızları üretecek ve futbol piyasasına sürecek potansiyele sahiptir evet doğru.

Ama bizi bekleyen tehlike, saglıklı bir kulüp yönetiminin olmayışı, sehrin vurdumduymazlıgı. Ve bu olumsuz sartlar altında bu gencleri, bir 4-5 sene daha elimizde nasıl tutacagız? Kimleri muhatap alacak bu cocuklar imza atmak icin? Hatırlarsınız daha yakın dönemde bir kongre yapabilmek, Samsunspor'umuzun baskanını seçebilmek icin defalarca tekrarlanan, bir türlü sağlıklı yapılamayan kongreler gördük.

Kısacası demek istediğimi herkes anladı sanırım. Evet! Genclerimiz iyi de elimizde tutabilecek miyiz? Sorun bu!

celebi

samsunspora eskiden ajax diyoralrdı. çünkü bu konuda ajax söz sahibi idi. ama ben hala inanıyorum tekrardan biz bu konuda eski günlere geri döneceğiz.

US

yenı güneşler doguyor sercan turgut emre nın devamı gelecegine cok inanıyorum bn ...
bu yüzden samsunsporumuzun ekonomik sıkıntıları atlattıkdan sonra cok parlak bi dönem beklıyo diye düşünüyorum

esedullah

ben sercanla turgutu çok beğeniyorum gerçekten muhteşem futbolcular inş. Samsunsporumuza yararları olur ilerdede

nomak55

bizim paf takımımız biz super ligde iken şampiyon olmustu o kadrodan neredeyse kimse cıkmamıstı takıma...yanlıs hatırlamıyorsam bi adnan bide caner cıktı bunlara sans verelim hatayı bu gencler yapsın..bizde herseye ragmen destek verelim onlar hata yaptıkca hatalarını kapatmaya gidecekler bizde destek verirsek ki herkes benimle aynı goruste gordugum kadarıyla samsunsporumuz kurtulacak destek kasteddiğim sadece soszle degil hareketlerimizlede..En basitinden stada mac izlemeye gittiğimizde sercan olsun turgut olsun emer olsun diger genclerimiz olsun hatalı bir hareket yaptıklarında homurdanmak yerine alkışlayıp cesaretlendirmeliyiz...Denesinki guzel şeyler ortaya cıksın yoksa urkek oynarlarsa kendi yeteneklerine olan inançları kaybolur bu da bize zarar verir ayrıca bu genclerimize bizim bu denli destek verdiğimizi goren hocada onları oynatma yonunde dahada cesaretlenecektir...Stada gittiğimizde en yakınımızda oturam taraftarada bunları yapmasını istemek bir başlangıc olacaktır butun stada yayılırsa futbolcu cenneti 19 mayıs stadı olur inş.

ozkan17

ercanı ısmetı falan bulcan aslında nabıuyolar sımdı..altyapıya hoca oalrakk..ne oyuncu yetıstırır onlar bee

nomak55

Ercan baklavacıda takılıyordu en son gordugumde zaten ciftlikte de tukkanı var bildiiiniz gibi

ozkan17

ne dukkanı usta benım haberım yok hehe solersen samsuna gıdınce ugrarız yanına :=)

nomak55

Gulluoglu baklavacısı varya ciftlikte çalıkuşunun yanında koşe başında o dukkan Ercanın...Namı diger sarapcı ercan  8)

ozkan17

vayy be ercana bak ;D samsuna gıdınce ugrayım yanına yaa bılmıyordum valla saolasın camakf..varmı baska bıldıgın ole eskılerıden mekanı olanlar ;D

tanju55

bildigim kadariyla calikusu da ercanin
samsuna izine gittigimizde hep oraya giderizde babam anlatmisti  ;D