championship manager 03-04

Başlatan yaman55, 07 Mart 2008, 15:01:17

« önceki - sonraki »

özkan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 17 Eylül 2009, 12:53:39
yusuf akbel elazığspordan cüzi bi miktara aldım.kaliteli bir oyunu 25 yaşında.

Transferin kaynağı nereden geliyo başkan ;D

Jnr.Serkan

transferin kaynağı topaçtan gelio :) 260.000 euro transfer bütçesiyle 10 tane adma aldım :) emin olun ben bu takımın gözlemcisi olsam gerçekte onların saçtıkları paranın daha az miktarlarına oyuncu getirirm.middlesbrought mudur nedir onun başkanı tuncayı menejer oyunundan beğenip almıştr.bilmiyorsanız araştırabilirsiniz.tuncayı beğenmiş ve gözlemcilere talimat vermiş bu oyuncuyu izleyin diye.bu oyunun gözlemcileri gerçekten mükemmel çalışıyor

özkan

doğru serk,mesela chelsea'deki john obi mikel afrikalı orta saha oyuncusuda abramovicin cevresındekı fm oynayanlar tarafından tavsıye edılıpte alınmıştır..

bende mesela şu an psg de defansın göbeğinde oynayan mamadou sakho adlı oyuncuyu taa fm 2006da alıp oynatıyodum o zama psg 21 altındaydı sakho..eminim o adam bundan en gec 3 sene sonraya kadar dev klüplerin birine gidecekdir..Yani bu fm cok gercekci bir oyun..

Ollivanders

orijinal oyunu aldık laptop dvdrom her dvdyi okuyor ama cm 2010 u okumuyor yok boyle birsey

Jnr.Serkan

Ollivanders

valla bende bilmiyorum baska bilgisayarlarda deneyeceğim. Kotu oldu bu ya herseyi acarda bunu mu açmaz bir bilgisayar sans ima edeyim

oguz_5528

ben bu oyunda samsunsporla 2 defa şampiyonlar ligi şampiyonu oldumm süper topçular gelioo samsun'a yabancı sınırlaması da yok..samsun açık ara şampiyon olurkenn beşiktas trabzonspor düşmemeye oynuo ;D..güzel bi oyun..fm 08de oynuyorum şu an..en iyi gelişme gösteren oyuncular..sercan,fatih özer,serkan eyüboğlu,turgutt ..iyi oyunlarr herkese bol samsunssporlu günler ;)

Ollivanders

en sonunda yaptım oyunu . :)  gercekten guzelmis oyun .

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Eylül 2009, 22:17:21
en sonunda yaptım oyunu . :)  gercekten guzelmis oyun .

transfer olarak kimleri aldın abi bilmek isterim :)

Ollivanders

aytaç ak

hasan gostak

mehmet bayram

celil sağır :) simdilik bukadar butçe bukadar yetti birde kaleci arayisim var :)

Jnr.Serkan

kılıçarslanı tavsiye ederim.ayrıca hakkı hocaoglu mükemmel bi defans.gurbanov da öyle abi.ingiliz takıımları istiyor.ama karar senin tbikide :)

Ollivanders

Lary diye bir adam var tavsiye ederim :) sadece lary :)

Jnr.Serkan

bende afful ve mendy i öneririm acayip ucuzlar.süper lige bunlarla çıktım:) yusuf akbel zaten mükemmel bi golcü

Ollivanders

ali cansun ne gol atiyor bea kardesim :) 3-1 den maci cevirdi adam ne yaptiysam atti :)

Jnr.Serkan

ali cansun bu ligde gol kralı oluyor oyunda.biraz abartılmış :) sol bekte atalay sağ bekte serkan ı tavsiye ederim