Bank Asya 1.Lig - 24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 24 Şubat 2008, 15:47:46

« önceki - sonraki »

samsunmania

İnşallah işler tersine döner ve puan alırız.

babaalişo

beyler allah aşkına inancı olmayan yazmasın gercekten cok kötü bir gün geciriyoruz bide hayallerimiz varken yıkmayın hayelllerimizi maç 90 dakika başkan uyanık boluda maç dönebilir hadi ımıdımız sürdükçe devam edelim destek vermeye hadiiiii gercek samsunsporlular hadi teoman abi gibi hadi şirin ana gibi 90. dakikaya kadar hadi millet

55__Gurbet__55

Sempatik Bengülü

CeLiL_55

Kardeş sonuç belli neyin desteğinden bahsediyosun adamlarda gayret yok istek yok nası maç kazanıcan penaltı olmasa nası gol atıcan gerçeklerle yüzleşin artık !!!

55__Gurbet__55

1 puan degil 3 puan alacagizz hadii bi hevese giirdim hayiirlisii

yaman55

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 02 Mart 2008, 14:56:11
Kardeş sonuç belli neyin desteğinden bahsediyosun adamlarda gayret yok istek yok nası maç kazanıcan penaltı olmasa nası gol atıcan gerçeklerle yüzleşin artık !!!

iki penalti daha kananiiriz olur biiterr ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

babaalişo

içimde dli bi his var bu maçı alacağız en azından beraberlik

cenkturgut

bu macta dahıl oynayacagımız3  mac lıgde  kalmamızı  ve  bu yonetımın gıtmesını etkıleyecek zaten  guvenoyu  yok  yarduım kampanyasıda fıyasko kımse guvenmıyor yonetıme  bu cok acık futbolcularda sallamıyor sezon sonu genc oyuncuların dısında kımse kalmaz bu takımda sız guvenın bu kardesınıze

baha55

inanmayan yazmasınn...BİZ  SAMSUNSPORLUYUZZZZZ..OOOOOOOOOO
BİZ SAMSUNSPORLUYUZZZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
HADİ TEOMAN KARDEŞİM HADİ ŞİRİN ANA
KIRMIZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Alıntı yapılan: babaalişo - 02 Mart 2008, 14:53:51
beyler allah aşkına inancı olmayan yazmasın gercekten cok kötü bir gün geciriyoruz bide hayallerimiz varken yıkmayın hayelllerimizi maç 90 dakika başkan uyanık boluda maç dönebilir hadi ımıdımız sürdükçe devam edelim destek vermeye hadiiiii gercek samsunsporlular hadi teoman abi gibi hadi şirin ana gibi 90. dakikaya kadar hadi millet

CeLiL_55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 02 Mart 2008, 14:58:23
iki penalti daha kananiiriz olur biiterr ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)
Puahahah Her Maçın Penaltıya kaldıysa  ;) ;)

55__Gurbet__55

BEYAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 02 Mart 2008, 14:52:02
Oynamıyorlar kardeş.

İşte bunu yakıştıramıyorum ben, dilim varmıyor söylemeye. Bizim büyük Samsunspor'umuzu büyük yapanlar büyük futbolculardı. Bunlar nasıl insan anlamıyorum ben? Bir mesleğiniz var, hiç değilse kendinize saygınız olssun. Arma için, forma için oynamıyorsanız bile kendi haysiyetiniz, mesleki kariyeriniz için oynayın.

İsmail Başkan'ın geri döneceğine ihtimal vermiyorum ama hiç değilse bizim onsuz geçen son 3 yılda ne kadar acı çektiğimizi görmüştür.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 02 Mart 2008, 14:56:11

gercekleri gormekle karamsarlık arasındaki farkı gozet arkadasım su ruhsuz futbolcu gibi olmaktansa bolunun gordugu kırmızı kart artı enerji olurda insallah 2nci yarıya farklı bir ruhla baslarlar...