21. Hafta - Samsunspor'umuz - Kocaelispor: 0-3

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Şubat 2008, 18:56:02

« önceki - sonraki »

Giresunspor-yeþilbeyaz-28

selam herkese GİRESUN dan ım ben sitede genel sohbet alanını bulamadığım için buraya yazayım deim SAMSUNSPOR un bugünkü maçını izledim ve çıkan olaylara çok üzüldüm koltuklar yerinden söküldü taraftarlar koltuk fırlatıyordu çok üzüldüm bu duruma tabiki koskoca SAMSUNSPOR camiasına mâl edilemez bu tür davranışlar ben SAMSUNSPOR umuza bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum GİRESUNSPOR-SAMSUNSPOR elele hep beraber süper lig e Allah ın izniyle bu sene olmasa bile seneye olur Allah ın izniyle herkese selamlar GİRESUN dan

kayacan

09 Şubat 2008, 22:28:11 #181 Son düzenlenme: 10 Şubat 2008, 20:07:17 kayacan
Terbiyesizler bizim yazıya bile başlı açmış.Terbiyesizler biz Samsunsporlu doğduk Samsunsporlu ölürüz.Kansız taraftarı olan 5. sınıf bir takıma yenilmenin üzüntüsüyle yazmış olabiliriz biz Samsunspor için ölürüz.Canımız kanımız herşeyimiz Samsunspora fedadır.Samsunspor bizim canımızda kanımızdadır.Onu istesekte bırakamayız. Kendi ufak işlerinize bakınız bize bulaşmayınız.

jean

kirk yilda bir yendiler biz her zaman yeniyoruz konu o degil futboldur bu yeniliriz de yenerizde illaki artik is ciddiye bindi saka maka dusmeye oynuyoz toparlamak lazim yoksa cok kotu olacak isler

sercanozturkulann

09 Şubat 2008, 22:49:48 #183 Son düzenlenme: 09 Şubat 2008, 22:51:19 sercanozturkulann
Merhaba arkadaşlar;
Herşeye rağmen dönüp bir bakalım.
Futbol bir eğlencedir,bir zevktir.Kardeşliktir.
İşi sonu olmayan çukurlara atmanın anlamı yok...
"Deprem Çingeneleri" demeci,yanlız bizi değil.
Binlerce şehidimiz dahil Adapazarlısı,Bursalısı,Yalovalısı kısacası "İnsalığı"
çok üzmüştür.

Maça gelince;
Kocaelispor ilk yarı kontrollü oynadı.İki takımında pozisyonu yoktu.
Ancak gol atmasını bildik ve avantajlı girdik.
İkinci yarı ise Samsunspor 15 dk. istedi maçı ancak olmadı.
Direkten dönen top girseydi,farklı olurdu herşey.
2,3 derken maç bitti.
Koltukların kırılması ise yanlız kendi kendinize verdiğiniz zarardan ibaretti.

Bu arada bir arkadaşımız İzmir'e 400 kişi gittik demiş.
Bize 5. Sınıf taraftar demiş.
Arkadaşım biz İzmir'e böyle gitmiştik.

Herneyse;
Teoman kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum tekrar.
"Deprem Çingeleri" söyleminde bulunan arkadaşada söylencek çok şey var ama boşuna olduğu kanaatindeyim.
Hoşçakalın.

körfez55

samsun izmir 18 saat koçummmm...izmitten kaç saat acaba 7 saat olması lasım

MeL_55

only55

Depremle ilgili yazılanlar Samsunspor Camiasını bağlamaz.Yani böyle bir lafı hiçbir Samsunlu kabul etmez. Bunu yazan zaten bizden değildir olamaz da. Böyle hassas konuları buralara taşımak zaten yanlıştır.Depremde ailelerini kaybetmiş benim de çok sewdiğim dostlarım oldu , ne olursa olsun bunu bu işle karıştırmak ne bize yakışır ne de kabul edilir.Bu kendini bilmez kimin yazdığı belli olmayan bir yazıdır. Tekrar söylüyorum bu olayı da büyütmeyin bu kendini bilmez birinin yazdığı bi laftır ve çok fazla dikkate alınmaması gerekir. Ben Kocaeliyi sewmem ama bu depremle ilgili yazılan yazıya sizden çok karşı çıkarım ve bunu aklı selim her Samsunlu da böyle kabul eder !!! Bu böyle biline uzatmayıın bu konuyu artık gereksizzz çünkü... ( Ayrıca deprem olduğu sene ;kocaelinin her maça siyah formayla çıktığı yıl Samsundaki maçı hiçbir zaman unutamam tabi siz gelemediniz o sene malum durumdan dolayı burda bütün SAMSUNSPOR tribünleri kocaelini tribünlere çağırdı ve herkes ayağa kalkıp alkışladı. Ve hep bir ağızdan "başın sağolsun körfez" diye bağrıldı. Bunları da unutmayın cahillik yapmayın...

MeL_55

arkadaslar spiker kimdi bilen varmi cok süper anlatii. tebrik ederim

yönetici

Birisi bir laf uyduruyor
Güya, Deprem Çingeneleri denmiş...

Bunu diyen bırakın Samsunsporlu olmayı Türk vatandaşı, insan dahi olamaz.
Böyle bir iftira atana lanet olsun.

Deprem hepimizde derin yaralar açtı. Marmara Depreminde çoğumuzun akrabası, eşi, dostu, tanıdığı vefat etti. Bu gibi konular hepimizin hassas olduğu şeylerdir.

Böyle birşey denmemiştir. Velev ki dense dahi sadece ve sadece söyleyen kişiyi bağlar...

Lütfen böyle bir lekeyi üzerimize atmayın, çünkü hiç birimize gelmez o terbiyesizlik.

Bu arada günlerdir www.samsunspor.biz sitemize değişik isimlerle üye olup ana avrat küfür eden, tahrik eden pek çok Kocaeli nickli üye oldu. Maalesef dayanamayıp onlara anladıkları dilden cevap veren arkadaşlarımız da oldu.

Örneğin
2931   KorFeZSker
mail adresi: m.izmit@hotmail.com
ip numarası: 88.242.23.228

ayrıca ahmethan, amcaa gibi sırf küfür etmek için üye olan çapsızlar da oldu. Biz bir karar verecek ve gerekirse ip numaralrı bizde bulunan bu kişiler hakkında hukuki takibat başlatacağız.

Sanal alemde yazıyor olmak gerçekte var olmadığınız anlamına gelmez.

Bu gece yarısından itibaren küfürlü mesajlar tamamen silinecek, bazılarında ise düzeltmeler yapılacaktır. Bize gerek kalmadan herkes kendi mesajını düzeltsin lütfen.

only55

Depremle ilgili yazılanlar Samsunspor Camiasını bağlamaz.Yani böyle bir lafı hiçbir Samsunlu kabul etmez. Bunu yazan zaten bizden değildir olamaz da. Böyle hassas konuları buralara taşımak zaten yanlıştır.Depremde ailelerini kaybetmiş benim de çok sewdiğim dostlarım oldu , ne olursa olsun bunu bu işle karıştırmak ne bize yakışır ne de kabul edilir.Bu kendini bilmez kimin yazdığı belli olmayan bir yazıdır. Tekrar söylüyorum bu olayı da büyütmeyin bu kendini bilmez birinin yazdığı bi laftır ve çok fazla dikkate alınmaması gerekir. Ben Kocaeliyi sewmem ama bu depremle ilgili yazılan yazıya sizden çok karşı çıkarım ve bunu aklı selim her Samsunlu da böyle kabul eder !!! Bu böyle biline uzatmayıın bu konuyu artık gereksizzz çünkü... ( Ayrıca deprem olduğu sene ;kocaelinin her maça siyah formayla çıktığı yıl Samsundaki maçı hiçbir zaman unutamam tabi siz gelemediniz o sene malum durumdan dolayı burda bütün SAMSUNSPOR tribünleri kocaelini tribünlere çağırdı ve herkes ayağa kalkıp alkışladı. Ve hep bir ağızdan "başın sağolsun körfez" diye bağrıldı. Bunları da unutmayın cahillik yapmayın... >:(

Sercan

Ulan her seferinde diyorumki ne var ki bu takımda.İşini gücünü bırakıp her maçına gidiyosun.Sanki Samsun o kazadan sonra güldürebildi yüzünü,sanki efsane takım geri döndü,sanki stad hep dolu oldu sende onlardan birisin,sanki süper lige çıkmak için parayı düşünmeyen bu takıma bişeyler katmak isteyen futbolcularla dolu takım,ama dedim kendi kendime gitmicem lan kocaeli maçına Samsunspor sanki ne verdiki bikaç sezondur bu taraftarı ama nedense yine tribünlerde buldum kendimi ve yine hüsran.Yine sözverdim kendime Ordu2ya gitmicem deplasmana diye ama biliyorum yine orda olacağım...

Nuri Asan

10 Şubat 2008, 00:24:11 #191 Son düzenlenme: 10 Şubat 2008, 00:25:49 samsuni
Radyodan maçı 90 dk dinleyen arkadaşım dedi Deprem Çingeneleri gibi bir laf kullanılmamış,Deprem lafı söz konusu bile olmamış  bırakın işkembeden sallamayı körfezliler

sbc_emo

HaSaNCaN

videoların ismi nie s.b.ç yani ordan 3 grupda vardı.

Sadece Samsunspor

DEVRE ARASI KAMPI HİÇ YAPILMASAYDI HİÇ ARA VERİLMESEYDİ LİGE ŞUAN İLK 6 DAYDIK - AMA ARTIK HEDEF BELLİ LİGDE KALMAK BARİ GELECEK SEZON İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLASAK  :-\

RUHSUZSUNUZ,ŞEREFSİZSİNİZ,HAYSİYETSİZSİNİZ  >:(

BU TAKIMIN HEPSİNİ ATACAN Bİ CELİL BİDE SERKAN KALCAK SONRA GİTCEN SÜPER GENÇTEN PAFTAN OYUNCU ALCAN AL SANA KOŞAN MÜCADELE EDEN TAKIM. TURGUTDA YAKINDA CANERİ ÖRNEK ALIP SADECE SAHADA GEZİNİRSE HİÇ ŞAŞIRMAM. İNSAN KAFA TOPUNA NİYE ÇIKMAZ NİYE ÇALIM ATAMAZ,NİYE HEMEN DOKUNUNCA YERE DÜŞER ANLIYAMIYORUMKİ  >:(

BENCE FURKANI GÖNDERMEK HATAYDI MARCİELİN YERİNDE BUGÜN O GÖREV YAPSA ÇOK DAHA İYİ OLABİLİRDİ  :-\

BU ARADA ORDU BİZE ÇAKAR 2-3 TANE  >:(