TFF 1.Lig, 14.Hafta | Giresunspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Kasım 2007, 16:57:58

« önceki - sonraki »

King Of The North

Sıradan bir takım olduk sanırım 5 yıl süper lig yüzü göremeyecez bu gidişle,en azından ilk 6 için iddiamızı sürdürmemiz lazım belki bir ihtimal hayaller gerçek olur.

körfez55

feridunu harcadığı fikrine tamamen katılıyorum.feridun yetenekli ve kaliteli bir futbolcu.ama şuan için hoca değişikliği çok mantıksız olur.çünkü imkanlar bu kadar bu şartlarda bundan fazlası zaten olmazdı.yönetime yüklenmek şuan için gereksiz.umut ediyoruz ki yapacakları takviyelerle biz bu sene ilk 6 ya gireceğiz.

samsunmania

Alternatifli kadronun olmayışı en büyük handikap.As oyuncuların yerine koyacak adamımız yok maalesef.Marciel'den medet umuyoruz.Yönetime söz söylemek bence yanlış.Özellikle yaz aylarında yaşadıklarımızı anımsarsak. Bir de bu takımı adamlar kurmadı.Biraz daha şans verilmeli bence.

simsar

transferleri  soluyorum  devre arasindaki  mehmet  oncan  ve sadi  diyorum.baska  kimse  alinmayacak bu iki isimin cikaracagina inaniyorsanız bende  birsey demiyorum.

edmontdante

Dün bizim çocuklarla kararlaştırmamıza rağmen Giresun'a gitmryi bir türlü ayağım çekmedi.Telefon açıp siz gidin dedim saat 8.30 da.Maçtan bir beklentim yoktu zaten öyle de oldu.

Takım Eskişehir maçıyla birlikte havasını kaybetti.Yalancı bahar bitti o maçla.Serkan-Celil-Caner'de olmayınca........

Kadroya bakınca zaten sonuç almanın zor olduğu açıkca görülüyor.Fatih AYTEKİN-Marciel-Kemal AKBABA-Sina  DEMİRCİOĞLU-Hakkı-Can vs vs.Hangisinden ne bekleyebiliriz ki.

Feridun hakkındaki yetenekli vs görüşlere katılmamakla birlikte yine de bek olarak zaman zaman denenebileceğini düşünüyorum.

Zafer ŞAKAR ın yedek kalmasında hocanın bir bildiği vardır herhalde.

Hoca hakkındaki eleştirilere gelince mevcut kadro ile çok şey beklemek haksızlık gibi görünsede takımın bunca hafta gelişim gösterememesine anlam veremiyorum.Hem güç anlamında hem de futbol anlamında gelişme yok.Takım kazandığı maçlarda bile ortaya çok net işler koyamıyor.Bu da hoca hakkında soru işaretleri doğuruyor.

mctlçy

Alıntı yapılan: "samsunmania55"Alternatifli kadronun olmayışı en büyük handikap.As oyuncuların yerine koyacak adamımız yok maalesef.Marciel'den medet umuyoruz.Yönetime söz söylemek bence yanlış.Özellikle yaz aylarında yaşadıklarımızı anımsarsak. Bir de bu takımı adamlar kurmadı.Biraz daha şans verilmeli bence.

zamanında forumdaki 10kişiden 9u marcieli oynasın,süper adam diordu nolldu??şimdi bakıorumda herkes marciel yerine maksıc kalasydı dior...samsunmania seni eleştrdiğim içn alıntı yapmadım :wink: herkes anlıyor heralde benm ozamn dediklerimi?? maça gelince serkan-celil olmayınca takımımız  berbat sezon başından beri bilioruz yenileceğimiz belliydi...

seco5588

ŞİRİN ANA İÇİN OYNARDI İNSAN AH BEN OLCAKTIM SAHADA OKADAR SAMSUNSPORA GELMEK İÇİN UGRASTIK KİMSE ORALI OLMADI MALESEF G.BİRLİĞİ OFTASLA ANLASTIM OKADAR MEMLEKETIMIN TAKIMINDA OYNAMAK İÇİN UGRASTIK OLMADI

red_white

hocanın ne suçu war adam yokki kapasite sınırlı 2 tane yıldız oynamayınca takım belli oluo demekki serkan celil we canersiz bu takım küme düşerdi bu kadroyla allahtan warlarya giresun kim ya off allahım  ya 2 yedik bide adamlardan ya   :evil:

berusa55

hoca istifa etsinle olcak is değil bu...kapasite bu!serkan celil caner tekrar kadroda yerini alacak tek çözüm bu :(

bafradan55

Allah kahretsin, elaleme maskara olduk, yazıklar olsun hiç mi ruh kalmadı bu adamlarda. 3 hafta 0 puan her hafta burada hayıflanmaktan bıktım artık.Bizim hakkımız tyokmu sevinmeye coşmaya, Trabzon un bizden ne fazlası var şimdi Süper Lig de adamlar, koskoca Samsunspor un karadeniz kralı Samsunspor un Tff 1. ligdeki konumuna bakın utanıyorum, ama Samsunsporluluğumdan değil, böyle vicdansızların benim takımımın kutsal formasını giymesinden utanıyorum.
Umarım ki Trabzon da yenilir bu akşam keyfimiz iyice kaçmaz.

kerem55

O kadar yolu Samsunspor'umuzu seyretmek için gittik ama ortada bir samsunspor yoktu. çok kötüydük. ruhsuzca oynadılar. fatih aytekin etti işin içine. kaleci zaten bomba.

tolga

Bugün bende maçtaydım hocanın eli kolu bağlı hangisini çıkaracakki adamın elinde kim var  da oynatmıyor hocada biliyor neyin ne olduğunu amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok herşey ortada serkan caner celil olmayınca takım 3.lig takımı gibi bir kemal akbaba var bizde evlere şenlik  90 dak.boyunca bir şutu yok  hoca ne yapacak çıkardıklarına bakıyorum oyuna girenlere bakıyorum adam haklı ama devre arası işler yoluna girecek sabırdan yanayım ve bu hafta aksilik olmazsa ALTAY maçı tam kadro sahadayız inşallah hep destek tam destek diyorum.

CeLL-O

kayacan

Arkadaş Samsunun havasındanmı suyundanmı bilmem ayak basan bozuluyor.Samsunspor Gazi Belediyespor Bafraspor üç Samsun takımıda rezilleri oynuyor.Maç başlıklarına artık yorum yazmıyorum yazdıklarımıda zorla yazıyorum.Neyin yorumunu yazayımki.4 sezondur hatta 5 sezondur aynı kalecei ve defans problemleri olan takım.Bişekilde borç batağına sokulmuş bir takım.Şuçlu kim yok Fail kim mechul.Her sezon aynı hikaye para sorunu vardı o nedenle buna şükür.Ona şükür buna şükür nezaman bitecek bu ızdırap.Yıllardır Samsunsporu takip eden biri olarak arkadaşlaraa dost tavsiyesinde bulunayım.Hiç kimse boşa ilk yarı bitiminde yapılacak transfere umut bağlamasın bişey değişmez benden söylemesi sonradan umutlarınız kırılmasın.Ben size çıkacak 2 takımı söyliyeyim. Eskişehirspor ve Antalyaspor buna 3. takım Sakarya eklenebilir.Nerden biliyon diyenler sezon başındaki olaylara bu klüplere yapılan yardımlara baksınlar yeter. Çıkacaklar belli biz ozaman düşeceklere yoğunlaşalım ve fazla hayalci olmayalım. Samsun herzaman üvey evlattır.İlk fırsatta düşürüleceğinden şüpheniz olmasın.

timofte

Maçı Samsunspor tribününde çıplak gözle izledim. Aslında sahaya çıkacak isimleri duyunca gitmekte tereddüt etmiştim ama vazgeçmedim. Münferit olarak gittik, maç öncesinde "Şirin ana ölmedi, kalbimizde yaşıyor" diye bağırdık. Ama ne yazık ki futbolcular ortaya koydukları futbolla hiçbir şeye layık olamadılar açıkçası.

İlk yediğimiz golde, sağdan biz atak yapıyorduk. Sonuç alır mıyız derken presi gören Fatih Aytekin topu geriye doğru sürmeye başladı. Dedik bu ne yapıyor, nereye gidiyor? Yarı sahayı geriye doğru geçip topu kaptırdı. O top kalemizde gol oldu. Zaten çok derli toplu değildik ama o golün moral bozukluğu bizimkilerin maçı salmasına neden oldu. Aslında Giresun takımında da hiçbir şey yoktu. Kemal Akbaba ilk dakikalarda önündeki topu ıskalamayıp gol yapsa iş değişebilirdi.

İkinci golü de yedikten sonra oyundan kimsenin umudu kalmadı. İnsanın aklına 10 kişi kalmış, 4-0 gerideki Ordu'nun bize direnişi ve 7-5 yenilmesi geliyor.

Eksikler olabilir, ama Samsunspor forması giyen oyuncunun yenilgiyi kabul etmek gibi bir lüksü olmamalı. Biz Giresun gibi 2 B havasından tam olarak çıkamamış takımları bırak, Süper Ligde feriştahlarıyla oynuyor yeniyor, yeniliyor ama hiçbir zaman mücadeleyi bırakmıyorduk. Bunlar aklıma gelince bir ara tribünde kendi halime acıdım ve utandım doğrusu.

Yücel Hoca'nın inat ettiği noktalar var, Geçen hafta yerinde oynatılmayıp dökülen Sefa yok, Zafer Şakar kulübede, orta saha ise çaresizleri oynuyor! Forvet Fatih sağ açıkta topu terse doğru sürerken, sağ açık Samet 57.dakikaya kadar kulübede.. İldiz'in pek sevdiği, vazgeçemediği ve muhtemelen tecrübesine çok güvendiği Sinan Demircioğlu bir sol açıkta bir sağ bekte.. Sağ bek Feridun ortada yok, Sağ açık Sercan ancak 45.dakikada sahada.

Eksik olabilirsin, ama elindeki adamların en iyilerini en uygun biçimde sahaya süremiyorsan sorumlusun. Yöneticiler üzerine düşeni yapıyor, sana desteğini veriyor ama sen hiç şapkanı önüne koyup düşünmüyorsun..