Yeni Formamiz yine Puma, reklam Samgaz !

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2007, 14:02:27

« önceki - sonraki »

MeL_55

arkadaslar metsde formalarimiz kaldi mi ?? babam gelcekde samsuna varsa aldircam.. yardimci olursaniz sevinirim... istdegim forma PARCALI boyu M  :?  :?

celebi

benim anladığım kadarıyla kalmıştır.aldırırsın yani.

kerem55

Alıntı yapılan: "MeL_55"arkadaslar metsde formalarimiz kaldi mi ?? babam gelcekde samsuna varsa aldircam.. yardimci olursaniz sevinirim... istdegim forma PARCALI boyu M  :?  :?

bugün gördüm var çok var hemde diğer ilsanslı ürünlerle birlikte.

MeL_55

ender

ben formayi once samsundan dayioglu yoluyla rizzeye ordanda buraya gelen birisiyle moskovaya getirttim.cubuklu puma formamiz.onde reklam yok arkayada 55 ender yazdirmis bizimki gayet hos olmus.

MeL_55

arkadaslar parcali beden M varmidir.. sorarsaniz sevinirim..

MeL_55

kimse ilgilenmiyor galiba... PARCALI FORMA BEDEN M VAR MI ?? yardim ederseniz sevinirim babama aldirirsam geri verme sansim olmaz..  :cry: ve cifliktedeki mi yoksa ana yerdemi satiliyor formalar

celebi

sevgili melih benim aldığım zamanlarda oradaki yetkililede görüşmüştüm hem parçalının hem de çubuklunun m l bedenleri var zaten 2 tane bedeni varmış :wink:

MeL_55

Alıntı yapılan: "Celebi"sevgili melih benim aldığım zamanlarda oradaki yetkililede görüşmüştüm hem parçalının hem de çubuklunun m l bedenleri var zaten 2 tane bedeni varmış :wink:

celebi abi sen PARCALI BEDEN M mi görmüsündür heralde benim boyum 1,67 fln iste büyük mu olur forma ??  :?  :?

celebi

Alıntı yapılan: "MeL_55"
celebi abi sen PARCALI BEDEN M mi görmüsündür heralde benim boyum 1,67 fln iste büyük mu olur forma ??  :?  :?

bence büyük olmaz melihim.m sana tam gider. :wink:

MeL_55

Alıntı yapılan: "Celebi"
Alıntı yapılan: "MeL_55"

bence büyük olmaz melihim.m sana tam gider. :wink:

sagol celebi abi yardimin icin