Yeni Formamiz yine Puma, reklam Samgaz !

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2007, 14:02:27

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Cogu arkadasimin benim gibi forma reklamimizdan rahatsizlik duydugunu goruyorum. Reklami formamiza yakisir bir sekile getirmek icin girisimde bulunmustum ve bu konu uzerinde halen calismaktayim. Bir gelisme olursa buradan bildiririm.

akınyılmaz

gecen senekı rezıl forma bıle denmez o tısortlerın yerıne hıc olmazsa adam gıbı bır forma olmus.

MeL_55

arkadaslar sayin tahsin kosife mail gönderim.. bügün cvp yolladi...

AlıntıMelih bey Samsunspor formalarýný bugün yarýn bekliyoruz.Gelir gelmez size
dönülecek,iyi günler.Tahsin Kosif

-----Original Message-----From: Melih Kirsüleymanoglu [mailto:SmaLL_FooT@web.de]
Sent: Thursday, September 27, 2007 2:54 PM
To: mets@mets.com.tr
Subject: Samsunspor Formasi !!

mehmet yılmaz

Arkadaşlar az evvel Mets Giyimin sahibi ve eski yöneticimiz Tahsin Kosif ile görüştüm.

Formalar bugün itibarıyla gelmiştir.

Daha da sevindirici olanı şu; Samsunspor'un henüz hiç giymediği çubuklu ve parçalı formalar da gelmiş.

İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Mets hem Gazi Caddesinde hem de Çiftlik'te. Yarın kısmet olursa fotoğraflarını da çekip eklerim buraya.

Halı saha maçında da iyi gider yeni forma...

MeL_55

Alıntı yapılan: "samsuni"Arkadaşlar az evvel Mets Giyimin sahibi ve eski yöneticimiz Tahsin Kosif ile görüştüm.

Daha da sevindirici olanı şu; Samsunspor'un henüz hiç giymediği çubuklu ve parçalı formalar da gelmiş.

Mets hem Gazi Caddesinde hem de Çiftlik'te. Yarın kısmet olursa fotoğraflarını da çekip eklerim buraya.

cok sevindirici bir haber parcali ve cubuklu formalari sabirsizlikla bekliyorum. formalar resimlerini bugün bekliyorum samsuni.. veya canikli tüm samsundaki oturan arkdaslara sesleinyorum cekin su formalarin resimlerini hadi lütfen

celebi

Alıntı yapılan: "samsuni"Arkadaşlar az evvel Mets Giyimin sahibi ve eski yöneticimiz Tahsin Kosif ile görüştüm.

samsuni abi bize alıpta istanbula yollamaz mısın acaba ya :(

MeL_55

formalarin resimlerini bugün bekliyorum samsuni.. veya canikli tüm samsundaki oturan arkdaslara sesleinyorum cekin su formalarin resimlerini hadi lütfen

mehmet yılmaz

@mel55

bugün gitmemin imkanı yok
ancak Allah nasip ederse yarın gidip hem forma alacağım hem de akşam üzeri fotoları buraya ekleyeceğim.

formaların bu sezon bursaspor ve trabzonspor'un da giydiklerinin kırmızı-beyaz versiyonu olacağı kesin. Özellikle parçalı forma çok hoş durur.

canikli diye biri yok forumda, o şimdi hasselbaink! :)

@çelebi

forma talebinizi karşılamak için elimden geleni yaparım. fakat bildiğim kadarıyla bayram izni için istanbul grubundan cem55 ve körfez55 zaten samsun'a gelecekler. onların vasıtasıyla temin edebilirsiniz.

ama samsun dışındaki herkese forma alıp gönderme konusunda yardımcı olurum. hatta yarın tahsin abi ile konşuruz, il dışından almak isteyenlere ücreti havale edilerek doğrudan onların yollamasını teklif ederiz. Böyle daha sağlıklı olabilir.

yarın fotoğrafları ekleyeyim, fiyatı da tam olarak öğrenelim sorun değil.

mctlçy

valla parçalı formaları ben gördmm otobsten geçerken nostalji forması gibi olmş bakalm yakndan görnce belki daha güzeldiir

veis

bugüne kadar insanların beklemesi bile yanlışdı çünkü hem samsunspora maddi kazanç hem büyük taraftarına manevi kazanç olacak formalar umarım satışlarda istenilen rant yakalanır ve insanların yüzü kızarmaz.

MeL_55

Alıntı yapılan: "samsuni"@mel55

bugün gitmemin imkanı yok
ancak Allah nasip ederse yarın gidip hem forma alacağım hem de akşam üzeri fotoları buraya ekleyeceğim.

formaların bu sezon bursaspor ve trabzonspor'un da giydiklerinin kırmızı-beyaz versiyonu olacağı kesin. Özellikle parçalı forma çok hoş durur.

canikli diye biri yok forumda, o şimdi hasselbaink! :)

hehe tmm hasselbaink !! ama yarin aksam bekliyorum onagöre yarinda koymasan artik ne diyim  :cry:  olurum :) bekliyorum

Sadece Samsunspor

hafta sonu alacağım formayı - geçen seneki formada var bende t-shirt forma gibi ama bende önemi büyüktü inşallah bu forma çok daha güzel olacak

hasselbaink

https://www.trabzonspor.com.tr/categories.asp?catID=1

http://bursastore.com/Product.asp?CMD=View&Type=SubCategory&cCode=1001&sCode=1001&Head=Forma

beyler şu üstteki linklerde pumanın ts ve bursaspor için ürettiği aynı formaların online satışı var. bizimkiler de bunların kırmızı-beyazı.

düz formalar ts'de 52 Bursa'da 55 YTL
çubuklu ts'de 57 YTL
parçalı ts'de 57 ve 67 YTL Bursa'da 70 YTL

bizde de tahminen düzler 55 çubuklu ve parçalılar 60-65 olur diye düşünüyorum.

timofte

Parçalı formadan bir tane aldım, Samsunspor'un 80'li yıllardaki efsane dönemini hatırlatıyor. Formaların arkasında isim ve numara olmaması da güzel. Lisanslı ürün olduğundan işin kulübe destek tarafı da var, imkanı olanlara almalarını tavsiye ederim..

CeLL-O

Parçalı Forma :

Çubuklu Forma :

Evet arkadaşlar formaları görmemiş olan arkadaşlar için fotoğrafları çektim ;) 2 çeşit forma var. Formalar 67 ytL'den satışa sunuldu. Herkezin bilgisine ;)