Biz'den Samsunspor'a..

Başlatan yönetici, 04 Haziran 2007, 16:59:18

« önceki - sonraki »

yönetici

Normalde bu forum dışında yazılanlar dolayısıyla ceza vermiyoruz ancak, "Turkoman" kullanıcı adlı üyemiz buraya eklenen yorumunu inkar etmedi. Forumumuzda ise Samsunspor camiasını aşağılayıcı mesajlara izin vermiyoruz. Burası "Biz Samsunsporluyuz" diyebilenlerin sitesi olmaya devam edecektir.

Bu nedenlerle Turkoman forumdan uzaklaştırılmıştır. Ancak en az Ts-Fb-Gs-Bjk vb. takımlara sempati duyup da bunu dışa vurmaya olduğu kadar, seviye konusunda da hassasiyetimiz olduğunu hatırlatmak isterim. Bu nedenle öfkemizi dizginlememiz gerektiğini, kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı olmadığını unutmamalıyız diye düşünüyorum..

körfez55

biz SAMSUNSPOR için yaşıyoruz..samsunsporumuza dil uzatanlar karşılarında bizi bulur.samsunsporluyum?? diyen birinin bide ts forumlarında küçük düşürücü konuşmasına karşı hakettiği lafları söyledim..hakettiğini düşünüyorum ama sinirden dolayı biraz ağır olmuşsa değerli SAMSUNSPORLU kardeşlerimden özür diliyorum.isabetli bi karar olmuş..şimdi rahat rahat girsin ts sitelerine..

King Of The North

Ya bu Turkoman adlı arkadaş sezon boyunca Gökhan Kabayı savunan adam değil miydi ya?
Bunun ne futbol bilgisi var ne de Samsunsporluluğun ne olduğundan haberi var.
Trabzon sitelerine takımızı kötüleyerek yorum yapanlar lütfen girmesin buraya,insanları provake etmenin anlamı yok.

King Of The North

Alıntı yapılan: "yk55"
yaw arkadaşım 2000 kişi 20.000 ytl mi eder allah aşkına. ama doğru bi hesap çıkartırsak günde 2 bin ytl ayda eder (20 iş günü var çünkü) 40 bin ytl, yılda eder 480 bin ytl yani yılda 480 milyar hiç yoktan iyidir. slm lar

Doğru söylüyorsun sinirden yanlış hesap yapmışım ama gene de büyük rakamlar,Valilik zahmet edip de bir mesaj atmadı,fikir üretiyoruz hala gık yok.

hasselbaink

yok, gökhan kaba'yı savunan arkadaş sportmendi. turkoman'ın samsunspor'u da sevdiğini biliyorum ama bir gönülde iki sevda olmamalı...

umarım, darılmak yerine iyi bir muhasebe yapar şu birkaç günlük süreçte.

cem 55

bu konuyla ilgili baska bi baslıkta trabzonu övücü msjlar yazmaya devam ettikçe turkoman ın tepki görecegini yazmıstım öylede oldu bence uzaklastırma kararı son derece yerinde bi karar oldu.arkadasımız  siteyi takip edip yazmadan bazı seyleri görerek daha iyi idrak eder ve dogruyu bulur umarım.bizim tek bi takımımız tek bi sevdamız var o da samsunsporumuz bu sevdada baska hiç bi aska sevdaya benzemez.
bagıs konusuyla ilgilide bikac sey yazmak istiyorum bengulu abinın de 50 ytl yatırdıgını belirtmesiyle bildigim kadarıyla site adına topladıgımız para miktarı 400 ytl oldu bildigim kadarıyla diyorum cünkü işlerim dolayısıyla gecen hafta postaneye ugrayamadım bana kişisel msj yazıp para yatırdıgını söyleyende olmadı bu nedenle 400 ytl toplayabildigimizi tahmın edıyorum .yarın postaneden parayı cekip tekstilbank samsun subesıne samsunspor.biz adına parayı havale yaparak yatıracam.Yarın aksam bu konuyla ilgili bilgilendirme msjınıda sizlerle paylasırım.

jean

turkomanla konusuyorum msnden samsunsporlu cocuk ts ile alakasi yok trabzon of kokenli babais falan samsun dogumlu ts ile yazdigi yazida bir terslik oldugunu dusunuyorum yoksa samsunsporluydu cocuk ts li degil

körfez55

yazdığı msjı inkar etmedi bende msn de konstum kendisiyle.trabzon sempatizanıyım dedi bana.beğenmediğiniz rum takımı ts 5.oldu dedi en basit örneğiyle.samsunsporluyum dedi bende öle sanıyodum ama ts forumlarında samsunu kötülemesini özeleştiri yaptım diyerek savundu..hakettiği buydu zaten.

ender

inkar edecek biseyi yok burda kendi yazdigi sitede ne istir diye baktigimda gordum yazisini yoksa o siteyi bilmiyordum.ne isim olur trabzonun sitesiyle.okuyuncada sasirdim cunku bizim sitede epey mesaji var.O cumleleri bir trabzon sitesinde yazdiktan sonra burda yillarca ben samsunsporluyum diye yazsa nolurki.Gercektende o sitede 2 3 kisinin samsun hakkinda yorumu var onlarda olumlu.Tek art niyetli yazi turkomanindi samsunspor hakkinda.

caneRisse

önüne gelen giriyo zaten bu siteye samsunlumu degımı bellı degıl sıte boyle adamlar cıkar  takıma agzına gelenı soyler

Tribün_ali

Delikanlı adam tek takım tutar ne fb,bjk,gs,ts ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR bu kavga kanlı tek gercek tek büyük SAMSUNSPOR  GERİSİ YALAN

caneRisse

KALBİMİZDE RENKLERİ BİTMESEDE DERTLERİ DOYAMAM DOYMAM SANA NE FENER NE CİMBOMA AŞKIMIZ SAMSUNA SAMSUNSPOR SEN ÇOK YAŞA.

celebi

Türkoman kardeşim bu gidişle daha da karşında adam bulursun.

veis

bu topic de yüz tane trabzon kelimesi geçti kapatalım bu konuyu resmen adamların reklamını yapar olduk.samsunsporu tartışalım turkomanda hatasını anlarsa neeala.anlamazsada muhattap olunmamalı.

jean

evet ya 100 tane Trabzon kelimesi gecti sanki bana sovuyorlarmis gibi oluyor konu kapasin artik