Levent Eriş görevden alındı!

Başlatan roligan, 06 Mart 2007, 15:39:21

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

AlıntıSamsunspor´da teknik direktör arayışı tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalarını titizlikle sürdüren yönetim kurulu, şu an boşta olan Giray Bulak´ın ardından Genç Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Ünal Karaman ve eski Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü  Mustafa Uğur ile temasa geçti. Kırmızı-Beyazlı yönetimin bu dört isimden birini yapılacak görüşmelerin ardından en kısa zamanda takımın başına getireceği öğrenildi.

ismi geçen adamlara bakın biri samsunspora hakaret eden giray bulak,iki tane eski trabzonsporlu adam
bu ne biçim iştir samsunspor bunlara mı kaldı bunlar gelip biz çıkacaksak çıkmayalım hangisi bizim yardımcı antrenörlerden daha iyi illa gelecekse mustafa uğur gelsin

Amsterdamli

Gazetelerde bir kac oyuncu kadro disi kalacak diye haber cikiyor. Madem bilerek oynamayan oyuncular var o halde Levent Erisin sucu ne?

Bu isi ben anlamis degilim ama bugune kadar hangi isi anladikki. Papaz oyunculardan kurtulduk derken meger halen bilerek oynamayan oyuncular varmis.

Ya bu oyuncular paralarini alamadiklari icin oynamiyorlardir ki ozaman hocada suc yok. Yada Levent Erise karsi tavir aldilar, nedendir bilinmez. O halde Erisi gondermisin zaten futbolculari neden kadro disi birakiyorsun.

Sebepsiz yere oynamak istemeyen oyuncu varsa zaten tekmeyi basacaksin, o halde yine hocanin sucu olamaz.

Ayikla pirincin tasini.

bluegreen55

Alıntı:
Samsunspor´da teknik direktör arayışı tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalarını titizlikle sürdüren yönetim kurulu, şu an boşta olan Giray Bulak´ın ardından Genç Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Ünal Karaman ve eski Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur ile temasa geçti.

eğer bu trabzonlulardan biri gelirse  engin uzun şerefsizine istanbulspor maçına gelirse ne yapar ne eder dalarım.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
Dün bu açıklamayı yapan gruplara karşılık bugun başkan hiç birine ihtiyacımız yok gelmesin demişlerdir.

Eğer böyle birşey demişse adiliğin dik alasını yapmıştır.

Bizim size ihtiyacımız mı var? Siz de gelmeyin stada. Yenince galibiyeti bu muhteşem taraftara armağan ediyoruz. Yenilince "gelmesin çapulcular!" Oh ne ala memleket... Bitse şu kabus.

Ayrıca fazla araştırmaya gerek yok benim teknik direktör adaylarım
1- Kamil Sönmez
2- İsmail Türüt
3- Cimilli İbo
4- Engin Uzun

Bunlara bunlar yakışır.

Sempatik Bengülü

böyle başkanda böyle yöneticide istemiyoruz.nedemek taraftara ihtiyacımız yok.kendilerini ne zannediyorlar.onlar başkanlığa ve yöneticiliğe gelmeden önce SAMSUNSPORUMUZUN yanında o istemedikleri taraftarlar vardı.niyeti ne çok merak ediyorum.yazık ya başka bişey diyemiyorum

Lusage

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Benim adayim Ercument Coskundere! Haber icin tesekkurler sevgili Roligan.

Aynen katılıyorum hocam. Eğer takımın başına kurtarıcı bir hoca gelecekse Bu ya Ercüment Hocamız yada Yılmaz Vuraldır....

O adı geçen hocaların hiç birisi bizde iş yapmaz. Aksine bizi soymaya gelirler aynı bu yönetim gibi. Bizi batırmaya gelirler aynı bu yönetim gibi.

Alıntı yapılan: "camakf_55"turk teknık dırektorlerın en ıyısı sakıp ozberk ınsallah basımıza o gecer

Türkiye Teknik Direktörlerinden en berbatlarından birisini seçmişsin hocam. Şu zamana kadar eğer 4 büyüklerden birisinde görev alsa Fatih Terimden bile daha değerli olacak olan Yılmaz Vural hocamızı atlamışsın.

Adnan Güngör - Akın Sinan Dağdelen - Gökhan Kaba - Kenan Yelek - Mustafa Çiçek - Muhammet Şeker - Serkan Dökme.

Bunların alayını göndermek gerekiyor artık. Hepsi doymuş oyuncular. Defolsunlar. Geleceğimizi öldürüyorlar....

Levent Hoca konusuna gelince evet maçlarda genelde korkak çıkarıyor takımı mesela Diyarbakır maçında tek forvet çıkmıştık arkasında Erol ve sırf o boşa harcadığımız İlk yarı yüzünden belkide Galibiyetten olmuştuk. Eğer oynamayan adamlar varsa bunların gözünün yaşına bakmadan kadro dışı bırakmalıydı illa yönetime mi soracak Kadro dışı kalacak oyuncuyu? Bu zamana kadar verilmeyen destek verilmeyen yetkilerle donatılmış olan hoca neden yönetimden izin alma gereğini duyuyor ki? Asıl yanlışı orada yaptı. Ama yolu açık olsun. Eğer olaki yönetim kararından döner hocamız geri gelmek isterse kapımız sonuna kadar açıktır....

Çapulcular korosu yine iş başında biz bunlardan kurtulamayacak mıyız ?

En başta Yusuf Ziya Yılmaz adama Başkanlığı verdik o bizi küme düşürüyordu. Borçsuz Tümerli İlhanlı kadroyu verdik bir dünya borç ve bir dünya işe yaramaz topçu yumağını bıraktı. O gitti 2. Büyük Başkanımız İsmail Uyanık geldi. Sonra ne oldu ? Çok bilmiş Belediye Başkanımız Büyük Başkanımıza destek vermeyi bıraktı köstek oldu. Onu o mevkiye getiren kişiye ihanet etti.

2. Perde Adnan Ölmez ile açıldı. Futbolcusuna Hocasına sahip çıkamadı. Onlarıda bıraktık 1 sayfa kağıda Futbolcu Listesine sahip çıkamadı ki Takıma nasıl sahip çıksın. Şaban Yıldırım adında Sakaryayı Şahlandıran bir hocayı takımın başına getirdi ilk önce. Bir kaç hafta içinde ipini kesti. Bu işi çok biliyormuş gibi. Sonra gelişi gidişi takımı yönetişi hep olay olan Erdoğan Arıca gibi takıma sadece 1 kez bir şeyler katabilmiş diğer gelişlerinde her zaman takımı daha kötüye götürmüş birini aldılar. Ne oldu ? Sonuç neydi kötü futbol Kadro Dışı futbolcular Bizi Küme düşüren asıl neden Kais / Ceyhun takası. Sonra onuda kovdular. Takımı Alt Yapı hocamız Hasan Şengün'e emanet ettiler. Kimine göre hoca kimine göre oyuncuların ittirmesiyle ligde kalacak gibi olduk ama sayın bilgisiz görgüsüz sitenin edep kurallarına aykırı sıfatlara sahip olan başkanımız Takımın saygınlığını kendi acemiliğiyle verdiği beyanatlarla bir anda sildi ve Federasyon çapında sahipsiz imajını oluşturdu. Sonuçta şaibeli bir şekildede olsa Adnan Ölmez Sayesinde düştük. ve 3. Perde açıldı

Mazhar Başoğlu : Adnan Ölmez döneminde Basın Sözcüsü olan zaat başkanlığa soyundu yada soyunduruldu ama şunu nedense hatırlayamadı biz 2. lige düşmüş bir kulüptük transferlerimizi elimizdeki oyuncuları ona göre şekillendirmeliydik peki Adnan Ölmez'in sıfatlarına sahip olan başkanımız ne yaptı daha yeni takım yönetmeye başlayan birisinin sözüyle Ceyhun adlı oyuncuyu bir çırpıda sildi. ( O Ceyhun'u bugünlerde hepimiz bir iç burukluğuyla seyrediyoruz... ) sonra Kaptanımıza İmpratorumuza önceki sezonun kahramanına 2 kuruş fazla parayı çok gördü. Onuda gönderdi. Mehmet Polat'ı gönderdi geri aldı. Koca sezonda neredeyse tek maç oynamamış oyuncuları bunlar bizi süper lige çıkaracak diye takıma monte etti. Sonuç ? 2. Hafta Dobi Hasan istifası 3. Hafta Levent Eriş imzası Elazığ galibiyeti. belki olacak derken içeride dışarıda mağlubiyetler tarihimizde ilk kez karşılaştığımız bir takımdan 4 gol yemeler. Velhasıl gelinen nokta.

Peki bu tabloda hep hocalar mı suçlu ???

Birazda kendinize bakın yüksek mertebeli kendini Samsunsporlu sanan ruhsuz beyler. Çıkın artık hayatımızdan....

Edit : Admin bey bazı kişilere karşı ağır konuştum ki bunu hak ediyorlar ama sitenin kuralları çerçevesinde yasak sözler kullandıysam sadece o kelimeleri editlerseniz memnun olurum.

hasselbaink

@Lusage

yazdıklarının büyük bir bölümüne katılıyorum ancak;

1- Yılmaz Vural Antalyaspor'un başında; hem de iki yıldır. Nasıl ve niye gelsin bize?
2- Muhammet Şeker'İ istemiyorum demişsin. Şeker zaten devre arasında Şekerspor'a satıldı. ( İstememekte hemfikirdik)

Lusage

Alıntı yapılan: "canikli"@Lusage

yazdıklarının büyük bir bölümüne katılıyorum ancak;

1- Yılmaz Vural Antalyaspor'un başında; hem de iki yıldır. Nasıl ve niye gelsin bize?
2- Muhammet Şeker'İ istemiyorum demişsin. Şeker zaten devre arasında Şekerspor'a satıldı. ( İstememekte hemfikirdik)

1- Zaten o ilk seçim şu durumdan sadece böyle agresif bir hoca kurtarabilir o kişide Antalyaspor başkanı görevde kaldığı sürece takımda kalacağına göre Ercüment Coşkundere en iyi 2. seçim olarak kalıyor.

2- Özür dilerim unutkanda olduk sayelerinde o kadar çok şey oluyor ki hatırlamakta güçlük çekiyoruz. :(

Ayrıca bu maçlara gelmeme fikri en iyisi olaki takım maç almaya başlar ki olduğu takdirde bu çapulcular bak sizsizde yapabiliyoruz diyebilirler olsun onada katlanırız yeter ki kazansın. Ama puan kayıpları devam ederse bu seferde bize muhtaç olacaklar...

cem 55

ilk olarak taraftar gruplarının maclara gitmeyecegiz tepkisini cok olumlu buluyorum ve butun samsunspor taraftarlarının bu kararın arkasında durup destek olmasını istiyorum.bende samsunsporumuzun ertugrullu kadrosuyla 1.lige cıktıgı 1993 senesınden beri istanbulda toplasan 3 maca gitememısımdır ve taraftar gruplarına destek olup yonetıme tepkımı koymak için haftaya istanbulspor macına gitmemeyı dusunuyorum.Arkadaslar izmirdekı macı canlı izledım ve inanın sorun futbolcularda bizim tribunde levent hocamızında kulubede gosterdıgi cabanın yarısını gostermedıler bi gayret bi istek hıcbırınde goremedım hala samsunspor kulubunun taraftarının buyuklugunu kavrayamadıkları kesin asıl tepkıyı kımlerın hakkettıgıde bellı ama neyse bide adı gecen teknık dırektor adaylarının ısımlerine bakın ünal tolunay cıldırmamak elde degil kım bunlar ya bilmiyorum arkadaslar pazar gunu ızmırden geldıgımden berı kafam karısık  herkesın gorusunede saygılıyım ama bence en mantıklısıda tekrardan levent hocayı gorevının basına dondurmek gelıyor bana

körfez55

bence maça gitmemek çözüm değil.en azında bir maçlık protesto olsun sadece.yada hiç olmasn.bu takımı bizde yalnız bırakırsak kim sahip çıkacak..hemde bu zo ve çok önemli maç öncesinde olmamalı bence.az olan şansımız tüketmeleylim arkadaşlar.ben istanbuldaki maçlara gideceğim.samsunda olsam yine giderdim..

timofte

Alıntı yapılan: "cem 55"izmirdekı macı canlı izledım ve inanın sorun futbolcularda bizim tribunde levent hocamızında kulubede gosterdıgi cabanın yarısını gostermedıler bi gayret bi istek hıcbırınde goremedım hala samsunspor kulubunun taraftarının buyuklugunu kavrayamadıkları kesin

Çok doğru tespit. Ve bu açık bir şekilde yönetimin kabahatidir. Taraftar için "ihtiyacımız yok" diyebilen bir başkan, Samsunspor Kulübü'nün ve taraftarının, futbol kültürünün büyüklüğünden habersiz bir yönetim kadrosu.. Yönetim kendi farkında olmadığı değerleri futbolculara ne kadar yansıtabilir ki..

Bu hafta büyük olasılıkla ben de maça gitmeyeceğim. Bunu Samsunspor maçının olduğu gün hangi şehir olursa olsun, eğer oradaysam iki elim kanda olsa maça giden biri olarak bunu söylüyorum. Statta da protesto ettik, burada da yazdık bir de böyle deneyelim. Kazanırlarsa (ki Telekom maçını kazanacağımıza inanıyorum) böyle iyi hiç gelmesinler derseler de şaşırmam..

Giray Bulak gibi camiasını geçtik bize hakaretler etmiş birine teklif götüren, Sadi Tekelioğlu gibi bir futbol cühelasını aklından geçirebilen, onlar olmazsa Samsun'da spor adamı yokmuş gibi Ünal ve Tolunay gibi Trabzonspor camiasından gelen kişilere teknik direktörlük stajı yaptırmayı planlayan insanlar için  ne söylesek boş..

ali ihsan

At sahibine göre kişner beyler,böyle ruhsuz yöneticiler olursa topçularda ruhsuz olur.Herif UTANMADAN ts kongre üyeliğini iptal etmeyip savunuyorsa topçuya kızmaya hakkımız yok.Defolup gitsin bu yönetim artık.

Ayrıca bunlar adam gibi hoca getiremez.Bence de ERCÜMENT COŞKUNDERE.

55cem55

arkadaşlar sağlam bi yerden aldığım duyumlara göre samsunspor adı şanı olmayan fazla tanınmamış bir teknik direktörle anlaşmış ismini bilmiyorum ama yarın kesin öğrenirim...eğerki açıklamazlarsa 2 gune kadar benden alacaksınız haberi

adige73

Lusage Şaban Yıldırımı Adnan Ölmezin getirdiğinden bahsetmiş halbuki Şaban Yıldırımı İsmail Uyanık getirmişti giderayak.

Serkan

gelmezsenin gelmeyinmişşş .. sen maçtan sonra uçakla evine dönerken bu taraftar aç susuz saatlerce yol alıyoo asıl seni ve o ******* topçuları  bizim imkanlarımızla yollicaksın maça görsünnler bakalım !!!!