LİG A 23.Hafta Altay 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan KaleArkası, 26 Şubat 2007, 23:00:24

« önceki - sonraki »

berusa55

insallah kardesim...alalım bu mcı.en azından kaybetmeyelim ki fark acılmasın

KaleArkası

Ben bu maçtan umutluyum yeneriz altayı.Ama haftaya zayıf bir takım olan telekomspor ile oynayacaz.Korkum Evimizde oynayacaz yine.Futbolcuların iç saha olayı beni kanser edecek bir gün.Altayı yarın yeneriz takımdaki yöneticiler bahar rüzgarı estirecek yine.Sanki İlk 6 ya kalmayı garantilemiş gibi.Bundan öncede Elazığ-karşıyaka ve diyarbakır maçındada aynısı olmadımı.Korkum malesef bu.İç saha sendromunu bir yıkarsak ilk 2 yi zorlarız diyecem ama bu sezon hedef malesef yanlış tutumlardan ve puan kayıplarından dolayı ilk hedefimiz ilk 6 dır.

mehmet yılmaz

Maça gidecek olan bütün arkadaşlara kazasız, belasız hayırlı yolculuklar dilerim.

Bunlar üç puandan daha önemli şeyler...

berusa55

yolunuz acık olsun kardesim.bu arada elazığ kasımasayı yendi 2-1...bu iyi olmadı

RauL^^

biz kazanalımda gerisi 2.planda.. ilginç bi maçtı kavga gürültü zevkliydi yani:D

KaleArkası

yola çıkan arkadaşlara hayırlı yolculuklar dilerim.İnşallah 3 puanla dönersiniz izmirden Samsuna.

Allah yolunuzu açık etsin.Güle güle gidin hayırlısı ile dönün kardeşlerim

RauL^^

aynen katılıyorum kazasız belasız 3 puanla dönün inş

yönetici

İzmir'de takımı destekleyecek kardeşlerimize kazasız belasız yolculuklar, inşallah bir deplasman galibiyeti daha alıp geleceğiz..

V.Terranova

YOLUNUZ AÇIK OLSUN.laylaylaylaylaylaylaylaylayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy SAMSUNSPORRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Sempatik Bengülü

maça giden arkadaşlar yolunuz açık olsun.inşallah maçı alırız.zor bir maç olucak gibi geliyor bana ama inşallah 2-0 alırız maçı

RauL^^

bencede alıcaz maçı bol göllü geçmesini bekliyorum 3 puan kesinlikle bizim olucak..

GençKozluklu

İzmire gidemediğim için çok üzgünüm. İnşallah İzmirdeki GENÇ KOZLUKLULAR maça gidecekler. Onların da uğuruyla bu maçı 2-0 kazanacağız  
Kasımpaşanın yenilmesi iyi oldu. Yenersek daha da yakınlaşmış oalcağız.
Herşey Samsunspor için

KaleArkası

GENÇ KOZLUKLULAR Derneğine Sevgilerimizi ve Selamlarımızı iletiyoruz.Aynı desteklerini Yarın gösterceklerinden eminim...

sunbeam

körfez55

bizde istanbuldan yaklaşık.1 saat sonrayola çıkacağız.dualarınızı eksik etmeyin...