Samsunsporumuz:2 -Genclerbirligi:0

Başlatan ender, 23 Nisan 2006, 19:25:52

« önceki - sonraki »

ender

Bu haftada yenecez insallah ve rakiplerde puan kaybederse rahatliyacaz.Malatyada bu ise nokta koyariz.Cok stresli bir yil geciyoruz gercektende.

RenTinRen

jean

cok korkuyorum genclervirliginden ama taraftar destegi on plana cikacak bu macta bakalim hayirlisi

King Of The North

Bu hafta Denizli-Diyar maçı var yenilen kümeye inşallah berabere biter.9 puan almalıyız arkadaşlar Gençler çıkamaz Samsun'dan bizi hangi çılgın tutacakmış şaşarım.

kartal55

bu takımı kimse yıkamaz daha :lol:  :lol:

dr_ahmet

gençlerin içinde olan sürekli futbolcularla idmana çıkan arkadaşımın dediğine göre biz gençleri yenermişiz.
Adamların planı denizliyi yenip samsuna yenilip rizeyi yenip uefaya gitmekmiş. Ama denizliyi yenemediler. Arkadaşın demesi yine de bizim kazanacağımız. Ama işleri Trabzona bağlıymış. Mesut Bakkal takımı bu hafta gazlayabilirmiş. Arkadaş genel olarak takımdan memnun değil.
İçerden biriyle konuşmek içimi bir nebze rahatlattı. Umarım dediği gibi gençleri yeneriz

yirmiuc

Gurbetci Bülent

Kardesler demin trt de g.birligi-denizli macina baktim ve biraz ürktüm dogrusu.
Kimdenmi UGUR BORAL-MEHMET CAKIR bu adamlari durdurursak bu maci aliriz.
Ceyhun müthis oynamis yine helal olsun ben hep dedim bu adam oynarsa takimda oynar adam heryerde var sahada.
G.Birligi macini %100 kazanmamiz lazim ve malatyaya morali cikariz.
bence yine ceyhun-caner-celil üclüsüyle baslamamiz lazim.En büyük silahimiz yine taraftarlar olacak müthisdiler yine.
ÖLÜMÜNE isyan biz bu ligde kalacagiz

oğuzhan55

Kendi sahamızda oynamanın avantajını kullanabilirsek bu maçı alırız.Zaten artık tek yol galibiyet.Gençleri yenip rakiplerimizin puan kaybını bekleyeceğiz.Ama önce biz yenip işimizi garantiye almalıyız.

carsambali55

gençleri ilk yarıda ankarada yendik.şimdi seyirci baskısıyla yine yeneceğimizi düşünüyorum.gençleri yenersek biz bu ligde kaldık demektir.geriye son iki maçtan alınacak bir 3 puan kalır.

55cem55

bana göre gençlerden bu kadar çekinmememiz gerekir..bu haftaki en buyuk avantajımız iki tane forveti cezalı ve içlerinde samsunlu mehmet nas var yani 3 adam eksik gibi bişey..tek sorun bu hafta denizliyi yenemediler eğer yenseydiler kesin bizimdi maç ama bizdede ceyhun caner celil ii oynarsa ve ikinci yarıya 2 haftada olduğu gibi rafaeli alırsa biz yine bu maçı götürürüz seyirci desteğini de unutmamak gerekir bu hafta muhteşemdik taraftar olarak bizler sesim yeni düzeliyor zaten ve şuan bizim karsımıza BARCELONA çıksa almak zorundayız ve alacağız başka yolu yok samsunspor küme düşemeeeeeeeez

sezer-55

Malatyanın ve Antep'in maçları alması kötü oldu.İkili avarajda malatya bizden üstün.Malatyaspor maçında bize beraberlikte yetmeyebilir.Malatyasporu yenmek şart oldu.Ankaragücünün malatyayı yenmesiyle bize beraberlik o zaman yeterli olacaktır Tabi bu arada Rizesporunda çok zorlu üç maçı var ERCİYES,DENİZLİ,GENÇLERBİRLİĞİ,Rizenin bu durumda bu takımlardan puan alacağı çok zor.Büyük bir ihtimalle rize de gidebilir.Bu arada şunu da belirtmek isterim konyasporun bize oynadığı topu 3/2 sini malatyaya oynasaydı bu maç en az berabere biterdi.TEBRİKLER KONYASPOR ÇOK İYİ MÜCADELE ETTİNİZ.fakat biz bu oyuna gelmeyeceğiz düşmeyeceğiz düşürülemiyeceğiz.Çünkü ilahi adalet tecelli edecektir buna bütün kalbimle inanıyorum.

Forvetim

Gençleri yenmekten başka çıkar yok, diğer takımlar ne eder ne yapar fazla üstünde durmaya gerek yok önce biz maçlarımızı alalım, dikkatli uynayıp gençler maçını alalım sonra önümüze çıkan tabloya bakarız. Her maçı ayrı ayrı zamanı gelince değerlendirelim bu hafta gençler var buna konsantre olup buna hazırlanalım. Bu maçı alalım Şu anda bu önemli...

kuzeykale

Merhaba arkadaşlar .  Benim düşüncemde Gençlerbirliği takımının rakipleri trabzon ve beşiktaş bu iki takımın son üç maçlarında ikişer derbi oynayacaklar. alacakları sonuçlar gençleri yakından ingilendirir. üçüncülük şansları oldukça yüksek bize karşı çok baskı yapmasalar bile bilinç altlarında mutlaka galibiyet veya beraberlik geçiyor olmalı. fakat gençlerin mağlup olması onlar için sadece ufak bir kaza diye geçiştirebilirler bu doğal olarak bizim lehimize olur yanlız bizim defansta hata yapmamamız gerekir çünki onlar sadece hatayı kollayacaklardır ne yakalarsak bahtımıza felsefesi onların taktiği olacaktır.
 Eğer sabırlı ve akıllı oynarsak bu maç samsunsporun rahat galibiyeti ile sonuçlanacak inancındayım.
 Maçın sonunda ise ligde kalmanın mutluluğunu yaşayacağız.  sevgilerle

jean

ugrasmaya gerek yok bastirip alalim su maci lk macta yendik bu mactada yeneriz denizliye karsi puan kaybettiler bu hafta daha etkili olurslar ama farketmez biz isteyelim aliriz maci bu dakikadan sonra taraftar faktorude isin icinde taraftarla aliriz sanirim maci