İnce Hesaplar!

Başlatan KotuCocuk55, 17 Mart 2006, 22:11:34

« önceki - sonraki »

bodensee55

buyuk smausnspor ve taraftari mutlak cevap verecekdir icerde 34 mac var al bunlari kimse bizi engeleyemez bu 3 puanda avnatj beyler ridavan dilmen ntvde dediki samsunsporo bi yerde patlciak süper onyir dedi ...icerdik maclardan  kalan 4 macdan  kesin 10  puan cikarir dedi..rahat olun beyler...düsmicez seneyede kafaaya oynicaz...en buyuk SAMSUNSPOR

berusa55

denizlinin de malatyayı diyarbakırı yenicez az kaldı!ne düsmesi kardesim!samsunsporumuzun düsecegini sananlar avuclarını yalayacaklar!konya macıyla baslıyoruz!hadi bakalım!
HER ZAMAN HER YERDE SAMSUNSPOR'LUYUZ...

KotuCocuk55

Ben hiç bir zaman umudumu kaybetmedim!
ZİRA tek dielği malatya ve diyarbakırın bır an önce ligden kopması be bizim maça salmaları= 4-6 puan

konya ankaragücü= 6 puan
denizli+gençlerbirliği=1-2-3-4 puan

yanı en ii ihtimalle 16 en kotu 11 alırız diorum artık kalan haftalarda!

Not1 : Biz diyarbakıra maç satmayız,çünkü halk olarak bölücüleri sevmeyiz!İddaasız bir ekip olarak düşmemeye oynayan bir ekibe son maçta yenildik,şikeye konu olacak en ufak bir şey yok! Böyle bir dönemde maça 6 as oyuncusunu oynatmadan çıkan ersun yanal kopeği, manısa ve sponsorları vestel şikecidir! Bu diyarbakırın kollanması beni korkutuyor.

Not2: Denizli kım kı sıradan bir takım madrid mi,milan mı,gatarasay mı,fener mi? neden orda yenmeyelim? ankara malatyayı yenebildi!

Biz bu başlığı hesap ve tahminlerimizi paylaşıp takibını yapmak amacıylada yaptık,buda futbolun içinde olan bir keyif,bu başlığın bu yonunude hatırlatıım dedim,sonra hafta sonu maç tahmını yayınlayınca nooluyoz demeyin! son hafta skorum 9/6 eeh işte!

ali ihsan

Beyler Konya maçını alırsak çıkışa geçeriz ve ligde kalırız.Bu maç en önemli maçımız adamlar açık futbol oynuyor bu şans bizim için,girdiğimiz pozisyonları değerlendirmeliyiz artık.Kapanan savunmaları açamadığımız için içerde çok zorlandık.Denizli ve Malatya deplasmanları için çok umutluyum çünkü saldıracaklar bizde kontradan yaslayacaz.

55samsunlu55

Arkadaşlar denizli-fener kupa maçında denizlili taraftarlar "para+şike=ersun yanal" şeklinde çok oturaklı bir pankart açmışlar. o köpeğe şahsen benim sinirim geçmedi. tahminim siz de aynı durumdasınızdır. böyle bir pankart biz de yaptırsak ve sezon sonuna kadar maçlarda açsak nasıl olur?

KotuCocuk55

KotuCocuk55

Ankaraspor   v    Gaziantepspor  (0)
Beşiktaş   v    Malatyaspor   (1)
Çaykur Rizespor   v    Vestel Manisa (1)  
Denizlispor   v    Erciyesspor   (1)
Kayserispor   v    Ankaragücü   (1)
Samsunspor   v    Konyaspor   (1)
Gençlerbirliği  v    Trabzonspor  (2)  
Fenerbahçe    v    Sivasspor  (1)

Hadi bakalım bu haftaki tahminlerinizi alalım!!!

RenTinRen

Ankaraspor   v    Gaziantepspor  (1)
Beşiktaş   v    Malatyaspor   (1)
Çaykur Rizespor   v    Vestel Manisa (2)  
Denizlispor   v    Erciyesspor   (1)
Kayserispor   v    Ankaragücü   (1)
Samsunspor   v    Konyaspor   (0)
Gençlerbirliği  v    Trabzonspor  (2)  
Fenerbahçe    v    Sivasspor  (1)

bluegreen55

Ankaraspor v Gaziantepspor (0)
Beşiktaş v Malatyaspor (1)
Çaykur Rizespor v Vestel Manisa (0)
Denizlispor v Erciyesspor (0)
Kayserispor v Ankaragücü (0)
Samsunspor v Konyaspor (1)
Gençlerbirliği v Trabzonspor (1)
Fenerbahçe v Sivasspor (1)

akınyılmaz

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"melih gökçek "teşvik primi yollamışım dedi ispat EDEMEZSE SEREFSİZSİN" DEDİ
ONA CEVAP VEREMEDİ BUNA MI VERECEK

bu kadar da bu adama karşı olmayın.ne yani cevap veremedi diye şerefsizmi oldu .bu adam külübün başkanı sevsenizde sevmesenizde başkanı dogruları yanlışları olacaktır.ama görevi süresincede destek olunmuyorsayda köstek olunmamalı.

supporter

akınyılmaz, kim destek olmuyor?

bu taraftar (bak seyirci demiyorum) deplasmana gidiyor iç sahada 90 dakika bağırıyor. hala destek veriyor çünkü Samsunsporlu..

başkanın hatalarını eleştirmek "köstek" olmak mıdır, o zaman forum neden var
hiçbir şey yazmayalım hep iyi olduğunu söyleyelim diye mi ?

Elbette Ankara belediyesi Erciyese teşvik primi veremedi iddiasını ispat edemedi diye başkan ******* olmadı ama gökçek denilen adama bu lafları ettirmek içimize sinmiyor. Erciyes başkanı da aynı biçimde cevap verdi. Adnan Ölmez kayseriye gittiği halde maça giremedi.

Böyle küçük düşmesi hiçbir şeyden olmasa oturduğu makamdan dolayı bizi kahrediyor.

Samsunspor böyle mi yönetilmeyi hak ediyor?

Bunlara rağmen inşallah ligde kalacağız.
Ve bunun için bu hafta da tribünde yerimizi alıp var gücümüzle "SAMSUNSPORUMUZU" destekleyeceğiz.

akınyılmaz

ben samsunspora destek olunmuyor demedim başkan adnan ölmeze destek olunmuyor sada köstek olunmasın dedım.tabıkı hataları olacak bunları da sizler eleştireceksiniz buda taraftar olarak hakkınız.ama allah için bu adamında yaptığı tek olumlu bir şey yok mu.bakın takım nerdeyse küme düşücek pozisyonda ben durmadan dıyorum kı takımada başkanada sezon sonuna kadar destek olalım diyorum.baska de bir sey demıyorum.

supporter

Alıntı yapılan: "akınyılmaz"ben samsunspora destek olunmuyor demedim başkan adnan ölmeze destek olunmuyor sada köstek olunmasın dedım.tabıkı hataları olacak bunları da sizler eleştireceksiniz buda taraftar olarak hakkınız.ama allah için bu adamında yaptığı tek olumlu bir şey yok mu.bakın takım nerdeyse küme düşücek pozisyonda ben durmadan dıyorum kı takımada başkana  da sezon sonuna kadar destek olalım diyorum.baska de bir sey demıyorum.

biz de öyle diyoruz o yüzden "SAMSUNSPORA" desteğe devam..

ama başkan "taraftarı" ile barışmaya asla çalışmadı hep karşısına aldı..
bu durum camianın psikolojisine olumsuz yansıdı. başarısızlıklarda bunun da etkisi var. hatalardan önemlilerinden birisi.. tribünde zaten başkanı desteklemek diye bir durum sözkonusu değil.
takımı destekleyeceğiz. inşallah düşmekten kurtuluruz; yarın belli olur

supporter

Malatya Bjk-İstanbul deplasmanında ilk yarıda 1-0 önde..

Lig sonlarında bjk den beklenecek sonuçlar. bakalım bu nasıl bitecek..
bursa nın düştüğü sene bjk nin sattığı maçları biliyoruz..

herkes kazanıyor artık biz de kazanmalıyız başka ince hesap kalmadı artık

bluegreen55

beni hayrete düşüren en büyük düşme adayı ankarasporken elindeki fırsatları tepip bize ümit vermişken..
otoritelerde allatki takımların ankarasporu aşağı çekmek için hedef seçtiğini ve fikstür olarakta ankaraspor düşme adayıyken..
trabzonlu olan giray bulak hep sonderece rahattı ve yöneticileri ise kendilerinden çok emindiler hiç öyle bir korkumuz yok diyorlardı..
ardından 2 haftada 2 galibiyet geldi...
ne dolaplar dönnüyo acaba

umarım yarın denizli yenilir.

ya 5 maç kazanacaz

yada denizli kaybedeecek..