Yalçın Kılınç

Başlatan _SoN_, 22 Temmuz 2019, 13:57:06

« önceki - sonraki »

_SoN_

Yalçın Kılınç ile bugün 3 yıllık sözleşme imzalandı, takımıza hayırlı olsun.

ata55

Üst ligde de oynayabilecek bir stoper gibi görünüyor. Umarım faydalı olur.
SAMSUNSPOR SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN...

Serpico

İdmanlarda izlediğimiz kadarıyla ayakları hızlı ve topu iyi oyuna sokan bir stoper. Hava toplarındaki durumunu bilmiyorum ancak katkı sağlayacak gibi. Yerinde ve başarılı transfer olduğunu düşünüyorum.

Stoper

Bir stopere nazaran top kullanma becerisi çok iyi. Aytaç ile beraber arkada güven verici duruşları var.
Satmadık hiç ne kendimizi , ne de şehrimizi ! " Sadece " Samsunspor..

maço

Pendik maçının bana göre en iyisi.
İnşallah bu şekilde devam eder.

ata55

Yalçın'a Tam Not

Samsunspor'un yeni transferi Yalçın Kılınç, Pendikspor maçında taraftardan tam not aldı.

Samsunspor'un sezon başında Gazişehir Gaziantep'ten transfer ettiği stoperi Yalçın Kılınç, Samsun 19 Mayıs Stadı'nda, taraftarının karşısına ilk defa çıktığı Pendikspor maçında büyük beğeni kazandı. 29 yaşındaki tecrübeli stoper geçen sezon Süper Lig'e yükselme sevinci yaşamıştı. Öncesinde uzun yıllar İstanbulspor forması giyen ve burada 2. Lig şampiyonluğu yaşayan Yalçın Kılınç, tecrübeli partneri Aytaç Sulu ile uyumlu bir kili oluşturdu. Ligin ilk haftasındaki Gümüşhane deplasmanında da başarılı bir oyun sergileyen sol ayaklı stoper, ilk iki maçta gol yenilmemesinin de mimarlarından birisi oldu.

samsunsonhaber.com
SAMSUNSPOR SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN...

Levent ÖCAL

Geldiğinde sevinmiştim. İstanbulspor'dayken de takip ediyordum o zamanlar sohbet etmişliğimizde oldu kendisiyle. Çok karakterli düzgün bir kişiliği var. Samsunspor'umuza geldi katkısıda büyük oluyor çok şükür.