SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: samsunum - 05 Ocak 2018, 21:26:53
1 buçuk milyon tl toplanmış şuana kadar.

Şehirden yardım kampanyasından önce toplanan miktar bu. hesap açılınca bu para hesaba aktarılmış.

bayfa55

Erkut Tutu yatacak yerin yok. Kulübe istifa etmeden 15 gün önce temlik koyduruyorsun...

55ertan

06 Ocak 2018, 12:03:48 #212 Son düzenlenme: 06 Ocak 2018, 12:09:49 55ertan
Arkadaşlar Whatsapp den tüm samsunsporlu arkadaşlarınıza kopyalayın.

http://samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3333

city ultras

Uyanin samsunspor taraftari uyanin..

eprianu

Vali : Sevgili Samsunlu hemşehrilerim; Samsunspor'a destek için başlatmış olduğumuz kampanyaya kısa sürede göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederim. 08.01.2018 Pazartesi günü kampanyaya destek için Euro hesabı da açılacak olup, gelişmeler en ince ayrıntısıyla kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Link : http://www.samsun.gov.tr/samsunspora-destek-icin-baslattigimiz-kampanyaya-kisa-surede-gostermis-oldugunuz-yogun-ilgiye-tesekkur-ederim

55ertan

En sağlam oyuncular gitmiş. Abdülkerim ligde sayılı oyunculardan. Neolcak şimdi yarın ödense dönüşü yokmu. Şurda 2-3 transfer yapıp rahatlıcamıza.
4mio çıkaramayan 1mio luk kent. Keşke geçen sene düşseydik bukadar üzülmezdik.

Raqua55

Son yıllardaki en ilgili Vali.Helal Olsun İnşallah Zor günleri Birlikte eskiden olduğu gibi Atlatırız

eprianu

Bu süreçte en çok tuhafıma giden olay Fuat Köktaş'ın sessiz kalması. Son kongrede taraftara posta koymuştu, ne hikmetse şu aralar hiç sesi çıkmıyor. Hayırdır İnşallah.

heryerdesamsunlu

Alıntı yapılan: eprianu - 06 Ocak 2018, 17:35:45
Bu süreçte en çok tuhafıma giden olay Fuat Köktaş'ın sessiz kalması. Son kongrede taraftara posta koymuştu, ne hikmetse şu aralar hiç sesi çıkmıyor. Hayırdır İnşallah.
Trabzonspora geçen sene ödediği 800 bin euro artı KDV yi düşünüyordur. Loca için

Sadece Samsunspor

Koktas insallah diger secimde aday gosterilmeyecek ve tarihin ayarini alacak. Bu Samsun dar gelecek ona insallah. Cumhurbaskani ismini kullanarak tehdit etmek neymis gorecegiz

Sadece Samsunspor

Kazım Yılmaz

"Taraftar olmazsa Samsunspor olmaz. Samsunspor olmazsa Samsun şehrinin marka değeri olmaz.

Taraftarlarımızın şahsıma yaptıkları çağrı beni çok diygulandirdı. Onların bu davranışına asla duyarsız kalmayacağım.

Görüyorum ki Vali beyin çabalarına Samsunsporumuzun gerçek sahipleri olan taraftarlarımız kulak vermiş, sokaklara dökulmüşler. Yani taraftardan başka kimsenin sesi çıkmıyor. Onların bugünkü eylemlerinden gurur duyuyorum."

Bazı basiretsiz kişilerin hakkımda yaptıkları eyyamlar ve şahsım'a karşı yapılan acımasız eleştiriler yakın zamanda cevabını bulacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Tırnak içinde söylüyorum kimsenin beni yıpratmaya gücü yetmez. Ben Çarşamba nın, Samsun un öz evladıyım. Samsunspor'un neferiyim.

Sayın Valimize ve Belediye başkanı Yusuf Ziya Yilmaz'a sözüm var. Ben lafımı yemem. Verdiğim sözü en kısa zamanda yerine getireceğim. Hemşerilerim rahat olsunlar.

Kazım Yılmaz olarak Samsunsporumuz için bana düşeni yapacağım. Almanya dan bir kaç güne döneceğim Ahmet kardeşim. Samsunlu hemşehrilerime selam ve sevgilerimi yolluyorum. Her şey yoluna girecek" dedi.

Haber: Ahmet Çabuk

Sadece Samsunspor

Sirf koktas a inat ne olursa olsun Kazim Yilmaz in da destekcisiyim. Adnan sezgin ibnesi bu adami bitirdi paralari yedi. 1 milyona oyuncu aldirdi 1.5 milyon komisyon yazdirdi. Kazim futboldan anlasa bu adnan i bitirirdi.

yirmiuc

175.000 tl toplanmis hesapta. 200.000 de cemal yesilyurt bagis yapmis.
Toplam 375.000 tl.

ngonge

Rakam düşük kalmış. Bu şehirde ticaret yapan kişiler üç kuruşu fazla görüyorlar herhalde. Bir de genel olarak paranın nereye gideceğine olan güvensizliğin kırıldığını sanmıyorum.
Ne zaman şeffaf bir şekilde kimin ne kadar alacağı var, kim ne kadar temlik koymuş açıkça belli olur, o zaman insanlar yardım edebilir.
1,5 milyonluk bir şehirde iyi bir yönetim şehri arkasına alığp başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan idare edebilir ama nerde..

Bu arada serbest kalıp ayrılanlar ve kalanlar hakkında bilgi verebilecek olan var mıdır?

evolution55

Aday var mı hiç arkadaşlar başkanlık için?

Üç beş birşeyler yapmaya çalışıyoruz umarım havada kalmaz