SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Herşeyi geçtim de beni bitiren taraftarın sessiz kalışı
Bu sene yine küme düşmeme savaşı vereceğiz anlaşılan

eprianu

Engin İpekoğlu az önce canlı yayında açıkladı. Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim, Ufuk, Ömer ve Çağrı ayrılmış.

MeL_55

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Ocak 2018, 16:25:15
Engin İpekoğlu az önce canlı yayında açıkladı. Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim, Ufuk, Ömer ve Çağrı ayrılmış.

savunma diye birsey kalmadi takimda.
ayrica her an kendisi de ayrilabilecegini belirtti.

Levent ÖCAL

Bu gidişata göre kongrede de aday çıkmaz. Kayyum yolu gözüküyor sanırım :'(

bayfa55

Bu kulübe kayyum gözüktü. Yeni yonetim gelse bile sonumuz bir alt kume

samsunluhakan

ne hallere geldik şu geldiğimiz duruma bak sezon başı hedef şampiyonluktu şimdi kayyum

Shane_Falco

Engin Ipekoglu açıklamada söyleyeceğini söylemiş. Tüm takımların belediye başkanı takımın arkasında bizde böyle bir şey yok diyor. YZY yıllardır bu kafadaydı zaten. Buna rağmen hala bu şehrin basında bu adam. Ne güzel...

ngonge

Takımda kötünün iyisi diyebileceğimiz oyuncular gitmiş. Hasan ve Ufuk büyük kayıp. Madem maaşını veremeyecektiniz niye topladınız bunca adamı derler. Her halükarda oyuncular gidecek olsa bile en azından bu şekilde olmamalıydı, anlaşılmalıydı. Şimdi yine bir ton dosya gelecek kulube.

Anladığım kadarıyla şehrin ileri gelenleri artık tamamen kulüpten bağı kesmiş, yoksa o kadar da zor bir durumda değildi takım.

Sadece Samsunspor

1 kisi bile sokaga cikmiyor nasil ruhumuz bu kadar sokuldu bizden. Resmen citimiz cikmiyor. Oyuncilar gidiyor herkes izliyor. Bi takima sahip cikamadik.
Liste elinde bekleyenler giden gitsin oyuncu mu yok alinir derdindeler.

SametYılmaz55

Bu kadar düzenbaz, sahtekar, yalancı insanları bir arada gördük ya şansımızın  >:( >:(

eprianu

samsun 55

Keşke bu yardım kampanyasi futbolcular gitmeden önce yapılsaydı ..

samsunum

1 buçuk milyon tl toplanmış şuana kadar.

jurista

futbolcuların takımdan ayrılması tekrar geri dönmeyecekleri anlamına gelmiyor , ihtar süresinin bitiminden itibaren 1 hafta ek süre var futbolcu isterse bu sürede başka takıma imza atar isterse eski takımının ödeme yapmasını bekler ,hasan hatipoğlunun altınordu ile anlaştığını duyduk ama diğer topçularla ilgili net bir gelişme yok bakarsınız pazartesi birkaç tanesi geri gelmiş olabilir ...
bu sinerjinin oluşturulmasında emeği geçen başta sayın valimize teşekkür etmek gerekir ,önemli bir gelişme bu birliktelik ...

kongrede çıkıp bu takımın bir kuruşunu haksız kazanç olarak zimmetine geçirenin allah belasını versin deyip kürsüden inmem istiyor insanın canı ...

yirmiuc

1,5 milyon tl mi toplanmis? Yanlis bilgidir.