2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

bayfa55

09 Eylül 2017, 09:03:07 #855 Son düzenlenme: 09 Eylül 2017, 09:09:40 bayfa55
Ne olursa olsun iyi bir sol açık almalıydık. Larbinin yerine 10 numara almalıydık. En fazla eksiğimiz hücum hattında olmasına rağmen o bölgeye bir transfer yapıldı. Ayite için sakat söylentileri de var. Bakalım zaman gösterecek. Hücum hattında sıkıntı yaşayacağımız ortada. İki tane sağ bek oyuncusu almak mantıklı gelmiyor. Ahmet Cebe sağ açıkta oynayabiliyor demek Samsunspor için ilaç değil. Bize ofansif yönü güçlü oyuncular lazım. Bugün büyük bir havuzdan transfer yapmadın devre arasında kimi bulupta alacaksın. Gaziantep takımını izleyince dün ben şampiyonluğa oynayacağım mesajı veriyor. Biz bu futbolla onu da vermiyoruz.

GurbetciFanatik

Chibuke-Samaras-Ayite bu üclü bana göre TFF 1.Ligde cosar, hele birde Angan form tutarsa keyfinden tadina doyulmaz.
Ama bunlar sadece isim bakalim eski günlerdeki performanslarini sahaya yansitacaklarmi.
Defansimiz bana göre bu ligin en iyi defansi. Kalede saglam artik.
Yani
Iyi denilcek Transferler
Yeni stad
Muhtesem taraftarlar

Söz artik futbolcularda ve Hocada.
Ben bu sene cikacagiz diyorum 2-3 hafta sonra bu Takim cosar.

s_uzunkaya

Transferi yapılamamış olsada o büyük transferi ve gercekleşmeme sebebini açıklamalı yönetim. Bissürü isim zikredildi. Merak ediyoruz!!

yirmiuc

Defansimiz iyi, biraz daha iyi bir hucum hatti kurulabilirdi ama olmadi.
Hatalar yapildi , taraftarin yapmasi gereken destek olmak.

ask55

Beklentiler neydi bilmiyorum ama bana heyecan veren bir kadro kuruldu.
Orta sahada kenan ve gokay gibi guclu alternatiflerimiz oldu.
Samarastan iyi performans beklemesem de sonucta isim futbolcu.Beni yaniltabilir.
Ahmet Cebeden cok umutluyum.Sevdigim begendigim bir kanat oyuncusu.Ortalariyla Ayiteyi besleyebilir.Umarim hem antrenman hem mac kondisyonu acisindan sikintili degildir.
Ben umutluyum.Ozellikle ekim ayindaki Milli takim arasindan sonra ligde tutulamayan bir takim olabiliriz.
Ancak bunun icin en onemli kriter taraftarin sabirli olmasi ve icerde disarda tribunde olmasi.
Hayirlisi olsun.

tactician

Larbi'nin sakatlığı nedeniyle kadrodaki yabancı sayımızda oynatabileceğimiz sayı ile aynı olmuş oldu.
Bu durumda herhangi bir yabancı oyuncunun tribünde olması gerekmeyecek.
Hayırlısı olsun diyelim.
Forvet arkasında takımı yönlendirebilecek isim alternatifi olarak Samaras hazırlanabilir; daha önceki yazımda da belirtmiştim.
Bir çok noktada alternatifli bir kadro kuruldu.
Yine de santrafor ve top taşıyacak açık oyuncusu noktasında 2 eksik göze çarpıyor.
Az da olsa sağ ayaklı stoper de yine aranabilir zaman içerisinde.
Onları da devre arasında tamamlarız artık diyerek ümitvar olalım.

ngonge

Genel olarak transferler memnuniyet verici. Sadece ortasaha merkezde ileri yönük oyuncu olarak eksiğimiz var gibi. Bir de hücuma yönelik oyuncularımızın yaşları ve form durumları biraz soru işareti oluyor. Umarım hoca rotasyonla, gerekli değişiklikler ile takımı sahada dirençli tutabilir.

Ayite'nin çok önemi var, inşallah faydalı olur, sakatlık vs de yaşamaz. Ayrıca Samed'den çok ümitliyim, Fransa'nın bütün alt milli takımlarında oynamış. Lige, ülkeye alışması zaman alabilir ama uzun vadede çok yararlı olacaktır inşallah.

Sadece Samsunspor

Tff ye verilen 25 kisilik a takim kadrosunda. Muhammet besir Enes islam ilkin ve Furkan yildirim yok. Yani log maclarinda oynamayacaklar. Turkiye kupasinda oynayacaklar. E o zaman Muhammet i neden kiraladik ?

target_t.t.b

a takımda oynayabilirler diye biliyorum.

özkan

ispanyol forvet olayı gerçekmiş iyide adammış 1,5 tl istemiş bizimkiler 950 de diretmiş.550 tl bizi kurtaracakya.son dk ayiteyi almışlar.

sadece55

Bu takıma Santrafor Falcao yu alsan yine gol atamaz sorun orta sahada ve kanatlarda.

ngonge

30 Kasım 2017, 09:37:35 #866 Son düzenlenme: 03 Aralık 2017, 11:32:03 ngonge
Engin Hoca tarafından devre arası transferi konuşulmaya başlandı. Umarım play off iddiası var diye bir sürü şişme isimle anlaşılmaz. Gelecekler kadar gidecekler de önemli. Hiç bir faydası olmayan, birbirinin benzeri birçok oyuncumuz var. Bunların bir an önce yollanması gerek. Alınacak oyuncular da genç ve hazır olmalı. Bunun zorluğu düşünülerek kiralık oyuncu alma yoluna gidilebilir.

Yazımı güncellemem gerekirse,

Devre arası Gitmesi gerekenler
1- Kenan
2- Göksu
3- Angan
4- Larbi
5- Sifakis
6- Samaras
7- Muhammet Beşir
8- Ramazan Övüç
Bunlara duruma göre birkaç kişi daha eklenebilir.
Engin İpekoğlu da yollanmalı, yarım devre takımı ligde tutacak biriyle anlaşılmalı. Oyuncu olarak da 2 kanat, 2 forvet ve 2 ortasaha almamız gerekli.

Gelecek sene için de sezon sona ermeden oyuncular ve t.direktör değerlendirilmeli.

Shane_Falco

Ibrahim Yattara'nın yeğeni Amara Keita denenmeye alınmış.
Oyuncu geçen aylarda Trabzonspor tarafından denenmiş ama A takım seviyesinde olmadığı düşünülmüş.
Sol kanat oyuncusuymuş kendileri.

Sadece Samsunspor

Denesek ne olacakki tahta kapali sozlesme yapmayiz. Acilmayacak da tahta bosuna oyalamasinlar cocugu

özkan

o keita işte tesislere girebildiği için biz bu haldeyiz..anlayabiliyomusunuz ?