TFF 1.LİG 33.HAFTA | Göztepe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 07 Mayıs 2017, 18:45:02

« önceki - sonraki »

sadece55

Kolay değil ama bir türlü dirençli olup bu maçı almalıyız.

ata55

bizi yenebilecek bir takım değil göztepe.

55_OrHaN_55

Arkadaşlar tribün dergideki Göztepeli taraftarın yazdığına göre Benjamin Fuchs sezonu kapatmış, Murat Akın ve Gosso'nun durumları bugün yapılacak tetkiklerden sonra belli olacakmış. İnşallah haftaya yüzümüz güler.

55ertan

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 08 Mayıs 2017, 13:31:12
Arkadaşlar tribün dergideki Göztepeli taraftarın yazdığına göre Benjamin Fuchs sezonu kapatmış, Murat Akın ve Gosso'nun durumları bugün yapılacak tetkiklerden sonra belli olacakmış. İnşallah haftaya yüzümüz güler.

Cuma saat 21e kadar sakat kalsınlar bi zahmet.

yirmiuc

İnşallah kazanırız.
Kazanamazsak son maç çok stresli olacak bizim için.

cakir55

Ekrem

Aynen bir şekilde puan alalım 1 veya 3 farketmez. Ama 3 alalım şu göztepeninde playoff zora girsin .

orucreis

Cok stresli mac olacak. Sakin olup 1 puana yatalim bulursak atip 3 alalim .

ata55

Göztepe'den daha iyi takım olduğumuzu düşünüyorum. İlk devreyi Göztepe 31 puanla kapatmış. Bizim 11 puanımız vardı. İkinci devre biz 24 puan aldık. Onlarınsa 18 puanları var. Kazanırız.

GurbetciFanatik

Erken gol yemezsek bu maçtan puan ve puanlar mümkün. Kenan oyniyormu bilmiyorum ama Osman Hoca Ndiaye mutlak oynatmamali bu maçta. Çok üstümüze gelirler Ndiaye saatli bomba mubarek. Fatih oynasin daha iyi.

jurista

düşme hattındaki takımlardan son iki maçı en zor bir biz varız.Haftalar önce nasıl olsa bandırma havlu atar ordan gelir bir 3 puan derken şimdi adamlar bizimle dişe diş oynayacak ... Düştüğümüz sivas maçı aklıma geldikçe o maçı takip edebilecek kalbe sahip olduğumu düşünemiyorum.Allah Bu maçı almamızı ve son haftada bu acıyı yaşamamamızı nasip eylesin inşallah.

sadece55

Göztepeyi alıp bitirelim. Cuma günü bu lig bitmeli yoksa bu federasyon ne yapar eder bizi düşürür...

s_uzunkaya

vallaa onu bunu bilmem alt sıralarda can havliyle takımlar galip geliyor. giresuna son dakka golü olmasaydı bu maçın stresini düşünemiyorum. bandırma maçına telafisi olmayan stresi bırakmamak için bu maçı seneye süper lige çıkış maçımız olarak görmeli ve köpekler gibi oynamalıyız. güzel oyun değil koşan, pres yapan, oyun bozan sahada basmadık yer bırakmayan bir oyun oynamalıyız. her arkadaş bir zahmet 2-3 km fazla koşacak. yoksa durumun şakası yok maazallah....

celebi

celebi

33. hafta: 14 mayıs 17:00
34. hafta: 20 mayıs 18:30

bütün maçlar bu tarihlerde oynanancak