Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

bayfa55

25 Aralık 2016, 11:07:13 #120 Son düzenlenme: 25 Aralık 2016, 11:22:09 bayfa55
Tahta açılmazsa 20 puanla açık ara küme düşeriz

Sadece Samsunspor

jean

Hoca niye supheli konustu dogrusu korku girdi icime

Raqua55

İşimiz çok zor transfer yapılmadığı takdirde düşeriz.Yapılırsada Kadronun  oturması gerekiyor. İlk 2 maçımız deplasmanda en kötü 4 puan çıkarmalıyız malesef elazığınında ilk 2 maçı içerde bilmiyorum sonumuz ne olucak İnşallah ligde kalabiliriz

cakir55

İlk 11'de Furkan-Canberk-Ndiaye-Hasan-Murat.

Hadi hiç kimseyi bulamadık oraya Murat'ı da ekledim en kötü. İlk 11'e 6-7 takviye şart oğlu şart. Totalde de 10 oyuncu gerek. Başka açıklaması yok.

samsunsporlu1994

16 maç 11 puan kötünün de kötüsü bir istatistik. Tahta açılmayabilir de,konuşulan rakamlar çok büyük rakamlar. Ha tahta açılmazsa ne olur amatöre kadar gideriz,açılırsa ne olur yine ligde kalırız diyemeyiz çünkü devre arası transferleri daima sıkıntılıdır ve kimse oynayan oyuncusunu vermez. Transferler yapıldı,işin takım olma kısmı var ve kısa sürede nasıl takım oluruz orası da ayrı bir soru işareti. Bu ligde düşme barajının aşağı yukarı 35-36 puan civarında olduğunu düşünürsek ikinci yarı minimum 24 puan toplamamız lazım. Sivas,Göztepe,Eskişehir gibi zor deplasmanlara gideceğimizi de unutmayalım. Bu devre arası Samsunspor için son bir şans,bu sezon küme düşen takımlardan biri biz olursak bu kulübün sonu olur. İşimiz çok zor. Küme düşersek yeni stadda kendileri oynarlar artık.

bayfa55

25 Aralık 2016, 19:07:30 #126 Son düzenlenme: 25 Aralık 2016, 19:11:57 bayfa55
Mersin İdmanyurdu yönetimi transfere engel olan 19 milyon TL'yi ödeyerek tahtayı açtı. Türkiye Futbol Federasyonu Genel Merkezi'nden edindiğimiz bilgilere göre şu anda Mersin İdmanyurdu yönetiminin tahtayı açtı. Mersin İdmanyurdu yönetiminin önümüzdeki günlerde resmi açıklama yapması bekleniyor. ???
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5457462#5457462

Shane_Falco

İkinci devre her maç 1.5 puan almamız gerek. Ona göre bir strateji bir plan kursunlar. Kimi neyi alıyorsalar alsınlar. Ayrıca şu yukarıdaki haber doğruya ve bizim şehrimiz 5-6 milyon için dillere düşüyorsa. Yazıklar olsun...

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 25 Aralık 2016, 19:41:12
İkinci devre her maç 1.5 puan almamız gerek. Ona göre bir strateji bir plan kursunlar. Kimi neyi alıyorsalar alsınlar. Ayrıca şu yukarıdaki haber doğruya ve bizim şehrimiz 5-6 milyon için dillere düşüyorsa. Yazıklar olsun...

O sadece tahtanın açılması için gerekli olan miktar,bir de bunun transfer bütçesi var. Kolay değil,çözerse o sorunu bakan çözer,çoğu kişinin boyunu aşıyor bu durum. Gönül isterki Samsunspor siyasetten uzak,kendi bütçesiyle liglerde mücadele etsin ama bu kulübün siyasilerin desteği olmadan bu borçlarla ligde mücadele etmesi mümkün değil,bu da bir gerçek. Yine bakana muhtacız kısacası.

Mert

jean

yirmiuc

Tahtanın açılacak olması çok iyi oldu gerçekten. Yoksa sonumuz kötüydü.
Attamah'ı istemişler ama kabul etmemiş diye bir haber var. Gelse ilaç olurdu bizim için.

Shane_Falco

Osman Özköylü ''Bizim transfer edeceğimiz oyuncular bile hazır. Sadece tahtanın açılmasını bekliyoruz" demiş.

Sportif Direktör Coşkun Zeren transferlerin 2 haftalık aranın ilk haftasında biteceğini söyledi.

Yukarıdaki açıklamalar doğru ise önümüzdeki hafta hızlı bir döneme gireceğiz demektir.

muzaffer4

Transfer sayısı ortalamanın üzerinde olacağından bir an önce transferi bitirmek takıma uyum idman vs. konuların aşılması açısından çok iyi olur.

Mert

Ben en azından şöyle düşünüyorum.Yeni stadımız yapıldı ve bakan bir çok konuda yardımcı oldu.Ayriyetten TFF başkanı buraya geldikten sonra transfer tahtasının üstü çizildi diye bir haber aldım.Başkanın para yok ve zor durumdayız demesi gayet normal.Mutlaka kamuya açık bir transfer politikası izleyemeyiz.Gizli tutmak çok mantıklı.Bizim bilmediğimiz ve gizli tutulan birçok olumlu şeylerin olduğuna inanıyorum.Son olarak ikinci devre iyi bir Samsunspor izleyeceğimize inanıyorum.EElbette süperlig havası olmaz ama alt sıralardan kurtulmanın hayal olmayacağına inanıyorum.