PTT 1. LİG Play-Off Final Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Antalyaspor

Başlatan Kaya, 01 Haziran 2015, 22:57:10

« önceki - sonraki »

Ayberk

Bu kadar nefret ettiğim başka bir topluluk yok yemin ediyorum. Bi trabzonluyu bi de mersinliyi yanyana koy trabzonluya vay gardaşım deyip sarılmazsam adam değilim. Tiplerini de tahlil ettik zaten kadıköyde insana benzer pek fazla tip yoktu içlerinde

SametYılmaz55

Barcadan Dani Alvesi cikart o gün gelenlerden birini koy kimse fark etmezdi ;D Tipini,şeklini sevdiklerim

Ayberk

Kolay kolay kimseye bunu demem kendime yakıştırmam öncelikle böyle sözler etmeyi ama; bunlar harbiden döl israfı be abi

özkan

Şu an saat 5.40 Bolu dağındayız.Her yer sis,en ilerdede kupa görünüyor !!! Olacak inşallah bu sene...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsunum - 03 Haziran 2015, 23:40:02
Beyler yarın stadyumda ki gişeler açık olacak mı tek kullanımlık kart almak isteyenler için.Bilgisi olan var mı acaba?

Valla açık olması gerek yoksa bizde biletimizi alamayız. Kimliklerimizle şu tek kullanımlık kart mı ne onlarla gireceğiz. Henüz passo gelmedi.

evolution55

twitter'da birisi koreografiye izin vermiyorlar yazmış,kartonlar yanıcı maddeymiş o yüzden

bilgisi olan var mı :-\

bayfa55

kocaelili taraftarlar Antalyayı desteklemeye gidecekmiş.

celebi

ender

tüyler diken diken geziyorum kaç gundur. Bu fınal bi başka heyecan yaptı bende. Allah süperligi nasip eder inşallah bu sefer bize. İlk golu bulursak rahat alırız diye düşünüyorum. Mbilla ikinci alanya maçında çok kotuydu umarım finalde patlama yapar.

bayfa55

Taraftarımızdan Final performansı bekliyoruz. Herkes İstanbuldan sesini bırakıp gelmeli.

deado

Taraftarımızın gücü ile maçı isteyen daha çok mücadele eden taraf olarak süper lige çıkmak umuduyla... Haydi çocuklar utandırmayın bizleri

Shane_Falco

Şu Erman kılç maçın başında sakatlansa oynayamasa ne güzel olur nedense tek korkum bu herif...

eprianu

Erman Kılıç küme düştüğümüz sivas  maçında da oynamıştı sanırım.

bayfa55

samsun 55

FİNAL Maçında Yapılacak Kareografiye Daha Önce İzin Veren TFF, Şimdi İse Maç Temsilcisi İzin Vermiyor. TFF İle Görüşmeler Devam Ediyor. 1-2 Saate Olumlu veya Olumsuz Cevap Gelecek.

Kaynak : SPOR 55 Programı