PTT 1. LİG Play-Off Final Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Antalyaspor

Başlatan Kaya, 01 Haziran 2015, 22:57:10

« önceki - sonraki »

maço

kale arkası da tamamen bitmiş bitane yeşil göremedim

özkan

Hep stres hep stres arkadaş ya.Neyse aldık bileti şimdi bize ait olan o kupayı alıp gelme vakti.

desperate1

Bazen maratonda boş koltuk gözüküyor.Sistemin hatası mı anlamadım

ask55

halis özkahya benim bildiğim çok eyyamcı bir hakem.
maçın kontrolünü elinden kaçırabilir.
inşallah kararları bizim lehimize verir.

samsunum

Halis özkahya antalaya da  3 - 1 kaybettiğimmiz maçın hakemi.Boş yere kırmızı gösterip 10 kişi bırakmıştı bizi.

korayxyz

Alıntı yapılan: samsunum - 03 Haziran 2015, 17:16:12
Halis özkahya antalaya da  3 - 1 kaybettiğimmiz maçın hakemi.Boş yere kırmızı gösterip 10 kişi bırakmıştı bizi.

aynı zamanda denizli maçında da maç 0-0ken penaltımızı vermemişti

ugrass

Kötü senaryolar kurmaya gerek yok ALLAH'ın izniyle aslanlar gibi futbolumuzu oynayacagız,tribünlerimiz gereğini yapacak o kupayı alıp geleceğiz..

eprianu

İçeride oynadığımız Alanya maçının hakemi de trabzonlu Barış Şimşek'ti. Ama öyle bir oynadık ki hakem bile bir şey yapamadı. Oynayıp hakemi de gömeriz çimlere inşallah :)

evolution55

girdim baktım antalya tribünleri yarısı boş gibi duruyor şimdilik

Raqua55

Sırf Bir Hoca'nın Egosu Yüzünden Maçı İstanbulda Değilde İskenderun da tv karşısında Seyredicem.Adam sınavı iptal etti haftaya çarşambaya aldı :( Bu maçı alıcaz Başka bir çaresi yok bu olayın 4 Senede 3 final Sivas, Mersin, Antalya Bu sefer olucak bu sefer kazanıcaz.

mehmet yılmaz

Bu Cuma'nın Duası

Antalya'yı yenmeyi
Nasip eyle Allah'ım
Süper Lig'e dönmeyi
Nasip eyle Allah'ım

Bu sevdada yok akıl,
Duaları makbul kıl
Bekledik o kadar yıl
Nasip eyle Allah'ım

Yürekler sana esir
Duygular coşkun nehir
Bekliyor koca şehir
Nasip eyle Allah'ım

Samsunspor bir vurgun
Duada Şehr-i Samsun
Sonu Süper Lig olsun
Nasip eyle Allah'ım...

GurbetciFanatik

Aptalca bi sorum olacak size Arkadaslar.

Mac esnasinda Antalya tarafindan bilet alan Samsunsporlu taraftarlar ile Rakip taraftarlar arasinda arbede kavga dövüs cikarsa hakemde maci iptal ederse suclu kim oluyor.
Biz mi , Passolig biletleri satan sirketmi , O stad kime aitse onlarmi , Güvenlik görevlilerimi yoksa TFF.

Yani korkum su biz suclu cikarsak bu serefsiz TFF bizi hükmen maglup sayabilirmi. zaten bi neden ariyor Tüpcü.

ask55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Haziran 2015, 23:00:06
Aptalca bi sorum olacak size Arkadaslar.

Mac esnasinda Antalya tarafindan bilet alan Samsunsporlu taraftarlar ile Rakip taraftarlar arasinda arbede kavga dövüs cikarsa hakemde maci iptal ederse suclu kim oluyor.
Biz mi , Passolig biletleri satan sirketmi , O stad kime aitse onlarmi , Güvenlik görevlilerimi yoksa TFF.

Yani korkum su biz suclu cikarsak bu serefsiz TFF bizi hükmen maglup sayabilirmi. zaten bi neden ariyor Tüpcü.
burası Yeni Türkiye
ne olacağı belli olmaz  ;)

samsunum

Beyler yarın stadyumda ki gişeler açık olacak mı tek kullanımlık kart almak isteyenler için.Bilgisi olan var mı acaba?

beşnumara

Hafta ici sonuçta. Açık olur diye düşünüyorum.