Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

korayxyz

tadenin takımı maçkolikte samsunspor olarak görülüyor. Nedir bunda son durum?

Dartagnan

Artık transferlerin yerine bir bardak soğuk su içelim...

samsun 55

BİLGİ | Samsunspor, Fransız Golcü 'Tade' Transferinden Vazgeçti.
kaynak: spor 55 programı

Sadece Samsunspor

Nasilsa mbilla ile ofeodu iyi ikili oldu diye bu transferden falan vazgeciliyorsa cok yaniliyorlar

55(tuncay)55

vazgeçin hepsinden vazgeçin kimseyi almayın takıma erhan altınla onun yıldızı doğan bize yeter  :(

amisos5506

bir duyum sadece:sofiane hanni.belçika liginde 3 gol 2 asisti var.daha önce de türkiyede oynayan.

Ollivanders

elexir

orta saha çok doğru karar 3 top üst üste yapamıyoruz zaten ayağımızda top tutamadığımız için zorlanıyoruz oyunu soğutamıyoruz malesef

ask55

sofiane hanni iyi transfer olur.
ben yönetimden gekas hamlesi bekliyorum ama çok mu hayali onu bilemiyorum :)

55.hakan

Gekas er geç bize dönecek emekliliğinde olacak muhtemelen ama geri dönecek bir gün buna inanıyorum.

Tamer55

SON DAKİKA! Doğan'ın Rizeye gidecek söylentisi üzerine Erhan Altın piazzanın terasına çıkarak Doğan giderse kendimi atarım dedigi öğrenildi

SametYılmaz55

Keçiörengucunden Yıldıray Kocal'i alalim.Yabanci transferini de orta sahadan yana kullanalım.Canlı izlemedim ama istatistikleri çok iyi Yıldıray'in.Türkiye kupasinda Keciorenin 4 golünü de o atmış.Geçen sene Balkes Mugdat'i aldı faydasını da görmüştü.Aynı durum bizim için de geçerli olur diye düşünüyorum.25 yaşında henüz kendini kanıtlamak için elinden geleni verir bence.

KareAs55

Yıldıray'ın istatistikleri ve devamlılığı ortada ancak bunu daha önce fark eden bi osmanlıspor var sezon başı transfer edip keçiören'e geri kiraladılar o yüzden çareler çaresiz :)

elexir

Ertuğrul Sağlam

Birçok taraftar sitesinde Eren Tozlu'nun adı geçiyor nasıl ve ihtiyacımız olan birimidir?