Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

Tamer55

usare

samuray

Alıntı yapılan: germencisse - 22 Ocak 2015, 12:22:36
Siliviride oturuyorsun ama hiç maçını izlememişsin o zaman. Alperen ile Mustafa arasındaki fizik farkını göremiyorsun sanırsam  ;)
ben mustafanın çok maçını izledimde acaba sen hangi gözle izledin bak polemiğe girmek istemiyorum ama seninde beni futboldan anlamıyorsun moduna sokmanı doğru bulmam futbol sade fizikle oynanıyorsa bir iki basketçi transfer edelim o zaman kısacası mustafa ancak 3 cü 2 ci lig topç usu olur kalperenin tırnağına değişmem

isa55

Bu seneki performansi güzel.  Peki hedefe oynayan kendi liginde 2. Olan bir takım neden golcusunu verir. Bu iste bir is var.
Olursa iyi transfer.

usare

Kaya

Avrupa'nın belli ligleri dışında Türkiye'deki kadar para kazanamıyorlar.Bu transferler çok olası ve normal...

ask55

23 Ocak 2015, 00:11:44 #381 Son düzenlenme: 23 Ocak 2015, 01:30:19 ask55
Gregory Tade'nin normal şartlarda bize gelmesi hem maddi hemde ligin kalitesine baktığında imkansız gibi gözüküyor.

Ya bu adam futbolu kafasında bitirmiş ve son son transfer yapıp para kazanmak istiyor, ya yönetim bir yerlerden hazine vs. buldu ya da haberler yalan.

Tabi ki iyi transferler yapalım ama eldeki topçularımıza geçmiş dönemden kalan borçlar ödenmiştir umarım.

Yalnız en başından beri çok kritik bir nokta var.

Sen elin ayağın daha hızlı çalışsın istiyorsan önce beyninin kapasitesini artırmalısın.

Bizim en önce Erhan Altın'ı göndermemiz gerekiyordu.

Hocayı göndermezsen bunların hepsi ölü yatırım olur.

samsunmania

Ads gabon ligi gol kralını almış. Bizim tade işi tamam. :)

Aslankaya

23 Ocak 2015, 02:56:58 #383 Son düzenlenme: 23 Ocak 2015, 03:47:08 Aslankaya
Romanya , Ukrayna , Bosna Hersek vs buralarda para yok. İstatistikleri çok iyi gelmesi beni şaşırtmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=Y3m1W8Ez90A

samuray

hayırlı olsun takımımıza performansı iyi görünüyor inşallah bir an önce takıma uyum sağlar golleri sıralar diyelim

CoRaqLi55

Eğer transfer gerçekleşirse mbilla ve ofoedu kanatlarda tade'de önlerinde forvette mi oynar acaba güzel bi üçlü olurlar inşallah.

Akyol

Erhan Altın'ın hoca olarak çevirdiği kazandığı 1(bir) tane maç gösterebilir misiniz? İşiniz çok kolay aslında hepi topu 4-5 maç kazandık..

GençKozluklu

Şu transferlere harcanan paralara yazık. Bu hoca ile hedefimiz olmadığı açık. Boşuna bir sürü borca gireceğiz. Seneye seçimde yok, kaynaklar anında kurur

SametYılmaz55

Tade transferi ne durumda bilmiyorum ama Keçiörengucunden Yıldıray Kocal düşünülebilir.Geçen sene Mugdat'in yarattığı etkiyi yaratabilir.

samuray

bugün fanatikte doğan .a rizespor talip diye bi haber vardı gitmek isitediği içinmi yapıyor bütün bu olanları müsait pozisyonlarda pas yerine kendisi şut atıyor o da auta (tade transferinden bi gelişme yokmu)