2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

eprianu

Biz hocadan kaybettik geçen sene. Engin İpekoğlu, Tütüneker gibi tecrübeli birini getirebilsek ya  ???

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 16 Haziran 2014, 20:07:21
Biz hocadan kaybettik geçen sene. Engin İpekoğlu, Tütüneker gibi tecrübeli birini getirebilsek ya  ???

Engin İpekoğlu ilk önce faul nasıl oluyor onu öğrensin ondan sonra teknik direktörlük yapsın.

Sadece Samsunspor

beşnumara

Ben şu süreçte iyi bir gelişme bekleyemiyorum. Durum ortada. Bu süreçte Samsunspor'a gelecek en iyi hoca hüseyin kalpardir artık onu da emin abi getirmez. Kalpar değilse en iyi ihtimal erhan altın.

5trawberry

Erhan Altın döneminde çok iyi top yapan, oyunu orta alanda üstün oynayan takımdık fakat skora gidemiyorduk çünkü elimizde oyuncu yoktu. Erhan Altın kenarda da aktif hoca bana göre. Bu kadroyu çok iyi değerlendirir bence.

lucarelli

istikrar sağlmak lazım. Kalparı hep eleştirdim ama sanırım bu sene kalpar ve aynı takım yola devam etse daha başarılı oluruz gibi duruyor. Bir kaç tane nokta transfer ile başarı gelir.

55.hakan

Ne Kalpar ne Erhan Altın dan bize yarar gelmez artık.Kabız olduğumuz çıldırdığımız günleri çok çabuk unutuyoruz.Bize cesaretli hoca lazım.Kalpar gibi Besim gibi korkaklar değil.

Ollivanders

jean

mehmet ozdilekte uyabilir esasinda ama super ligden birine gider sanirim

nomak55

Acikca soylemek gerekirse ben mehmet ozdilegin bursaya gitmesini bekliyordum ama bjk bursa muhabbetinden dolayi tercih etmediler bence ancak soyle bi avamtajimiz olabilir mehmet ozdilek samsunun evladidir damardan girerlerse olabilir belki ancak bu adam sirf hedefler tutmadigi icin genclerden ayrildi bizim gibi orta vadeli planlari olan bi takima sicak bakmaz bence

MeL_55

Tugay Kerimoglu bence.
futbolculugu olsun insanligi olsun on numara
basariya ac biri.
bizim genc oyunculara da mükemmel bir 'agabey' olur.

deli 55

metin diyadin,uğur tütüneker gibi genç kuşak,hırslı hoca alınırsa çok iyi olur

deli 55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 17 Haziran 2014, 00:20:31
Tugay Kerimoglu bence.
futbolculugu olsun insanligi olsun on numara
basariya ac biri.
bizim genc oyunculara da mükemmel bir 'agabey' olur.
aynen mesela

sadece55

Shane_Falco

Süper Lig'de olsaydık olabilirdi ama Tugay'ın Teknik Direktörlük kariyerine alt ligden başlayacağını sanmıyorum.