2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

55.hakan

Öyle Samsunlu hoca getireceğiz diye az para verecekleri adamla anlaşma yapmak şark kurnazlığı olur.Besim,Erhan Altın bizi hedefe götürmez kümeye oynatır ancak.Samsunlu hoca ile anlaşılacaksa Mehmet Özdilek le Ertuğrul Sağlam ayarında biriyle anlaşsınlar.

cezayir55

besim durmuş ve ve erhan altınla biz küme düşmemeye oynarız 2014 yılında bu anlayısı anlamıyorum iyi hoca olsun isterse ermeni olsun

ask55

erhan altın seve seve gelirmiş.
iyi bari teknik direktör işini hallettik beyler.

Tamer55

Listede onlar var
Teknik adam arayışına giren Kırmızı-Beyazlı ekibin listesinde Erhan Altın'ın yanı sıra Ahmet Ertem, Mehmet Altıparmak ve Ali Nail Drumuş gibi isimlerin olduğu öğrenildi
Teknik Direktör arayışlarını sürdüren Samsunspor'un listesi oldukça geniş. Kırmızı-Beyazlı ekibin temas halinde olduğu teknik adamlar arasında Samsunlu iki ismin olduğu öğrenildi. Ayrı ayrı sezonlarda Kırmızı-Beyazlı ekibi çalıştıran Ahmet Ertem ve Erhan Altın'ın listedik iki samsunlu olduğu ifade edildi. Erhan Altın ismi yaklaşık 15 gün öncede gündeme gelmişti. Ayrıca Alanyaspor'u PTT 1. Lig'e çıkaran Mehmet Altıparmak ile son olarak Tavşanlı Linyitspor'da görev yapan Ali Nail Durmuş'un da düşünülen teknik adamlar olduğu sızan bilgiler arasında.

Seve seve gelerim

Samsunspor'la adı anılan Erhan Altın, henüz resmi bir teklifin olmadığını ancak gelmesi halinde seve seve kabul edeceğini söyledi. Samsunspor'da yarım kalan bir işinin olduğunu belirten Altın, "Teklif gelirse hiç düşünmeden kabul ederim. Samsunspor benim aşkım. Fakat resmi bir görüşme yapmadık. Daha önce Emin Kar başkanımızla çalıştım. Yine çalışmaktan gurur duyarım" dedi.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU

Haber Gazetesi - 17 Haziran 2014, Salı

ngonge

Ali Nail Durmuş değişik duruyor, iyi futbolcuydu, Tavşanlı'da değişik bir performans sergiledi. Ya fark yedi ya fark attı. Genç bir isim, bilinen isimler yerine alternatif olabilir.

Tamer55

İki oyuncuya teklif yok
Kırmızı-Beyazlı ekipte sözleşmesi sona eren oyuncuların durumları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Geçen sezon bekleneni veremeyen oyuncular arasında gösterilen Turgay Gölbaşı ile Serkan Çalık'a bu sezon için teklif sunulmayacağı ileri sürüldü. Ancak Turgay ve Serkan konusunda göreve getirilecek yeni teknik adamın da düşüncesinin alınacağı öğrenildi.

Haber Gazetesi - 17 Haziran 2014, Salı

GurbetciFanatik

Erhan Altin o seneki elindeki kadroya bi bakin  kimler  oynamis
Ozan - Saban - Roberts - Adem sari - Roberts - Mehmet sak - Mehmet Tülemen -Nsumba -
o kadroyla kümede kaldiysak ne mutlu bize.

Yani ben illa Erhan Altin gelsin demiyorum ama emege saygi .Elinde malzemeyle bu kadarini yapabildi.

Bana kalirsa illaki daha iyileri gelsin ama öyle demkel olmuyor malesef.

cezayir55

erhan altının gittiği takımların hiç birinde başarısı yok

eprianu

Gelir veya gelmez bilemem. Ama Erhan Altın'a haksızlık yapılıyor bana göre.
Amenna adam kadrosunu kendi kurdu ama yönetimin "1 Milyon Bütçemiz Var"
demesiyle "5 Milyon bütçemiz" var demesi farklı şeylerdir. Elde imkan ve para yoktu o zaman.
Ayrıca o yaz kongre çok geç olmuştu yönetim geç oluştu. Transfer piyasası kapanmak üzereydi.
Mecburen öyle saçma sapan transferler yapıldı. Erhan Altın'ın sonradan oyuna sokacağı,
oyunun gidişatını değiştirecek adamı bile yoktu elinde.

jean

Ellibeş Numara

Emin Kar ile erhan altın hocanın ikili ilişkileri iyi. Büyük ihtimal yeni hocamız erhan altın olur diye tahmin ediyorum. Önümüzdeki hafta herşey belli olur.

CoRaqLi55

Yanlış hatırlamıyosam erhan altın genc topcularada fırsat veriyodu yanlış mu hatırlıyorum yoksa  :)

55ertan

Kalparmı uğur tütüneker,metin diyadin mi => uğur tütüneker veya metin diyadin.

Kalparmı Erhan Altın, Ahmet Ertem, Mehmet Altıparmak, Ali Nail Drumuş mı => kalpar

Işde buyüzden kalparın gitmesini istemedim. biliyordum hiç süperlig görmemiş başarısı olmayan biri gelceğini. kalpar dan önce ve sonra hep amatör teknik direktör geldi ve gene geliyor.
Kalparı çok beğendimden dil
:kafa:  :kafa: :kafa:

Ollivanders

ErkÇay55

Ahmet Ertem'in son çalıştırdığı takım MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR  :-[