2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

55.hakan

ask55

parasını alamayınca sorun çıkarır takımı bozar.serdar gelmesin.

ChucKeR

serdar gelsin bu hollandalı arkadaş açık oynasın. serdar çok gol atar küçümsemeyin

Harun55

anass achahbar Solda
aminu umar sagda
adilovic forvet ve gelsin goller..

Shane_Falco

Bildigim kadariyla Serdar icin Alanya bonservis istiyor.

SSKLA

Alıntı yapılan: Harun55 - 28 Ağustos 2014, 21:30:40
anass achahbar Solda
aminu umar sagda
adilovic forvet ve gelsin goller..

bildiğim kadarı ile siz hollanda da yaşıyordunuz var mı bu anass hakkında bilginiz

mehmet yılmaz

Bu uşağın adı muhtemelen Enes Ekber.
Hollandalılar o şekilde yazıyor olabilir.
O mu olur, başkası mı bilmiyorum ama mutlaka bir yabancı forvet almamız lazım. Para olmadığı söyleniyor lakin kimse bu mazereti dinlemek istemez. Olmadığını bilerek geldiniz oraya denilir.

Ayberk

Abi arapca yazılışına bakarsak aşahbar sanki ama yine de emin değilim

Duško Milinković

mehmet yılmaz

SSKLA

AlıntıÖnerildi reddedildi
Kırmızı-Beyazlı kulüp, Feyenoord'un golcüsü Anass Achahbar'ı öneren menajerlere olumsuz cevap verdi

Yabancı golcü arayışına devam eden Samsunspor'a Feyenoord'un golcüsü Anass Achahbar'ın önerildiği belirtildi. Hollanda basınında yer alan haberde, Anass Achahbar'ın Kırmızı-Beyazlı ekiple temasta olduğu belirtildi. Ancak Samsunspor'un 29 yaşındaki futbolcunun menajerine olumsuz cevap verdiği ifade edildi. Bu futbolcunun daha önce ağır bir sakatlık yaşamasının Samsunsor'un kararında büyük rol oynadığı ileri sürüldü.

http://habergazetesi.com.tr/spor/31011/onerildi-reddedildi/

baştan aşağıya yanlışlık akıyor haberden ama hayırlısı ben  bu haberi gündem değiştirip daha rahat hareket etmek için yapıldığına inanıyorum.

55.hakan

Haber gazetesine göre Achahbar'ı önemli bir sakatlık geçirdi diye bizimkiler istememiş tekrar Zeefuik'e dönülmüş.Şurada 2 gün kaldı daha ne kadar ince elenecek anlamıyorum.Gelmek istemeyen adamı almaya çalışıyorsunuz.Bari Serdar ı alın en azından bildiğimiz adam.

SSKLA

Haber gazetesi ne kullanıyor kafa yapmak için merak ediyorum yaptığım küçük çaplı araştırma ile anass ın önemli bir sakatlık geçirmediğini tespit ettim adamın yaşını sırt numarası ile karıştırıyorlar bir de asıl sakatı geçen hafta gördük zeefuik neden alınmadı acaba willem II e !

55.hakan

gogo55

arkadaslar dunkü feyonord maçını takıp etmyn varsa buugun arstırsıınlar  lütfen adamın sakat ooolup olmdgnı anlar haber gazetesinden daha kaliteli habeeer ypms olrsnz