PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

uykan

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 18 Mayıs 2014, 20:51:29
taraftar olarak tff yi mahkemeye verecm bnm hakkimi nasil gaspedersin

''Orospuya kalp vermişler "bunu nereme sokucam" demiş?
Hala Adalet mi diyorsun

Atakumlu

Kimden başlım sövmeye !!! Cezayı veren ve yanlı hakem atayan tupcuye mı !!! Bu olanlara sesini çıkartmayan sözde bakan a mı !!! Mac başlamadan bizim taraftarımızı göz altına alıp bi de onlara bağıran yeni bitme polislere mı !!! Allah topunuzun belasını versin ...

isyan

Alıntı yapılan: uykan - 18 Mayıs 2014, 20:50:06
eger kazım yılmaz vadettiği 1 milyon 250 tl verirse adamlık yapar. ve nasıl düşürdüyse gelip çıkarsın bu kadar basit
ya arkadas, adam'a 20 milyon'a yakin borcumuz var ne diye bize bagis yapsin ? Hepsi reklam. Süper Lig'e cikamadigimiz sadece bakan ve is adamlarina yaradi, ikinci Lig'de sampiyonluga oynayan takim 1. Lig'de küme de kalmaya calisan takim'dan daha cok ve daha iyi reklam yapar.

uykan

Alıntı yapılan: isyan - 18 Mayıs 2014, 21:05:40
ya arkadas, adam'a 20 milyon'a yakin borcumuz var ne diye bize bagis yapsin ? Hepsi reklam. Süper Lig'e cikamadigimiz sadece bakan ve is adamlarina yaradi, ikinci Lig'de sampiyonluga oynayan takim 1. Lig'de küme de kalmaya calisan takim'dan daha cok ve daha iyi reklam yapar.

Lige çıkarsın da nasıl çıkarırsa çıkarsın, Başka alternatif mi var ya galip öztürk ya kazım yılmaz bu şehirde başka paralı adam yok varsa da sahip çıkan yok.

isa55

muzaffer4

BU HEYECANI BIZE YASATAN FUTBOLCU VE TEKNIK DIREKTORUMUZ KUTLUYORUM
AYRICA CEZAYI BAHANE ETMEYEREK STADA GELIP GEREKEN CEVABI VEREN TARAFTARLARIMIZI CANI GONULDEN TEBRIK EDIYORUM
mersin TRIBUNLERININ SESINI BASTIRAN BAYAN TARAFTARLARIMIZI AYRICA KUTLUYORUM
onumuzdeki mac basliginda gorusmek dilegiyle...

binikalamadım

şanssızlık mersinde başladı mersinle devam etti mersinle bitti...

isa55

Mersin finalde iyi oynadı, kazandı. Buna bir şey diyemem. Ancak taraftarımız olsaydı takımı oynatırdı.
Bu kararı kuralların arkasına sığınarak veren, başkası olunca ertelemeyi görev sayan tüpçü ve dolum işçilerine Allah evlat acısı versin diyorum.

Nuri Asan

bu satırları bir süper lig taraftari olarak yazmak isterdim ama olmadı nasip diyemeyecegim resmen harcandik. ama biz zaten ;

"sevinmek için srvmedik."

bugün futbol tarihinde bir ilk yaşandı.  final macina bir taraf girerken bir taraf giremedi. bir taraf girerken diğer tarafin kadin ve cocuk taraftari girdi.

federasyon Samsunspor taraftarinin o maca gelecegini adi gibi iyi biliyordu. Mevzuat yasa kanun her şeyi kabul ediyorum. peki bu bize verilen ceza bu sali gunu toplanip verilemez miydi?

madem final maçında Samsunspor taraftari giremeyecegi icin uzgun oldugunu.soyluyorsun onumuz sene bu yanlis kararin düzeleceğini soyluyorsun neden karar vermek icin acele ediyorsun.

federasyon denilen yavsaklar toplulugu ceza kararini bir hafta gec verse kim ne diyecekti?

takımız bilincli olarak kesildi. lime ilme edildi. tipki sivas macinda oldugu gibi.

kadinlari ve.cocuklari tribune davet ederek bir sürü ****** mersinliye anamiza bacimiza kufur ettirdin. benim o stadda bir tane bile akrabam yoktu ama bütün o staddaki bayanlar anamdi kiz.kardesimdi. cunku onlar Samsunsporlu idi.

Samsunspor taraftari bir sekilde stafa girdi. sen Samsunspor taraftari var diye maci 16 dakika gec başlattin takımın moralini bozdun.

takim ilk yari iyi diyenlere tek cebabim var. kendinizi onlarin yerine koyun lutfen. taraftariniz alinmamis ve zorla disari çıkartılmış.  ve bir yandan da ananiza sovuyorlar. 

işimiz cok daha zor.  simdi daha da kenetlenme zamanidir. kimse uzulmesin.

"sevinmek icin.sevmedik."

sunbeam

Kaldirsinlar su playoff zimbirtisini, cikacaksak ilk üce girerek cikalim. Bastan beri gelemez veya Anakaraspor elensek bir sey demezdim ama böylesi cok fena dokunuyor. Hele bu sartlar altinda. Gercekten final macini zora sokmak icin hersey yapildi. Durduk yere gergin ortam yaratildi, bu da takimi ister istemez etkiledi. Takimi yalniz birakmyan taraftarlar, bayanlar cocuklar hepsini tebrik etmek lazim.

Zaten bize bu sezon ters gelen bir Mersin vardi, acikcasi cekindigim tek takimdi ve korktugum gibi tam da onlar sonunda yine basimiza bela oldu. Mersin haketti galibiyeti, bizim takim yine ilk yari fazla kapansada ikinci yari iyi mücadele etti, ama federasyonun yaptigi cok igrenc. Büyük firsat kacti, belkide seneye düsmemek icin oynariz.

Kalpara kimse laf atamaz. O olmazsa buralar bile gelemezdik. Adam bizi bir  kez cikardi bu sefer kil payi kacirdi, hemde kadromuz yetersiz oldugu halde. Hocayi tutmamiz lazim, gerisi o kadar umurumda degil.

sadece55

Bitti Çok fazla söylenecek bir şey yok.Koca bir Sezon Elimizde kalan hiç oldu..Futbolcuların çok fazla yapabilecekleri birşey yoktu Sezon boyunca çoğu ellerinden geleni yaptılar.Final maçları böyle biri kazanıyor biri kaybediyor.Üzülen taraf biz olduk.Şimdi artık önümüzde ki seneye bakmak lazım.Nasıl bir yapılanma olacak.İnşallah bir yönetim değişikliği yaşanmaz.Oturmuş bir kadromuz var bildiğim kadarıyla bazı oyuncuların sözleşmeleri de devam edecek.Bu kadro yapısını korursak Seneye daha dişli dirençli bir takım oluruz.Umar-Taha-Fatih-Cemil-Canberk-Abs-Musa Sinan- Adiloviç iyi bir kadro yapısı bunların üzerine nokta transfer yapabilirsek seneye iyi yerlere gelebilceğimizi düşünüyorum. Ama yine sahipsiz kalırsak yine baştan başlamaya çalışırsak bu sefer çok kötü günler bekler bizi. İnşallah çabuk pes etmeyiz.

Duško Milinković

İyi bir kalecimiz olsaydı çok farklı olurdu.Ahmet Şahin tam form yakalıyacak zamanı buldu.

Nuri Asan

seskat

Canın sağ olsun Samsunspor'um, her şeye rağmen buraya kadar gelmek de güzeldi. Keşke kazansaydık, ancak sahadaki skordan daha önemli olan ve kesinlikle kınadığım taraftarlara yapılanlardır. Bayan ve çocuk taraftarlarımıza yapılan terbiyesizliğe mi kızayım, bilet alıp tribüne giren ve sonradan zorla dışarı çıkartılmaları talimatını veren şerefsize mi kızayım bilemedim. Tekrar Futbolcular ve Teknik Ekibe teşekkürü bir borç bilirim. Ne mutlu Samsunsporlu olana. samsunspor_x samsunspor_x