PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

yirmiuc

samsunsporlu1994

Super lige ciksaydik ekonomik olarak cok rahatlayacaktik ama olmadi. Bundan sonra olacaklar belli. Mevcut oyuncularada borc var. Cogu futbolcunun ayrilacagini dusunuyorum. Seneye lig daha zor gececek. Kongrede olabilir. 

uykan

Sakarya,
Sende ayrı bir yavşaksın!

eprianu

İki sene önce Suat Kılıç kritik Sivasspor maçı öncesi gelip o tribüne otursa,
Hüseyin Göçek'in yerine başka bir hakemin verilmesini sağlasa ligde kalacaktık.
Bu sene de Çağatay Kılıç şu saçma kararı önleyebilse, oynanan oyunlara dur diyebilse
biz taraftarımız ile bu stadı başlarına yıkar yine çıkardık.

ALLAH BAŞIMIZDAN KILIÇ'LARI EKSİK ETMESİN!

Artık hiçbir siyasi gücümüz olmadığını kabullenelim. Planlarımızı ona göre yapalım.
Seneye ligde kalmaya oynarız çok açık ve net. Elazığ, Antalya, Kayseri, Ankara vs vs.
Bize zaten yedirmezler Süper Lig'i, hak etsek bile. Allah yardımcımız olsun

uykan

"Bok vardı da tanıştık'' demek istediğim bir sürü samsunlu var..

Yetimiz Yetimiz Yetimiz bu kadar Basit...

uykan

Alıntı yapılan: eprianu - 18 Mayıs 2014, 20:29:55
İki sene önce Suat Kılıç kritik Sivasspor maçı öncesi gelip o tribüne otursa,
Hüseyin Göçek'in yerine başka bir hakemin verilmesini sağlasa ligde kalacaktık.
Bu sene de Çağatay Kılıç şu saçma kararı önleyebilse, oynanan oyunlara dur diyebilse
biz taraftarımız ile bu stadı başlarına yıkar yine çıkardık.

ALLAH BAŞIMIZDAN KILIÇ'LARI EKSİK ETMESİN!

Artık hiçbir siyasi gücümüz olmadığını kabullenelim. Planlarımızı ona göre yapalım.
Seneye ligde kalmaya oynarız çok açık ve net. Elazığ, Antalya, Kayseri, Ankara vs vs.
Bize zaten yedirmezler Süper Lig'i, hak etsek bile. Allah yardımcımız olsun

Aslında Pek Bir Fark Yok; Kedi Götünü Görünce Yara Zannediyor, Bizde Götün Birini Görünce Adam.

nomak55

Ka
Alıntı yapılan: uykan - 18 Mayıs 2014, 20:15:53
http://www.milliyet.com.tr/samsunspor-da-hedef-70-puan----1755878-skorerhaber/

Hedef Şampiyonluk yalanlarıyla başladı

kardes ben bizim dusunduklerimizden bahsediyorum
Kac kisinin agzinda sampiyonluk vardi benimde yoktu hepmizin ici aciyor mac bitince nasil bir hayal kirikligi yasadim anlatamam oldugum yerde kaldim. Bide mersin gibi takima adamlarda ikinci yati iyi mucadele etti elimizden geleni yaptik olmadi Allah buyuktur biz bitti demedikce bitmez bundan daha kotusunude gordu bu taraftar ama taraftariyla yine basardi yine basaracakkk 

Dartagnan

Önümüzdeki sezon göreceğiz ne halde olacağımızı.

uykan

tanju seviyorum seni Bazı götleri görünce sen adamsın

uykan

Kafasına kuş sıçtığında piyango alan bir toplumun,ağzına sıçana oy vermesi normaldir...

uykan

mimar55

Ya bakan veya baska biri bilmiyorum siyaset futbola karisti bu sitede hic siyaset yapmadin zaten yasak ama olurda oy verirsem bunlarin adaletinden bakarak oy verecem vicdansizlar bayan ve cocuklarin oldugu yerde kufur eden mersinlilere yaziklar olsun taraftariniz olmadigi icin kaybettik

GurbetciFanatik

Binlerce taraftarlarla gitti oraya yazik be yazik.
Bugün en azindan onlar icin oynamalidirlar. Ilk yari neydi o.
Yok yani bizden iyi takim birsey yok. Yaslilardan kurulu bi takima once gol yemeylin
nasil bir mantik.
Adamlara iki baski kurduk cikamadalar.
Dert üstüne dert bu nedir yavvvvv.

uykan

eger kazım yılmaz vadettiği 1 milyon 250 tl verirse adamlık yapar. ve nasıl düşürdüyse gelip çıkarsın bu kadar basit