PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

Kodalak

Forvetim

biz böyle isek futbolcuların hali nedir acaba, Allah yardımcıları olsun inşallah sakin akıllı ve rahat oynarlar, zor iş vesselam. hata yapmamak elde değil ama az olsun bari.

furkan5534

Gelen bilgilere göre ,Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Eski Spor Bakanı Suat Kılıç,Samsun Milletvekili Cemallettin Şimşek, Haluk Koç, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ,ve Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam protokol tribününden Samsunsporumuza destek verecek..
İnşallah şu taraftar mevzusuda çözülür Allahım inşallah

Shane_Falco

Bizdeki heyecanın,arzunun,hırsın çeyreği olsun bizim topçularda net skorla alırız bu maçı...

furkan5534

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 13 Mayıs 2014, 15:43:01
Bizdeki heyecanın,arzunun,hırsın çeyreği olsun bizim topçularda net skorla alırız bu maçı...

ya 0-0 olsun bizim olsun.ama sırf tükürükosman'a inat şunları 0-2 , 0-3 gibi skorlarla devirsekte söyliyeceği 1 kelıme bıle olmasa

samsunum

Kemal Tokak
Haydi samsunum büyük taraftarınla önce ankara sonra kim gelirse gelsin finalde 🙏inşallah şampiyonsun

Forvetim

maç saati gelmeden atkı forma vs. giyinin :evet:, tuvalet ihtiyaçlarınızı giderin  :), maç izlenecek odada etrafta kırıp dökülecek birşeyler olmasın :o, çoluk çocuk ayak altında dolaşmasın yanınıza oturtun :kanka:, maça adapte olup dua edin. daha ne diyem. aklıma gelmeyen varsa ilave edin. off yarı final buysa finale kalırsak inşallah, önce bi ekg çektirmek lazım.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 55.hakan - 13 Mayıs 2014, 15:33:04
Bari lige çıkarsak deseydin.  :D

Yav hic aklimada gelmedi yav.
Ya derse yok Lige cikarsak tektas kurtarmaz diye pirlanta isterse.
En iyisi orasini karistirmim ben  :D :D
Hem Ankarasporu elersek lige cikmis gibi sevinirim vallahi bu kadar olaydan sonra.

Bu arada Tektas icin aklima okey tasi geldi . Yüzük kapagin icine okey tasi koyarim al sana tektas  :D :D

furkan5534

Alıntı yapılan: Forvetim - 13 Mayıs 2014, 15:57:33
maç saati gelmeden atkı forma vs. giyinin :evet:, tuvalet ihtiyaçlarınızı giderin  :), maç izlenecek odada etrafta kırıp dökülecek birşeyler olmasın :o, çoluk çocuk ayak altında dolaşmasın yanınıza oturtun :kanka:, maça adapte olup dua edin. daha ne diyem. aklıma gelmeyen varsa ilave edin. off yarı final buysa finale kalırsak inşallah, önce bi ekg çektirmek lazım.

:D :D :D

berusa55

Anlaşılan bizden ciddi sayıda stada giren olacak. :D

kumköylü ahmet

furkan5534

eprianu

İlk golü atın, sonra Kalpar 11 kişi ile defans yaptıracak zaten.
İleri salarız Umar'la Musa Sinan'ı gel keyfim gel  :D

Nuri Asan

celebi