PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

Kais

furkan5534

taraftar sayısı hakkında bilgisi olan var mı? ya balıkesirde yaşattıklarını ankarada yaşatcaklar.bi garaja sokarlar otobusu bılet goster derler bılet yok almazlar.tek guvendıgım bu bızım samsunlu sıyasetcıler onlar yaparsa bısıler olur yoksa bızım taraftarı stada yaklastırmazlar  :-\

ismail

sabah trt de çok fazla güvenlik önlemi alındığından bahsedilmişti. futbol dışında başka şeyler konuşacağa benziyoruz falan diyorlardı, sonuna denk geldim

havzalı55

Td'de finale çıkmamız halinde seyircisiz oynayabileceğimiz yönünde laf dolaşıyor benim bildiğim Sezonun ilk maçında ceza alırsak geçerli olur diye biliyorum. Yeni bi sistem mi geldi bilgisi olan varmı ?

yirmiuc

Bu maçı bir geçelim de finali yarın düşünürüz..

King1965

Alıntı

Trt spikeri Erdoğan Arıkan dan fair play örneği. 12.05.2014 akşam trt spor programında Erdoğan Arıkan şöyle dedi: futbol savaş değildir kardeşliktir ankara spor bağnazca çekememezlik yapmaktadır.400 tl bilet fiyatı abartılı ve ayıp bir şeydir ankara spor bu çirkeflikle süper lige çıkacaksa çıkmasın.. böyle belden aşağıya vuran takımları ve yöneticileri görmek istemiyorum..

yirmiuc

Aklı selim herkes böyle düşünüyordur zaten. Ama biz kulüp olarak bu olaya da bir tepki gösteremedik ?

furkan5534

kumköylü ahmet

Bizde Vakit geciremiyoz youtubedan samsunspor-ankaraspor macinin ozetini izlip izlip duruyoz basdir samsunnnn

GurbetciFanatik

Hanim soruyor turu gecersek beni yemege götürcenmi.
Yav ne yemegi turu gecelim tektas alcam dedim.
Ya simdi gecersek ben nasil alcam o tektasi  :kafa: :kafa: :kafa:

özkan

55.hakan

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 13 Mayıs 2014, 15:21:22
Hanim soruyor turu gecersek beni yemege götürcenmi.
Yav ne yemegi turu gecelim tektas alcam dedim.
Ya simdi gecersek ben nasil alcam o tektasi  :kafa: :kafa: :kafa:
Bari lige çıkarsak deseydin.  :D

kumköylü ahmet

Benim hanimda Diyor Gel gezmeye istanbula Gidelim desem Gelmezsin Diyee...Ama Söz Konusu Samsunspor olunca Baska Oluyor tabii  ;)

furkan5534

Nasıl bir sevgidir bizdeki bazen kendime şaşıyorum ve soruyorum abartıyormuyum diye?
Ne uefa gördük ne şampiyonlar ligi.. Tek başarımız lig'te kalabilme tutunabilme.Buna rağmen takımımızla armamızla gurur duyduk.Başka diye soranlara "Sadece Samsunspor" diyerek cevap verdik.İstanbul sokaklarında Samsunspor tişortu, atkısı, beresi takıp gezdiğimiz zaman çok garip duygulara girdik.Sokaklarda 55 plaka görünce "off aslanım be" dedik, arabaların arka camlarında Samsunspor atkısı gördüğümüzde içimiz çekilir oluyor tüylerimiz diken diken oluyor.Çünkü bizim gönlümüzde, bizim takımımız barcelona,real madrid..  Samsunspor bizim için çok büyük ve saygı duyulması gereken bir takım.. Taraftar zaten o kadar büyük ki, bunu anlayıp görmemek için kör ve sağır olmak lazım.
Şimdi benim kalbimde bu maç ne lig ne playoff maçı, benim içimde Şampiyonlar Ligi maçı Kupa maçı. Saat ilerledikçe içim çekiliyor heyecandan ellerim titriyor..
Samsunspor sevgisi anlatılmaz,gerçekten yaşanır.

Piskolojimin Kaymasının Sebebisin SAMSUNSPOR..

mehmet yılmaz