Koreografi Taahhüt Listesi

Başlatan edmontdante, 04 Mayıs 2014, 22:37:15

« önceki - sonraki »

edmontdante

Arkadaşlar play off ilk maçına koreografi yapıyoruz.Projemiz aylar öncesinden hazırdı şimdi uygulamaya koyacağız.
3d olmayacak.7500 karton ve yaklaşık 60 metrelik bir pankart kullanacağız.
Koreorafide kırmızı,beyaz,siyah dışında mavi,kahverengi,sarı,gri,lacivert,turuncu renkler kullanılacak.Güzel olacağını düşünüyorum.Yine söz ve desen birbirini tamamlayacak.
2000-2500 arası bir maliyeti olacağını düşünüyorum.Yine 10-20-50 toplanarak taraftarın katkısıyla gerçekleştirilecek. Desteklerinizi bekliyorum.

mehmet yılmaz

Engin abi, Belli bir son günü var mı?

Bir de yağış bekleniyormuş :(

http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=samsun

edmontdante

Sonuçta maç cuma günü.Haliyle çarşamba günü malzemelerin tamamını almamız lazım.yağmur şiddetli görünmüyor.Yağsada bu maç öyle yada böyle dolacak nasılsa

Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam 40.00  Store bırakıldı.

vanlioglu

Güncel banka hesap numaralarınıda alabilir miyiz?

amisos5506

fatih taflan-200 tl engin sever e verildi.

Ertuğrul Sağlam

05 Mayıs 2014, 16:23:44 #6 Son düzenlenme: 06 Mayıs 2014, 20:13:49 Ertuðrul Saðlam
Engin Sever'in bir haftatir gosterdigi gayreti gordukten sonra listeye 40 tl yazarken bile utanarak yazdim  muhtemelen arkadaslarimizda benden daha fazla utaniyorki!... isimlerini listeye yazmiyorlar.

amisos5506

Yapabilecegimizi yapacagiz ertugrul baba.sadece engin abiyle olmaz.insallah bu şehirde daha fazla enginler cikacak.

taraftar55

IBAN + Ad-Soyad şeklinde banka hesabı verilebilir mi?

fındık

İş Bankası
Şube:7304
Hesap:0625917
Mehmet Cem Akalın
İban No:TR330006400000173040625917

Not: Parayı gönderirken hesap sahibi ismine dikkat edelim ve açıklama kısmına koreografi olduğunu belirtelim lütfen.

misafir

lucarelli

Ertuğrul Sağlam

Engin abiler stad'ta5 kisi ile kartonlari yerlestiriyorlarmis herkesinmi isi var hicmi musait kimse yok.

amisos5506

sahiplenmeye geldi mi kimse mangalda kül bırakmaz.

55.hakan

Cem in hesabına 30 tl eft yapıldı