PTT 1. LİG 38. HAFTA | Samsunspor'umuz - Kahramanmaraşspor

Başlatan berusa55, 27 Nisan 2014, 19:05:04

« önceki - sonraki »

ask55

eprianu

Hiç şaşırmadım forumda bu şekilde alaycı bir şekilde hitap eden ilk kişi sen değilsin son da olmayacaksın.
Yorum benim hoşuma gitti. Sana bir şeyler kanıtlamak zorunda değilim  
Katılırsın katılmazsın o da senin bileceğin iş karışamam 8)

lato

Yarın bir gün aynı duruma düşebiliriz. Futbolcu parası için oynar babasının hayrı için değil. Bu tarz yorumları yarın bizim için yaptıklarında da(İnşallah dşmeyiz bu duruma) aynı gülüşleri beklerim bu yorumu yapan renkdaşlarımdan

CurvaSs

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Mayıs 2014, 21:45:15
Hiç şaşırmadım forumda bu şekilde alaycı bir şekilde hitap eden ilk kişi sen değilsin son da olmayacaksın.
Yorum benim hoşuma gitti. Sana bir şeyler kanıtlamak zorunda değilim  
Katılırsın katılmazsın o da senin bileceğin iş karışamam 8)

benim tepkim sana değildi yanlış anlaşılmasın. tabi ki bu fikiri savunuyorsun o da garibime gitti ama kimseyle alay edecek çapa sahip değilim, etmem. fakat ortada parasızlıktan gelemeyen bir ekip varken, böyle saçma bir yazı yazmak ve bunu samsunspor'u temsil eden bir sayfadan yazmak oldukça irrite edici. olmayan maraş taraftarının yerine koymalı o arkadaş kendini, 10 tane maraş taraftarı olsa bile onlar ne kadar üzülüyordur bu durumlarına fakat bizim çok bilmiş arkadaşlar böyle dalga geçme niyetinde. ankaragücü demişsin, ankaragücü'nün camiasını biliyorsun sanırım, hiç para olmasa bile kulüpte sahaya çıkacak 11 kişi bulur ankaragücü, maraş da 11 kişi bulur, 11 kişi sıkıntı değil. adamlar deplasmana gelecek para bulamadıkları için gelmemeyi düşünüyordu, futbolcuların yaptıklarından dolayı camialara b*k atmak en sevmediğim şeydir. bizim bazı futbolcularımız da yanlışlar yaptı, bize o futbolcular yüzünden b*k atanlar olsaydı hoş olur muydu? olmazdı. 3 atar göndeririz yazmış bi' de, sanki çıkıp kendisi oynayacak sahada o kadar emin. her neyse benim hiç mi hiç hoşuma gitmedi o yazı, o yazıya denk gelen bir tane maraş taraftarını düşünün bizim hakkımızda neler düşünür. yazık diyecek başka bir şey yok. böyle insanların facebook'ta samsunspor adında sayfa açıp, paylaşım yapması yasaklanmalı. git ne düşünüyosan kendi profilinde yaz, samsunspor üzerinden yazma.

eprianu

Sayın lato hocam. Biz zaten bu çok fazla yaşadık bu durumları.
Bu kulüp defalarca kayyumun eşiğinden döndü, averajla ligde kaldığı günler oldu.
Türk Telekom gibi basit bir takımdan deplasmanda 5 yedi, futbolun f sini bilmeyenler tarafından atılan
"Samsun Kümeye" sloganlarını duymak zorunda kaldı. Saymakla bitmez. Olaya ciddi yaklaşmadım ben
espri mahiyetinde paylaştım onu. İş ciddiye binecek olursa biz bu sıkıntıların kat ve kat fazlasını yaşadık

CurvaSs

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Mayıs 2014, 22:15:00
Bu kulüp defalarca kayyumun eşiğinden döndü, averajla ligde kaldığı günler oldu.
Türk Telekom gibi basit bir takımdan deplasmanda 5 yedi, futbolun f sini bilmeyenler tarafından atılan
"Samsun Kümeye" sloganlarını duymak zorunda kaldı. Saymakla bitmez. Olaya ciddi yaklaşmadım ben
espri mahiyetinde paylaştım onu. İş ciddiye binecek olursa biz bu sıkıntıların kat ve kat fazlasını yaşadık

burada dediğin de maraş camiasıyla bizim camiayı aynı kefeye koymak gibi bir şey oluyor. maraş'la biz aynı kefede olamayız. en zor günümüzde maraş'ın şuanki durumundan iyi oluruz. tıpkı senin ankaragücü örneklendirmende olduğu gibi. ankaragücü'nde de para yoktu fakat bir şekilde götürüyordu. çünkü ankaragücü'ydü. biz de samsunspor'uz.

lato

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Mayıs 2014, 22:15:00

Taraftarı olmayan takımlardan ''Samsun kümeye'' tezahüratları bizi ne kadar rahatsız ediyorsa, Maraş'a gönül verenleri de(30-40 kişi de olsa) bu olay o kadar rahatsız ediyordur. Senin paylaşımın burada yapılmış. Kendi düşüncendir saygı duyulur. Ama CurvaSs'ın dediği gibi takım adına açılan sayfalarda bu konulara alaycı değil daha dikkatli ve anlayışlı yaklaşılmalı. Yazıktır günahtır. Bir şehir takımı parasızlık yüzünden deplasman maçına gidemiyor. En kötüsü de bu duruma düşen ne ilk takım, ne de son olacak takım..

eprianu

Haklısınz veya değilsiniz ben size birşey demiyorum. Arkadaşın alaycı tepkisine kızdım ben.
Siz de katılmıyorsunuz ama sizinle aramızda bir polemik olmadı. Bazıları bunu beceremiyor işte.
Sorun bu.

isa55

Bence yarın ki maçta, playoffta Soner düşünülüyorsa Soner oynamalı aksi halde Furkan oynatılmalı. Ayrıca hücumda da Adiloviç oynatılmalı, gol atıp moral bulmalı. Bu ikisi dışındakiler o kadar da önemli değil.(Sakatlık konusunda futbolcular kendisine dikkat etmeli)

Duško Milinković

Maç canlı yayını var mı? Web TV'den mi yayınlanacak?

berusa55

brigand

Oldukları duruma düşürmesin Allah. Bitiği oynamayan bilmez o adamların durumunu. Sosyal medyada belki de aslı olmayan birkaç yorum peşpeşe gelince sanal bir gündem oluşabiliyor. Tekrar diyorum Allah düşürmesin. Ben hiçbir takımı yadırgamam bu durumdan. Kaldırılacak bir tarafı yok. Sağ salim gelsinler maça çıksınlar. Bizde sahada oynayıp kazanalım. Bizim gibi bir takımın ve camianın bu tür durumlarda daha olgun bir duruşa sahip olması gerekir. Aramızda hiçbir husumet olmayan bir camiaya bu tür yaklaşım bize yakışmaz diye düşünüyorum.

Kais

Sadece Samsunspor

İlk 11
16. ATİLLA ÖZMEN
48. OZAN ÖZKAN
35. AYHAN TUNA ÜZÜMCÜ
3. CEMİL ADICAN
24. ZAFER ÖZDEN
5. TURGAY GÖLBAŞI
60. AHMET BURAK SOLAKEL
8. SERKAN ÇALIK
22. ARİF ŞAHİN