PTT 1. LİG 30. HAFTA | Samsunspor'umuz - Bucaspor

Başlatan berusa55, 02 Mart 2014, 23:29:33

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bu arada bence çok ilginç bir şey oldu maçta. Ekigho golü attı. Yeni kurallara göre ofsayyta aktif alan uygulaması değişti ve gol nizami idi. Ancak yardımcı bayrak kaldırdı ve orta hakem golü vermedi. İlginçlik burada başladı. Adnan gitti, yardımcıya itiraz etti, Taha da orta hakeme. Muhtemelen yeni kuralı söylediler.

Yıllarca 'yahu, niye itiraz ediyorsunuz? Sanki hakem kararını mı değiştirecek?' geyiği dönerdi tribünlerde. İlk defa itiraz işe yaradı :)

orhan

Bugün sonuçtan başka her şey kötüydü. .İyi oynamadığımız fakat iyi mücadele ettiğimiz maçlardan biriydi.Taraftar bile eski maçlara göre tutuktu. Forvet oyuncularımız çok top ezdi topu alan üç kişiyi çalımlamadan pas vermek istemedi adiloviç bile umara uydu.Tunanın o pozisyonda oyuna  alınması hataydı ortasahayı toparlıyacak bir oyuncu tercih edilebilirdi.Zafer değerlendirilebilirdi.Arif daha fazla süre alabilir hatta ilk onbirde bile başlatılabilir top ayağına çok yakışıyor.Oyunun içerisinde göze çarpanlar ise başta gençler Furkan ve Canberk olmak üzere Ahmet burak solakel,fatih ve taha ydı.Birde maçtan sonra futbolcuların koşar adım soyunma odasına kaçmalarını anlamış değilim.Maçın sevincini taraftarıyla niye paylaşmak istemezler bilemiyorum sevincimize ortak olan sekiz tane futbolcumuza fatih,adnan,taha,canberk,ahmet burak solakel,ekigo,umar ve Furkan'a teşekkürler.Bütünleşme adına bunların önemli olduğunu düşünüyorum.

mimar55

Bizdeki adnen siyasetci olacak adam ama her zaman derim sev sevme bir doğru varsa tebrik et kaptanlık bandını canberke takmasını >l< >l< >l<
Ayrıca orta hakem yan hakeme sordu dokundu mu diye yan hakem dokunmadı diyince golü verdi burda yan hakemide haklı olayım diyr dokundu gördüm demediği için  >l< >l< >l<
Kalecimiz Furkanıda  >l< >l< >l<  Biraz sabredilirse cok cok iyi bir kaleci ışığı var allah utandırmasın allah sakatlık vermesin

mimar55

Bu arada unutmadan sevgili samsunspor taraftari lütfen 60+1  dk gösterdiğiniz coşkuyu kalan dklardada görmek isteriz

amisos5506

zafer ve arif i düşünmeyen bir kalpar ayağına kurşun sıkıyor.

fanatik samsunsporlu

maçın tekrarını veren bir site var mı arkadaşlar?arifin canberke o muhteşem pasını özetlerde göstermemişler

samsunum

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 16 Mart 2014, 12:33:12
maçın tekrarını veren bir site var mı arkadaşlar?arifin canberke o muhteşem pasını özetlerde göstermemişler

http://www.myvideo.az/?act=dvr&chan=trt3

Tarihi düne ayarla saat olarak da 21 : 00 dan izle. 2 saat sonra geliyor yayın o yüzden  :ok

Furkan

Bu maçta cezalı duruma düşen oyuncu oldu mu?

##kdc##

Fatih cezalı duruma düştü. Ankaraspor maçında yok malesef.

Furkan

Fatihin cezalı olması çok kötü ya Balıkesir maçında defans hattının hali ortadaydı onun yokluğunda. Neyse bu sefer hissetmeyiz insallah

samuray

sonuç güzlel tabiki ama aynı şeyi oyun olarak söyleyemiyeceğim hemen ,hemen herkesin ortak düşüncesi de bu yönde zaten furkan oynadığı bu dördüncü maçıydı sınırım hiç birisinde gol yemedi iyi kaleci çıkardığı pozisyonlar bravo furkan gelğecekte kale emin ellerde furkanla canberk söylemeye gerek yok iyiydi tabiki ama malesef orta sahada erdemin olmayışı pas yapamamamıza neden oldu birde adnanı oynamısını anlamıyorum ya zafer veya arif şahin oynamalıydı adnan yerine bu torpillimi arkadaş herşeye rağmen alınan üç puan teşekkürler samsunsyporumuza  samsunspor_x

brigand

Organize olamayız yine diyordum ama bu kadar kötü oyun beklemiyordum. Deplasmanda oynasak bile beğenmeyeceğimiz şekilde oynadık. Ortasaha koşuyor,basıyor eyvallah ama futbolda ortasaha ekibinin en az yarısı oyun kurmak için sahadadır. Bizim ortasaha ve defans bloğumuz tamamen bozmaya odaklı oynuyor. Bunun sonucunda da doğaçlama ve şansa bağlı gollerle götürüyoruz. Furkan'ın iyi olması Buca'nın eksik olması maçı bizde bıraktı. Ankara deplasmanına kazanarak gitmek farzdı. Öyle yada böyle yerine de geldi.

Musti

Kalpar'ın 4-2-1-3 sisteminde rakip baskılı oynadığında ilerideki 4'lü ile orta sahadaki 2'li arasında kopukluk yaşanıyor. Çoğu zaman Musa Aydın yardıma gelse de Umar ve Ekigho'nun takım oyununa bir türlü alışamamaları hem orta sahada eksik kalmamamıza hem de Adiloviç'in yalnız kalmasına neden oluyor.

Günümüzde oyun boyuna kısalıp enine genişlerken, Kalpar'ın oyun anlayışında oyunu enine daraltıp boyuna uzatmak var. Bu da ikinci bölgede baskı kuran rakibe karşı sürekli top kayıplarına yol açıyor.

Bence Kalpar'ın oyun anlayışının tek sıkıntısı bu. Bunu aşmanın tek yolu da orta sahadaki ikilinin yanına Musa'nın çekilmesi.

Yani 4-3-3 en ideali. Sol iç Taha, sağ iç Musa.

evolution55

bucaspor teknik direktörü travzrumla ya ne açıtmış yenilgi  :D :D

Sioux

Güzel Türkçemizi bu kadar bozmayı nasıl beceriyorlar?
Kulak tırmalıyorlar konuşurken.
Adamın dırabzonlu olduğu kabak gibi ortada.
Fısfıs İsmail gibi konuşuyordu.

Acıdı mı yavrum?  8) 8)