PTT 1. LİG 30. HAFTA | Samsunspor'umuz - Bucaspor

Başlatan berusa55, 02 Mart 2014, 23:29:33

« önceki - sonraki »

55.hakan

Bu zamana kadar oynadığımız en kötü maçtı ve en kötü defans yaptığımız maçtı.Resmen gelin bize gol atın dedi defans.Buca nın neredeyse her atağı gol pozisyonu oldu.Noldu bu maçta bize.

ngonge

Buca'nın eksikleri olmasa ya da Furkan bu performansı gösteremese neler olurdu bilemiyorum. 2.yarının ilk 20 dakikası tam rezillikti. Her neyse 3 puan çok iyi oldu.

samsunmania

Vural temiz

Birde adamlar tam katro olsa isimiz cok zor olurdu,
cok  kötü oynuyoruz
Sansimiz nereye kadar

furkan5534

furkan'ı tebrik ediyorum çok korkuyordum gene ama çocuk çok iyidi bugün çook  >l<  ayrıca taraftar sayısı daha fazla olurdu bizim boşluklar vardı.özellikle kale arkası neden acaba  :o

cakir55

İyi oyun istemiyorum böyle 3 puan almaya devam dddjgm

# tapatalk #

Sadece Samsunspor

fanatik samsunsporlu

bucaspor top oynamaya gelmiş.çok rahattılar.sahamızda defansı bu kadar rahat aşabileceğimiz bir takım olmamıştı.biz de onlara uyduk.bu kadar çok pozisyon verdik.ara toplarını atabilsek daha farklı olabilirdi maç

berusa55

Her zaman ki gibi yine süper oynamadık ama bir şekilde maçı lehimize çeviriyoruz; geriye düşersek de pes etmiyoruz; dile kolay 13 maçtır kaybetmiyoruz. Bu saatten sonra iyi oyundan ziyade üç puanı alalım hedefe ulaşabilmek için kafi...

Yeni kurala göre bariz golümüz de az kalsın güme gidiyordu. Maçı gayet iyi yöneten hakemler, maçın skoruna tesir edebilecek hatadan da döndüler böylece.

mehmet yılmaz

Bugün biraz kısmetimiz de yaver gitti. Olsun, sorun değil. İyi oynayıp kazanamayacağımıza, vasat oynayıp kazanmak yeğdir. Mühim olan üç puandı ve kazandık.

Furkan, gol yememeye devam etti. Temiz kalpli, iyi bir kardeşimiz olmasının da etkisi vardır belki, bilemiyorum ama oldukça ballı bir çocuk aynı zamanda. Evet, yetenekli lakin rakip forvetlerin beceriksizlikleri de etkili oldu.

Arif Şahin, kesinlikle daha çok süre almalı. Canberk'i Allah nazarlardan korusun. Bugün takımın en iyisiydi.

Özetle, İtalyanların dediği gibi, risultato importante... :) önemli olan sonuç.

alperen

cgr

Hiç kimse belirtmemiş ama Erdem'in eksikliği çok hissedildi...

Forvetim

erdemin eksikliği gerçekten hissedildi, canberk çok iyidi, el bombası cemil 2 kez pim çekti ama buca patlatamadı Allahtan, çok pozisyon verdik adamlar çatır çatır oynadı, herşey bir yana gördüğüm en kötü tribünlerdi, ne uyum ne birliktelik ne bişey yoktu, şirinler bi acayipti, neyse 3 puanı aldık yolumuza kayıpsız devam ediyoruz çok şükür, mühim olan bu.

kuzey55

Alıntı yapılan: cgr - 16 Mart 2014, 01:02:35
Hiç kimse belirtmemiş ama Erdem'in eksikliği çok hissedildi...
,

bugün oynanan kötü oyunun en önemli sebebi buydu bence de.Adnan ve Taha birlikte sadece rakibi bozmaya çalışıyo ikisi de topu ileri taşıma konusunda yetersizler.