PTT 1. LİG 28. HAFTA | Balıkesirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2014, 23:44:34

« önceki - sonraki »

orhan

Balıkesirin hocasının iyi değişiklik yaptığını düşünmüyorum iyi değişiklik yapan hoca lalavelayı çıkarmazdı.Takımımızın bu atmosferde vermiş olduğu mücadeleden dolayı kutluyorum sadece biraz şanssızdık kaçan goller bunu net şekilde gösterdi.Ekigo ve umar isteksiz gözüktüler bana göre en büyük sorun buydu.Bir parantezde sonere açmak lazım o golleri yiyecek bir kaleci değildi ama sakat sakat oynadı gibime geliyor oyundan çıkabilirdi. kendisi oynamak istedi diye düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Fatih gibi surekli oynayan adami fantezi yaparak keserseb balikesirde 2 tane atar

ngonge

Bu sene gene 1 puan iyi mi yoksa kaçan 2 puana mı yanalım dediğim bilmem kaçıncı maç oldu. Gene 90'da kurtardık beraberliği.

Takım fena değildi aslında, deplasmanda derli toplu denebilirdi. İlk golde Soner'in büyük hatası varken 2.golde savunma sırayla hata yaptı. Ekigho etkisizdi ama çıkarılmaması lazımdı.

Öyle ya da böyle oldukça iyi bir serimiz var ve yenilmiyoruz. Ümitsizliğe düşmeye gerek yok.

isa55

Aslında skor iyi. Kötü olan 10 kişilik rakibe karşı 1-0 öne geçip beraberliği son anda kurtarmak.
Dua edelim de bay çekeceğimiz hafta fark açılmasın.

oguz_5528

Önlerinde 2 hafta var,bu ara tam zamanında geldi bence.Buca maçına Musa Sinan ve Soner hazır olursa galibiyet serisi devam eder.

Ollivanders

Şu maçtaki puan kaybının tek nedeni kalpardır . Bırak artık şu takım üzerinde oynamayı . Dokunmadıgın yer kalmadı şimdi de sıra Fatih'e geldi . Ne yapın edin Furkan'a top getirmeyin dedin ya Soner bugun ne goller yedi görmüşsündür sanırım

Burak

Fatih sakat diyorlar 27 maçta 90 dakika oynattı sonuçta bence bir sebebi vardır riske etmek istememiş olabilir

Stoper

Macin başında 1 puan deseler eyvallah deriz.Ama insan üzülüyor; rakip 1 kişi eksik ve skor avantajin var.

Bu hafta ki sonuçlarla sadece büyük bir firsati geri cevirdik. Henüz kaybedilen birşey yok. Ankara,Manisa,Ordu, Adana deplasmanlarimiz kaldi.İhtiyacimiz olan 2 galibiyet 1 beraberlik.. 1 yenilgi hakkimiz var. Bugün kalabalık ve iştahlı bir topluluk önünde oynadik,Ankara ve Manisa maçlari daha rahat geçer. Adana'nin akıbeti belli olur.Ben inaniyorum deplasmandan 3 galibiyet getirecek bu ekip.

furkan5534

"Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk ise Samsunsporlu çok sayıda taraftarın stada biletsiz girdiğini iddia etti"

Resmen rezil bi deplasman yaşattı balıkesir yönetimi ve polisleri.3 kere arandık, teröristmiyiz biz?? otobüslerimiz kamyon garajına çekildi bizi stada götürmüyorlar.Neymiş "biletler bitmiş" bu biletler nasıl bitti,ne ara bitti? otobüsleri bırakıp Samsundan ve bursadan gelen otobüslere dağıldık 5'şer 10'ar kişi halinde.O şekilde stad'a gittik ama hâla bilet yok piyasada.Bir haber geldi tribün grupları para toplasın paralar geldiğinde herkezi içeri alcaz dediler,paralarımızı çatır çatır verdik ama o ızdıraplı bekleyiş 1 saat sürdü ve istiklal marşında maça girdik.Yani Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk'ün dediği gibi olmadı.Olduysada iyi oldu hak ettiler!
Esas pislikte bundan sonrada devam etti.Bukadar berbat stad düzeni görmedim.Hayatım boyunca o kadar maça gittim bu kadar rezil zor bi maç izlemedim.Kümes gibi herkezi tıktılar bir yere yer yok izlicek yer yok adamlar öle bi düzen yapmışlarki maçı izliyemıyoruz yani..
Hiç zevk almadığım bi deplasman oldu ama genede o, iki gol sevinci hepsine değdi  :)  özellikle 2.'nci gol'de ben böyle sevinç görmedim  :D :D
zaten öyle bi hal aldıkı artık puan umrumuzda değil golu atın puan vermeyin şu heriflere dedik ve adiloviç 90'da attı.Balıkesir taraftarının "BUZ" kesmesi izlenmeye değerdi  :ok

mehmet yılmaz

Protokolde cikan kavganin bizimle ilgisi yokmuş.  Balıkesir bld. Bsk. Ile emniyet yetkilileri arasında tartışma çıkmış.

Bedava bilete gelince. 670 bilet basıp 350'sini hic piyasaya sürmez, saklarsan 1000 km yol gelen adam da bir yolunu bulup girer tabii.

brigand

Bilet olayı o kadar ilginç ki. Aralarında husumet olan takımlar birbirlerine yapmazlar bunu. Tribüne sığmadık bu çok net.
Gruplara gelirsek çektikleri çileyi anlatamam. Resmen işkence edildi o kadar insana.
Maç için sayfalarca yazılabilir. Hele de bu kadar net pozisyona girdiğimiz, rakip eksikken geriden gelmesine izin verip son dakikada puanı koparttığımız bir maçta. Ama ne olursa olsun sonuç kısmı aynı olacaktır. Kalpar yine elleriyle verdi rakibe puanı ! Sahada başka suçlu olduğunu düşünmüyorum.

mehmet yılmaz

Ah kalpar ah. Arif sahini dogru zamanda dogru yere alsa iş çoktan bitecekti.
Direkten dönen 3 top, kaçan bir çok fırsat.  Herşeye rağmen orada olan biri olarak yenilmemis olmak güzel bir şey.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 02 Mart 2014, 09:38:54
Karikari ve Ali Öztürk ün olmamasi iyi bu adamlarin yoklugu Balikesirin fiziksel üstünlüğünü ortadan kaldiriyor ama mugdat da iyi bir oyuncu golü koklayabiliyor dikkat etmek lazim. Ayrica lalawela miydi neydi o arkadasida unutmamak gerek

Kalpar efendi ben görebiliyorum da bunu sen nasıl göremezsin acaba ??

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Stoper - 03 Mart 2014, 01:59:21
Macin başında 1 puan deseler eyvallah deriz.Ama insan üzülüyor; rakip 1 kişi eksik ve skor avantajin var.

Bu hafta ki sonuçlarla sadece büyük bir firsati geri cevirdik. Henüz kaybedilen birşey yok. Ankara,Manisa,Ordu, Adana deplasmanlarimiz kaldi.İhtiyacimiz olan 2 galibiyet 1 beraberlik.. 1 yenilgi hakkimiz var. Bugün kalabalık ve iştahlı bir topluluk önünde oynadik,Ankara ve Manisa maçlari daha rahat geçer. Adana'nin akıbeti belli olur.Ben inaniyorum deplasmandan 3 galibiyet getirecek bu ekip.

aslında adana maçımız en zor maçımız.kendi sahasında baskılı seyirci ve alt sıralardan kurtulma mücadelesi.
1 puan iyi puan.rezil olmak  ta vardı.2.yarıya arifle başlamalıydı hoca.bir de furkan gol yemediğinden o mu oynasaydı acaba.
muğdat yaptığı o kadar faula rağmen sarı kart görmeyip adnana 82.dakikada yaptığı kırmızı kartlık pozisyonda sarı kart aldı.

lato

Turgay sevdası bitmedikçe daha çok çile çekeriz. Zafer kulübeye göz kulak olsun diye alınmış herhalde bu takıma. Balıkesir iyi oynadı ama biraz da kasap havası oynadı. Resmen yıldırdılar bizim adamları. Sonuç olarak kim ne derse desin parasını almakta sıkıntı çeken bir futbolcu grubumuz var ve 12 haftalık yenilmezlik serisi yapmışlar. Hepsinin ayağına sağlık kötü oynayanlar da dahil mücadele etmeye çalışıyorlar. Fatih olmayınca savunmada da baya bir sıkıntı çektik :(

Bence bu futbolculara özel de bir koreografi yapılabilir. 20 Ocak'ta yapılana benzer bir şekilde üstte arma altında futbolcular ayaklarının altında da dolarlar :deli: Biraz fantaziye kaçmış olabilri ama tribünde Engin SEVER abimizin yaptıklarını görünce insan fazlasını istiyor işte :rulet: