PTT 1. LİG 28. HAFTA | Balıkesirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2014, 23:44:34

« önceki - sonraki »

eprianu

Haftaya ;

Ankaraspor - 1461 Trabzon
Kahramanmarai - IBB

maçları var. Ve biz bay geçiyoruz. Korkarım haftaya ipler kopuyor :/

GurbetciFanatik

ilk iki zor biraz artik.
Bu hafta bay geciyoruz rakipler yenerse ara 7 -8 puana cikiyor.
Ve deplasmanlarimiz  ankara - ordu - manisa maclarimiz var daha.
Gerci hepsi 6 puanlik mac ama fazla ümidim yok.

9 mactan 6 galibiyet 2 beraberlik cikarsak yani 20 puan yaparsak olur.
Ama zor.
Biz hedef play off diyelim gersini Takima birakalim , belki bize süpriz yaparlar.

mimar55

evolution55

Sağ kasığında problem vardı sanırım sonerin eğer öyleyse çıksa iyi olurdu çünkü goller dışında da bir iki pozisyonda kıpırdayamadı,sene başından beri gördüğümüz soner bu değil,ilk gol planları bozdu burası da gerçek,canberk sağdan güzel bindirmeler yaptı umar da fena değildi ortalar genelde yanlış kişilerle buluştu,bakınız tahanın kafa pozisyonu,yensek 10 numaraydı ama eksik kalan takımı da oynatan taraftardı,bizden daha streslilerdi.bu arada şeref tribünündeki şerefsizlere ne demeli acaba!!!

Integral

artık yukarıyı boş verelim, ilk 6'dan aşağı düşmeyelim yeter.

jurista

ilk ikiye giremezsek dahi geriye kalan bizim haricimizdeki son üç takımdan en iyisi biziz ...
her halükarda play off dan da olsa çıkacağımıza inancım tam.

_SoN_

özellikle kartla gelen golden sonra çok büyük avantaj yakalmıştık,biraz akıllı bir oyunla buradan 3 puan çıkarabildik,ama seyirci baskısı ve rakibin sert ve hızlı futboluna oyuncularımız karşı çıkamadı,özellikle son dakika golü bu kadar olumsuz tabloda bizi yine sevindirdi,bizim amacımız kesinlikle ilk 6 olmalı,üstten kopmamalıyız,bu deplasmanda ben 1 puan bekliyordum,benim için çok iyi bir sonuç.

ramcQ_55

Diregi deilde kaleyi tuttursaydik farkli olurdu ama Bunada şükür kara göründü durmak yok yenilmezlige devam

Duško Milinković

Şeref tribününde olan yumruklaşma hakkında bilgisi olan varmı?

kuzey55

O direkten dönen kacan goller :( bos yere yedigimiz gol  :kafa:

city ultras

Kesinlikle 1puan icin sevinmiyorum adam akilli takim olsaydi 5 cekerdi.
Tebrikler balikesire Adamlar inanmislar 

AhmetDenizci

1- Mersin
2- Balıkesir

Bu iki maç ömrümden bir kaç yıl götürdü bu sezon.

Duško Milinković

Kalparın çok büyük hataları var bu maçta. Sonerin sakatlandığı ilk pozisyonda çıkarmalıydı. İki golde de Sonerin çok büyük hatası var. En son oynadığı Adanademir maçınıda Sonerin büyük hatasıyla pisi pisine berabere bitirmiştik. Ayrıca Fatih'i neden yedekte tuttuğunu anlamadım. Rakibin 10 kişi kaldığı ve ona göre taktik değişikliği aşikarken ikinci yarıya hiçbir değişiklik yapmadan çıktı. 1-1 iken ekigho'yu alıp turgayı sokması ayrı bir faciaydı. Arif'e daha çok şans tanıması gerekirdi. Canberk sağ orta ve ileri uçta iyi ancak defansta bazen kritik hatalar yapıyor. İlk golün başlangıcı yanlış pasından dolayıydı.2. kritik hatasında top kaleyi sıyırıp gitti. Musa aydın'ın bu kaçıncı direkten dönen topu saymakta güçlük çektim sezon başından buyana. Bu maç Umar o bildiğimiz sağ tarafı dağıtan özelliğinden uzaktı.Sanırsam rakip  takım özellikle o kanatta umar2a önlem aldığı için biraz ortaya kaymak zorunda kaldı.Bu da onun klasik oyununu göstermesini engelledi.Markajdan kurtulmayı da öğrenmesi gerekir. Solakel biraz defansta aksadı bu maçta. Onun tarafından lalawale birçok kez kaçtı. Ayrıca orta yapması gereken kritik bir pozisyonda topu dağa taşa atması bu haftaki formsuzluğunu gösterdi. İyiki Adiloviç bu maçta oynadı. Golünü attı yine.  Sonuçta bu maçı Kalpar'ın hataları ve Sonerin formsuzluğu nedeniyle kaybettik.Kaybettik diyorum  çünki bu maçta ikinci yarı farka gitmeliydik normalde.

maviay55

Eksik kalan rakip karşısında bende herkes gibi 2.yarı farka gideriz dedim lakin Bal-kes in hocası iyi değişiklik yaparak oyunu çevirdi. Skor 1-1 iken Musa nın yerine Arif i almış olsaydı Kalpar şimdi farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

90.dakikada gelen golle yenilmemezlik serisini devam ettirmek güzel. Armanın peşinde deplase olan taraftarlarımızın yüreğine sağlık  >l<