1461 maçına Koreografi

Başlatan edmontdante, 11 Şubat 2014, 20:34:50

« önceki - sonraki »

edmontdante

1461 maçında çok büyük ihtimalle bir koreografi yapacağız.3d ye dönebilir henüz belli değil.Ancak tribündeki desen oldukça ince detaylı.Tek bir kartonun bile yerinin değişmemesi gerekiyor.Yani hata kabul etmeyecek bir proje.Sadece bulunduğumuz koltuktaki kartonu kaldırmak yetmeyecek etrafa da sahip çıkmak gerekecek.Planladığımız gibi gerçekleşirse çok güzel bir iş çıkacak Allah'ın izniyle ve bu  şehirde bordo amfi mavi amfi,spor salonu renkleri gibi ufak hesaplar peşine düşenlere  en demokratik ve medeni şekilde cevap verilecek.Biz düşünüp hazırlıyoruz ama maç günü tribüne hakim olunması ,hata olmaması tamamen taraftarın işi sahiplenmesine bağlı.Bu sebeple bu koreografide herkesten daha fazla özen göstermesini rica ediyorum.

Maliyet hemen hemen 3.000 TL civarında 3 d olursa.Diğer türlü yaparsak 1500-1600 TL.Başlığı  erken açtım çünkü maddiyatı saplamamuz lazım ona göre projeyi 3d te taşıyabiliriz.Gereken cevabı vermemiz gerektiği hususunda sanırım hepimiz aynı fikirdeyizdir.
Hesap numarası eklenecek.

jurista

Allah mahcup etmesin .

1-Jurista 55 TL

doðan

ENGİN SEVER ne gerekiyorsa. ..

doðan

Vay beee ne alakadar ekbimiz varmış  zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz

Duško Milinković

brigand

Hesap numarası yazılsın günahımız neyse gönderelim abi.

ali ihsan

celebi

12 Şubat 2014, 12:56:55 #7 Son düzenlenme: 12 Şubat 2014, 17:03:16 celebi
sıkıntı yok inşallah önümüzdeki günlerde hareketlenecek bu sayfada inşallah.

utb 55

Güvenlik görevlileri gibi herkes belli bi renk giyinsin üstünde koreografi görevlisi yazsın kimseyi merdiven boşluklarında tutmayalım herkesi boş yerlere yönlendirelim bu işte ben gönüllüyüm varsa bi kaç kişi daha iyi bi iş çıkarabiliriz.

utb 55

Son yaptığımız koreografide kendimce bişeyler yapmaya çalıştım kimisi ters çıktı kimisi dinledi gitti boş yerlere.

lato

Hesap numarası eklendiğinde ben de kendimce destek olurum. Bu ara ev taşıma muhabbetim var net birşey yazamıyorum şimdilik

özkan

Furkan

5-Furkan 20 tl

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

utb 55

En kısa zamanda bende kendi çapımda bi para bırakacağım storeye

eprianu

6. Eprianu  - 55 TL

Hesap numarası yayınladığınız zaman aynı gün içinde İnşallah havale yaparım.