PTT 1. LİG 23. HAFTA | Samsunspor'umuz - Tekden Denizlispor

Başlatan berusa55, 26 Ocak 2014, 22:40:39

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

bir yandan istanbul  belediye-denizli gibi takımlara şansımız tutmuyordu.2 takımı da yendik.darısı bolu-mersin-buca-urfa maçlarına.bayağı da varmış ya

beşnumara

Pozisyon dışarda bence de...

##kdc##

Serkan Çalık ve Ekigho'nun aynı anda oynamasına rağmen 3 puan aldığımıza inanamıyorum  :-X Bu 3 puandan hayır gelmez bize  :-\

AhmetDenizci

Adnan'ın sözleşmesinde maç başı ücret alır maddesi var mı ?

cany

kötü de oynasak kazanalım razıyım. ama hep böyle gider mi o sıkıntı tabi

cakir55

İyi oyun beklemiyorum 3 puan almamız çok sevindirici.
Savunmayı sağlam yapıyoruz ancak hücumda efektif değiliz ona çözüm bulmalıyız.
Ekigho gibi adamı kazanmalıyız, inşallah etkili oyununa devam eder.

minci

Alıntı yapılan: cany - 03 Şubat 2014, 00:37:54
kötü de oynasak kazanalım razıyım. ama hep böyle gider mi o sıkıntı tabi
Bugüne kadar hep böyle olmadı mı? Yine devam eder merak etme. Bu ligteki takımların hangisi iyi oynuyor ki?

desperate1

penaltı değildi bana göre.ama ekigho nun güven kazanması adına iyi oldu.inşallah süper ligdeki ikinci yarı formunu yakalar.bi umut işte :)

berusa55

Pozisyon net penaltı; penaltıyı yapan da dahil adamlar itiraz bile etmedi sonrasında. Santimetre hesabı mı yapalım burada. Ekigho adamı geçiyor herif çizgide indiriyor; devamında zaten alayı ceza sahası içi...

Ekrem

golden sonra oynadık öncesi yok gibi 3 puan güzel oldu  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x :D

Sioux

rakibe tek pozisyon verip maç bitirdik.
defansımız iyi.
üç puan önemliydi. yukarıya oynadığımızı göstermiş olduk.
bu takım ilk 6 ya kalacak.

muzaffer4

Furkan

Rezil değiliz. Sadece tezahurat ve bütünlükte iyi değiliz.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

55.hakan

Dünkü maçta ilk defa seyirciyi bu kadar beğendim.Galiba kazanamayacağız dediğim dakikalarda taraftarın acayip sesi geliyordu.Dün için özellikle taraftarı tebrik ederim.

doðan

penaltıydı değildi falandı filandı ...
maçın tescl edilen skoru 2-0
tıpkı geçen hafta atılan gol dü değildi hikayesi gibi tescil edilen skor 0-0

kötü oyun kazanılan 3 puan , belkide biz kötü gördük bilememki.. hoca memnun sa sorun yok ...
neyse 3 puan güzel ...
bizim takımımızın en kötü özelliği kapanan takıma be oynatmama eğilimi olan takıma karşı kötü oynamamız , denizli kendini biraz açınca daha fazla pozisyonda bulduk ..
galbiyet güzel ADS ye konsantre olma zamanı  8) 8) 8)