2013-2014 Sezonu Ara Transfer Haber ve Dedikoduları

Başlatan samuray, 18 Kasım 2013, 20:53:27

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Hoca 1 puana gelmiş kontradan belki atarım havasındaydı,çok şanssısız çok..

ngonge

Ekigho'yu hoca silmiş gereksiz yere yabancı kontenjanı kapatıyor. Onun yerine bir yabancı forvet ya da ortasaha takıma çok fayda getirir ama transfer yapacak imkanımız olduğunu da sanmıyorum.

Keşke Serkan Çalık gitse, Haluk bile ondan daha iyiydi.

Ayberk

Takım bas bas bağırıyor forvete ihtiyaç var diye...

cezayir55

play off oynamak istiyorsak acil forvete ihtiyaç var  yoksa çok zor ne musa sinan
,ne ekigo nede adiloviç yükü kaldıramaz ben adiloviçi eleştirince kızan kardeşlerim var ama sahada hiç bir şey yapmıyor keşke gönderip yerine iyi bir adam alma şansımız olsa aslında bizim iki adama ihtiyacımız var hem sol açık hem forvet

Sol Açık

Ben Adilovic'in kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Ekigho da değil.

Sorun Adilovic kötü oynadığında yada bir şekilde durdurulduğunda, sakat olduğunda görünen o ki oynayabilecek oyuncu yok. Çünkü hoca Ekigho'yu düşünmüyor.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Sol Açık - 28 Ocak 2014, 10:07:09
Ben Adilovic'in kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Ekigho da değil.

Sorun Adilovic kötü oynadığında yada bir şekilde durdurulduğunda, sakat olduğunda görünen o ki oynayabilecek oyuncu yok. Çünkü hoca Ekigho'yu düşünmüyor.
Adiloviç Fethiye maçına hasta halde çıkmış. Görüntüsünden de belliydi zaten geldiğinden beri en etkisiz ve silik futbolunu oynadı.

fanatik samsunsporlu

cezayir55

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 28 Ocak 2014, 11:38:21
ergin keleşi almıyor muyuz?
kibong mbamba lazım bu takıma ayrıca kahe gibi bir adam

ender

biz hep alt yapimizdan golculer yetistiren bir takimdik. serkanin ilk oynadigi maci hatirliyorum cok heyecanlandirmisti beni ertugrul varken birde serkan cikmisti piyasaya. samsunda yasayipta alt yapi takimimizi izleyen arkadaslar hic takimda direk oynatabilecegimiz genc bir oyuncumuz yokmu bizim. cikmazmi bir yildiz golcu daha tarihte defelarca cikanlar gibi.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: cezayir55 - 28 Ocak 2014, 11:43:36
kibong mbamba lazım bu takıma ayrıca kahe gibi bir adam

yerli olup ta boşta olan golcü ergin var şu anda ondan

sadece55

MeL_55

trabzonlu, trabzonspor alt yapisindan yetisen, trabzonsporlu bir forvet almayacagiz herhalde?!

mehmet yılmaz

Ergin Keleş konusunda ciddi misiniz?  Bir kere futbolcu falan değil.  Adana maçında burada yaptığı saklabanlar çok taze. diğer sebepkeri saymıyorum bile.  Atilla ozmen santrfor oynasın ergin yine de kalsin.

cezayir55

ergin adanaspora döndü tekrar nerden çıktı bu haberler

Musti

AlıntıSamsunspor'un 6 PUANI SİLİNEBİLİR

Samsunspor'un eski futbolculara olan borçlarından dolayı takımım küme düşme ile karşı karşıya kalabileceğini ifade eden Kar, "Yaptığımız 2 transferler takıma katkı sağlayacak. Bir tane daha transfer zor görünüyor. Bizim takıma yakışacak, bizle beraber bu yola başvuracak bir tane adam istiyorduk ama şuana kadar olmadı. Maddi anlamda sıkıntılarımız var. 2001 yılından artık son ödeme noktasına geldik. Ben Ofosu ve Pri'nin borçlarını önümüzdeki 15 gün içerisinde ödeyemez isek 6 puanımızı silecekler ve küme düşmeye kadar da gidebilir. Sadece bunlarla değil, Fink, Serdar Özkan ve Bülent Kocabey'in borçları da geldi. Geçmişten kalan borçlar bizi bunaltmaya başladı" diye konuştu.

Bu iş ciddi arkadaşlar.
Bu olay gerçekleşirse bunun sorumlusu kim olacak. Emin Kar mı?

Kimin döneminde hangi futbolcuya borç varsa bu borçları o ödemeli. İsmail Uyanık mı, Yusuf Ziya Yılmaz mı, Kazım Yılmaz mı, Emin Kar mı kim olduğu farketmez. Futbolcuyu transfer edip parasını ödemeyen bu işten sorumludur.

Taraftar hala transfer bekliyor ve hep transfer isteyecek ama bir de gerçekler var. Bu futbolculara ödenmesi gereken bir para var. Bu para bulunmazsa büyük ihtimalle Suat Kılıç devreye girip halledecek (yine Emin Kar'a kızacağız siyaseti kulübe soktuğu için) ya da 6 puanımız silinecek hatta belki de küme düşürüleceğiz (büyük ihtimalle ihale yine Emin Kar'a kalacak).

Benim düşüncem taraftar olarak bu 15 gün içinde kamuoyu oluşturmamız lazım. Bu borçlar kimin dönemindeyse çıkarıp cebinden o ödesin. Temlik koyduracaksa da kendi bilir. Bu kulüpte kimsenin parası kalmamıştır. Eninde sonunda çatır çatır almıştır.

Ama puan silme veya daha kötüsü gerçekleşirse bu taraftar o başkanları affetmez.

Bir de şimdiki yönetimden bir isteğim olacak. Yönetimde avukatlar hatta spor hukukuna hakim olanlar var. Bu ve benzer konularla ilgili bir tüzük değişikliği olmalı. Emin Kar'a Allah uzun ömür versin ve hep başkan olarak kalmasını isterim. Kulüp kişilerin inisiyatifine bırakılmamalı. Yarın bir gün başka biri başkan olduğunda istediği gibi yönetememeli kulübü. O zaman da kulübe kimse başkan olmak istemez. İstemesin. Bu gönül işidir.