PTT 1. LİG 8. HAFTA | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Eylül 2013, 23:50:05

« önceki - sonraki »

özkan

Bu trabzon lobisi yüzünden tırtıklanmayan bir kulak arkamız kaldı,peki bunun hesabı sorulacakmı,Samsunspor armasına hizmet borçlu olan idarecilerimiz bunun hesabını sorabilecekler mi?

Duško Milinković

Bizde oynayan savaş vardı.Çıktığımız sene. 1461 trabzonda 61 numara ile oynayan adamı ona benzettim. Yanıldım mı acaba?

beşnumara

Karabudun

Alıntı yapılan: barnebau55 - 07 Ekim 2013, 07:51:29
Başka diye soranlara inat sadece samsunspor !.. 
sana tavsıyem gereksız polemıklere gerek yok kardeşim ...

Tavsiyene uyacağım, kardeşim.  :ok

HoliganSamSunLu

bunlara yenilmemekte kötünün üyüsü cinsindeno son saniye golü gelmeseydi biz burada daha farklı bir ruh haliyle yazacaktık ama genel olarak yorumlarda dile getirilen şeye katılıyorum futbol olarak çok kötüyüz...

samsunsporlu1994

Kötü bir futbol oynadık. Son dakika golüyle 1 puan aldık.  Bu ligde alınan her puan çok önemli. Genel olarak bakarsak iyi futbol oynamıyoruz. Geçen hafta son dakikada gelen bir gol ile kazandık,bu haftada yine son dakika golüyle 1 puanı aldık. 8 haftalık lig performansımıza bakarsak İBB maçı hariç iyi futbol oynamadık. Bizim en büyük sıkıntımız bir oyun sistemimiz yok. Sahada ne oynuyoruz anlamak mümkün değil. Üst üste 5-6 pas yapamıyoruz. Orta sahamızda takımı yönlendirecek,kanatlara top dağıtacak bir tane oyuncumuz yok. Ekigho ve Adiloviç oynamaya başladıktan sonra ne değişir bilemiyorum ama oyun anlamında çok fazla bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. Kötü bir kadromuz yok ancak iyi futbol oynayamıyoruz. Sağ bek Murat Akyüz defansif açıdan çok iyi ancak hücuma katkı anlamında çok fazla kanatlara çıkıp orta atan bir oyuncu değil. Şaban bunu deniyor ancak yeterli değil. Stoperler Fatih ve Cemil güven veren oyuncular değiller. Hata yapmaya müsait oyuncular. Ön liberoda Adnan bence o mevkiin en iyi oyuncusu. Performansı çok iyi olmasa da o mevkide Adnan oynamalı. Musa Aydın bu sezon çok iyi olmasa da takımın en iyilerinden biri olduğu kesin. Erdem Şen istikrarsız. Taha kesinlikle hedefi olan bir takımda oynayacak bir oyuncu değil. Umar ilk haftalarda çok iyi performans sergiledi ancak son haftalarda bir form düşüklüğü var. Musa Sinan, Ekigho ve Adiloviç oynamaya başladığı zaman kadroda yer bulamayabilir.

CurvaSs

sövecem de, sitede sövemiyorum..  yapılanların hepsinin hesabı sorulur ama hesap sorulunca da başka bir şey oluyoruz. her neyse bi şey demiyorum.

Ertuğrul Sağlam

07 Ekim 2013, 18:38:24 #292 Son düzenlenme: 08 Ekim 2013, 14:32:03 Ertuðrul Saðlam
Maç başlayıncaya kadar şehir dışında bekletildik.
Taraftarımızın stada geç alındı.
Ayakkabıların içine kadar arandı.
Küfür eder gibi pankartlarımız söküldü.
(Emri de Vali vermiş neresine battı ise)
Stad çıkışında taraftarlarımız gözaltına alınmak istendi.
Hadi hepsi normal Samsun ts maçlarında olabilecek şeyler deyip sineye çekerizde.

Maç çıkışında Yönetim, Teknik heyet, Futbolcular vs hepsinin 5 mt mesafede gözü önünde yaşanan hadiseleri görüpte.
Takım otobüsünden inip ortalığı yatıştırmaya çalışmayan.
Taraftarına sahip çıkmayan.
Olayları tiyatro gibi izleyen.
Bazı yöneticiler bu yasananları nasıl sineye çekecek? merak ediyorum.

Ben bazı olumsuz davranışlarından dolayı taraftar guruplarımıza çok kez kızmışımdır ama dün gerçekten taraftarimizla gurur duydum.
Şehzadeler Hikmet'in gözaltıları engellemek için gösterdiği gayreti,
Şirinler Doğukan'nın Otobüsün kapısından beri hem polislere hemde taraftara "bir tane arkadaşımız burada kalırsa buradan ayrılmayacağız" diye isyanını,
En güzelide bütün taraftarımızın birbirlerini sahiplenişine şahit olduk.

Ve bir kez daha anladık ki bu takımın gerçek sahibi Samsunspor taraftarı.

Siz Kulüp otobüsünün içinden beri izlemeye devam edin. bizimde sizi izlediğimizi unutmayın!...

lato

Ben artık yönetimsel bir tepki beklemiyorum. Sitedeki yöneticilik yapan abilerimizin ya da başkanın da çok bir sözünün geçtiğini düşünmüyorum. Onlarda da biraz el mahkum durumu var gibi. Hatırlatacaksak birilerine biz hatırlatacağız takımın gerçek sahibinin taraftar olduğunu

King1965

jurista

Bu kadar tahakküm altına altına alınan bir yönetim sportif başarı alsa da taraftarına sahip çıkamayacak kadar mahkümiyet altındaysa bırakın düşelim gitsin ...

Amacım ateşe körükle gitmek değil ama deplasmana giden bir kardeşimizin hıçkıra hıçkıra ağlamasını duyup kırılan dişlerin, gördükten sonra ben de dayanamadım ...

holigan5565

çömlek
Alıntı yapılan: jurista - 07 Ekim 2013, 23:22:57
Bu kadar tahakküm altına altına alınan bir yönetim sportif başarı alsa da taraftarına sahip çıkamayacak kadar mahkümiyet altındaysa bırakın düşelim gitsin ...

Amacım ateşe körükle gitmek değil ama deplasmana giden bir kardeşimizin hıçkıra hıçkıra ağlamasını duyup kırılan dişlerin, gördükten sonra ben de dayanamadım ...

Çömlekçi çocuklarımı yaptı dediğini  yoksa polislermi ben alayının

celebi

Stoper

Şirinler'den tepki

GÖRMEZDEN GELİNDİ

Şirinler Taraftar Grubu Yönetim Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklamada, pazar günü Akçaabat'ta oynanan 1461 karşılaşması öncesinde, maç sırasında ve maç sonrasında Samsunspor taraftarının eziyet çektiği, bazı yöneticilerin de bunu görüp sessiz kaldığı belirtildi. Açıklamada özetle şu ifadelere yer verildi: "Özellikle futbol şubesi sorumluluğunu yapmaya çalışan sayın Nihat Soğuk, gözünün önünde emniyet güçlerinden taraftar dayak yerken; Türkiye'de istediğimiz stada pankartlarımızı asmada hiçbir sorun yaşamazken, Trabzon'da bu sorunu yaşadık ve siz kulübeden izlemekle yetindiniz.

SUSKUNLUĞUMUZ TUTKUMUZDANDIR

Maç sonrası olaylara  sadece baktınız. Her zaman olduğu gibi bu takımın gerçek sahiplerinin bizler olduğunun altını bir kere daha çizmek isteriz. Daha ilk kez kulübün kapısından giren ve amaçlarının Samsunspor'a hizmet etmek olduğundan emin olduğumuz yöneticilerimize, taraftarla araya mesafe konulmayacağını, taraftarsız bir Samsunspor'un olamayacağını da hatırlatmak isteriz. Bizim suskunluğumuz Kırmızı-Beyaz sevdaya olan tutkumuzdandır."

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/17397/sirinler-den-tepki-/