PTT 1. LİG 8. HAFTA | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Eylül 2013, 23:50:05

« önceki - sonraki »

cembaba

Bugün bir kez daha gördük ki; bizim çocuklarımız dışardan aldığımız oyunculardan kat be kat daha iyi. Bugün Taha'nın yerine Doğan girseydi sahaya eminim ki daha etkili olacaktık. Hatta kazanacaktık. Forvete Burhan girince Haluk'tan çok daha etkiliydi. Oynadıkça daha iyi olacak. Bu çocukları artık 11'de sahada görmeliyiz. Yetenekli oyuncu olduğuna inanıyorsak eğer pişmeleri için sahaya sürmeliyiz. Hüseyin Hoca artık bunları görmesi lazım. Bu çocukları sahaya sürmesi lazım. Adilovic ve Ekigho gelene kadar gençleri görelim. Şans verelim. Doğan'ı 10 tane Taha'ya tercih ederim. Bu arada Arif Şahin çok formsuz. Umar da son 3 maçtır bu şekilde. Milli maç arasında umarım toparlarız. Ekigho ve Adilovic gelince gerçek takımımızı Allah nasip ederse göreceğiz.

jean

her ne kadar yenmesekte son dakika goluyle taraftarlarimizin sevincini gormek biraz olsun sevindirdi beni

ult55ras

polisin bizim pankartları bir indirme şekli vardı anlatamam, ben böyle bir kin görmedim.

serkancengiz

puan verdiğimiz takımlar hep alt sıralarda işimiz artık daha zor

mehmet yılmaz

Karabudun

06 Ekim 2013, 23:25:50 #276 Son düzenlenme: 06 Ekim 2013, 23:41:41 Karabudun
Alıntı yapılan: CurvaSs - 06 Ekim 2013, 20:57:36
böyle ortamlarda bulunmamış kişiler için tabi ki magandalık, vandallık gibi gözükebilir ama sıkıntılı deplasmanlarda, ya polis ya da rakip taraftarın çıldırtmasıyla her şey olabiliyor. ve hiçbir zaman da koltuk kırdılar diye taraftarımızın arkasında durmamazlık yapmam. çünkü o ortamda yapılması gereken bu olmasa da, bir kişinin hareketiyle, diğer kişiler de koltuk kırmaya başlarlar. o hareket de polisten gelmiş bugün. ben orda olsam ve onların yaşadıklarını yaşasam, ben de kırabilirdim yalan konuşmaya gerek yok.

Gereksiz bir giriş olacak; ama çok daha beter anlar gördüm arkadaşım. Yaş ilerledikçe bir şeylerin gereksizliğini fark eder olmuş olabilirim ama. Taraftarı olduğum camianın da her zaman arkasındayım. Misal şu koltukların kırılması olayına tutup da bize ait olan bu platformun dışında değil eleştiri yorum yapmam. Ama yanlış da yanlıştır. Ne demişiz? Savunulacak bir hareket değil. Eyvallah, her hareketin diyeti vardır. Polis şiddetine, tacizine koltuk atmayla engel olunamıyor. Hele bir kere boyun eğmişsen haksızlığa değil koltuk, kanepe atsan nafile. Tecrübeyle sabit!

Karabudun

06 Ekim 2013, 23:36:09 #277 Son düzenlenme: 06 Ekim 2013, 23:42:36 Karabudun
Alıntı yapılan: barnebau55 - 06 Ekim 2013, 21:01:05
Tabiki övunecelek tarafi yok ama mac baslamis 15 dakika gec alinmis arti onu gectik
Spiker erdogan arikan bile dedi 1461 taraftari tahrik ediyo diye bize gelincemi bu isler mundar oluyo
Deplesman yapmayan anlayamaz malesef

Koltuk kırmaya yanlış dedik camianın düşmanı, deplasman bilmeyen taraftar olduk. Şimdi engin tecrübelerine dayanarak cevap ver bakalım, senin bu mesajda tahrik yok mu?

jurista

Özeleştiri ,empati bunlar güzel şeyler elbette ama orada bulunan taraftarın o anki ruh halini de gözardı etmemek lazım.Sahaya atlanılmasın ,koltuk kırılmasın ,kavga çıkmasın küfür olmasın aklı başında herkes bunları savunur elbette .Ama ortada inanılmaz bir çifte standart ve tarifsiz bir taciz var.

Siz bunları savundunuz diye elbette camia düşmanı ya da deplasman bilmeyen biri olarak lanse ediilemezsiniz o arkadaş da tam olarak bunu demek istememiş , sanal ortamda herkes herşeyi farklı psikolojilerle algılıyor ufak imlalara takılıp kırıklık oluşmasına neden olacak polemikler de doğru değil bakın bu da bir özeleştiri.

Sürekli Samsunspor taraftarını taciz ve tahrik eden bakanın bulunduğu ortamda bakanın memleketine küfür edenlere ayrıcalık tanınan bir otamda TAK...

Karabudun

Haklısın arkadaşım. Ben tecrübelerimden yola çıkarak doğru bildiğimi söyledim kaldı ki bunu yaparken de cümlelerimi dikkatli seçtim. En azından kimseyi rencide etmemeye özen gösterdiğimi düşünüyorum. Önümüzdeki konu da tartışılacak bir konu değil. 1461 gibi bir takımı da ,takım bile değil, umursamakla birilerine prim yaptırıyoruz. Bahsettiğin ayrıcalıklarla, iltimasla mücadele etmenin şekli çok daha farklı da biz şehir olarak bundan yoksunuz. BU son söylediğim de öyle teori falan değil, bildiğin kanun gibi gerçek. Neyse yeter bu kadar özeleştiri. Bu arada bakanın memleketine sövülmedi, bakanın seçim bölgesine sövüldü. ;)

Uğur Yıldız

O an arbedede bir tane şapkalı ters dönmüş bir polis memuru vardı. Zaten onun suratını görünce az çok herşey anlaşılıyo. Bazı insanların suratından nereli olduğu, oraya ne amaçla gittiği çok belli oluyo. Koltuk kırma olayı benimde statta en çok karşı olduğum durum ama böylelerinin kafasına kafasına atıcaksın. Sonuna kadar hak ediyolar.

Stoper

Bu futbolla süper lig hayal,sorun ne bilmiyorum ama milli takım arasında bir çözüm bulunmalı.Çok kötüyüz,çok.

Sercan

Trabzon'a bu sayılarsa deplasman yapan tek tribünüz. Dünkü yaşanan olayların aynısı, küme düştüğümüz sene avni aker deplasmanında da oldu. Biz içeri girdiğimizde maçın 20. Dakikası falandı. Polis göz göre göre, o adamlara ses çıkarmayıp, sana saldırınca ister istemez çıldırıyorsun. Umarım fazla ceza almayız...

Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR !..

holigan5565

Beyler kimse kusura bakmasın ama trabzonun 2. takımına son dakika golüyle berabere kalıyoısak yazıklar olsun öyle topçulara.oraya giden o kadar insanı o şerefsizlere madara etmeye kimsenin hakkı yok.Yazıklar olsun ben şahsen utandım dünü maçı izerken canını dişine takmış oynayan bir trabzona karşı biz nasıl olsa maçı alırız havasıyla gitmiş ruhsuzlar ordusu gördüm ayıptır. eğer  rakip tarafkadar isteseydik maçı farklı kazanırdık kimse sahayı falan bahane etmesin.Ayrıca biz bişeyi abartıyoruz bana göre oynadığımız rakip 1461 trabzon trazonun paf takımı.bizim rakibimiz busa ben ancak bundan utanırım.Bişey daha bizim gençler oynasa en az bu ruhsuzlar kadar mücadele eder eminim.Bizim genç topçularla çıkıp gereken mesajı vermemizi beklerdim.

Sonuna Kadar 55

Bu ruhsuz yığıntısıyla biz aha çok madara oluruz, kupa maçı dediniz dinlendirilen adamların çoğu sahada geziyor, bence Musa sİNAN yILMAZERe yol göründü, adım atacak hali yok, Umar da öyle, ayağında top tutamıyor bile, devre arası elden çıkarmak lazım