PTT 1. LİG 8. HAFTA | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Eylül 2013, 23:50:05

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Tufan

ilk yarının özeti 4-6-0 taktiğiyle orta sahada kör dövüşü.
20dk da stada taraftarı alıp tam her şey yolundayken pankart yüzünden pislik çıkarmak için birilerinden talimat aldığını düşünüyorum Trabzon emniyetinin.

Kadir ÇELEBİ

2nci yarıda polisle sürtüşme olmazsa taraftarda rakip takım taraftarına bulaşmayıp takım üzerinde yoğunlaşırsa kazanma şansımız artar. aksi takdirde bunlar sahada anca mucadele eder pisi pisine bir gol yeriz puansız döneriz. :kafa:

Desiqner

Adamlar ilk yarı bombaydı ve atak yapamadık.
Şimdi Savaş ve Yakubu'yu alır hocaları muhtemelen.Mustafa Tiryakiyi sokacaktır.Oda bizim haluğun topa vurabilen cinsinden.Dikkatli olmak gerek.Canberk gerek bu takıma.Duruma göre Doğan...

brigand

İlerde üst üste birkaç pas yapabilsek çok rahat bulacağız pozisyon. Bakalım ikinci yarı başlayacağımız dizilişten belli olur maçın gidişatı.

BEŞİKTEN_MEZARA

Tahanin verecegi katki yaş gurubunu kucultmekten öteye gitmez ilk basta ayakta kalmalari lazım ama gungoren maci gibi.3 sene onceki yiyecegimiz golü.bekliyoz tüm.taraftarlar bu kada yeteneksiz takım çıkmasın abi super lige ..

Ertuğrul Sağlam

Polislerin sebepsiz yere pankarlari hışımla sokmesi laylarin fitilini atesledi sukurki kisa surdu yoksa ortalik fena halde gerilmisti.

lato

Emniyet hiç değişmemiş geçen seneki pislikler aynen devam. Sanane pankarttan bırak dursun orda :kafa:

King1965

S*kimizide arasalardı belki oraya birsey saklamıstık.

Shane_Falco

binikalamadım

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: binikalamadım - 06 Ekim 2013, 15:10:09
taraftar Allahına kurban...

Gereğini yapıyolar şimdi sıra sahadaki futbolcularda  samsunspor_x

evolution55

Saha ne rezil yaaaa gelsin de ikinci yarı saha görsünler

binikalamadım

Alıntı yapılan: evolution55 - 06 Ekim 2013, 15:11:57
Saha ne rezil yaaaa gelsin de ikinci yarı saha görsünler

üstüne birde yağmur başladı

Karabudun

Ulan herifler resmen organize olmuş, polisiyle taraftarıyla pisliğin her türlüsünü yapıyor.