PTT 1. LİG 8. HAFTA | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Eylül 2013, 23:50:05

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Araçta 4 kişilik yer var Bilet dahil gidiş geliş 55,00 TL Araç içinde sigara ve alkol tüketimi yasak gelmek isteyen benimle irtibata geçebilir.

King1965

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 05 Ekim 2013, 12:12:43
Taraftar grupları gidiyor mu maça? Doldurmak lazım o bölümü...

Şehzaler - Şirnler -  Genç termeliler - Çarşambalılar vs gidiyormus abi.

mehmet yılmaz

İlk golü atarsak kazanırız.
Şartlar geçen sezondan farklı. Bu sefer daha iyi kadrosu olan taraf biziz.
Geçen sezon N'sumbu, Adem Sarı, Ahmet Arı, Uğur Tülümen gibi zayıf isimlerle dolu bir kadromuz vardı. Onlarda ise formda Sercan Kaya, Yusuf, Ofeodu, Göksu, Abdullah gibi oyuncular vardı. Ama bize bilenecekleri ve fazladan motive olacakları da bir gerçek.
Günümüzde olursak ve Haluk oynamazsa kazanırız. Kalpar bu tip maçları almayı bilen bir hoca. Çıktığımız sezonki Giresun, Bolu, Altay deplasmanları gibi..

jean

gunleri sasirmisim maci bugun saniyordum heyecanla interneti actim kac kac diye mac yarinmis :D

maviay55

Ayberk

Valla antep maçının ikinci yarısında forvetsiz 4-6-0 oynadık ama çok daha tempolu oynadık. takımın hızını kesen tam bir takoz görevi görüyor haluk. zaten tek forvet oynayabilecek yapıda bir oyuncu da değil  bir zamanlar billy mehmet için söylediklerimiz haluk için de geçerli. canberk, arif, musa, m.sinan, serkan, umar gibi oyunculardan seçsin 4'ünü sürsün işte sahaya. arkasına da doğan, erdem, adnan'dan 2'sini koysun bu maçı rahat alırız. ha yok halukla başlarsa zor yeneriz kabız bir maç izleriz

seydo55

cakir55

Forvette Umar ile başlamalıyız, orta sahada Arif iyi top tutuyor ve taşıyor onunda 11 başlamalı.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cembaba

Bugun gunlerden 3 puan ;)
Saat 16.00 itibariyle 3 puan cebimizde Allah nasip ederse.
0-2 kazanırız.
Umar ve Musa Sinan atar.

cgr

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Ekim 2013, 01:55:58
Bugun gunlerden 3 puan ;)
Saat 16.00 itibariyle 3 puan cebimizde Allah nasip ederse.
0-2 kazanırız.
Umar ve Musa Sinan atar.

Lokman görünümlü Cem  :( :P

cembaba

O "Bugün Günlerden Samsunspor" yazıyordu fark var cgr :)

orucreis

Alıntı yapılan: jean - 05 Ekim 2013, 21:43:16
gunleri sasirmisim maci bugun saniyordum heyecanla interneti actim kac kac diye mac yarinmis :D

O hataya bende düştüm.Demekki yalnız değilmişim  :D

yirmiuc

Hic bir skor surpriz olmaz , farkli kazanabiliriz. farkli kaybedebiliriz de.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

alperen

Rüyamda 75. dakikaydı 2-0 yeniliyoduk, *** böyle rüyanın..

mehmet yılmaz

Ben de rüyamda Karabük'e 2-0 yenildiğimizi gördüm.
Kazanacağız Allah'ın izniyle, yeter ki normal performansını göstersin bizim takım.