PTT 1. LİG 4. HAFTA | Denizlispor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2013, 01:31:00

« önceki - sonraki »

Furkan

Bi puan iyi oldu ya kafayı yerdim kaybetsek su takıma hafta zehir olurdu. Mücadelemiz takdiri haketti bence

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

samuray

ben izleyemedim haberim olmadı bugün oynanacağını siteyede girmedim neyse sizlerin yorumlarınızdan istifade etmiş oldum gerç ektende şu denizliyi rahatlıkla yenmemiz gerekirdi dün ve bugün diye ikiye ayırmak lazım maçı düne bakınca doğru dürüst kaleyi bulan şutumuz bile yoktu arif şahini ne diiye ç ıkardı anlamadım orta sahada bi top yapabilecek adamı çıkarıyorsun turgay erdem çikar unlardan birisini ikiside aynı ayarda bozna hersek gol kralı aldık takım santraforsuz oynatıyon hoca bu ne iş neyse kalpara rağmen beraberliği yakaldığımıza sevindim iki sıfırdan maç çevirmek hemde deplasmanda zor iş önümüze bakacağız

lato

tam web tvyi açtım golü yedik. Dedim benden hayır yok takıma totem yapayım kapattım dışarı çıktım. Yanımdaki arkadaşla konuşuyordum inşallah beraberliğe getirirler diye içime de doğuyordu. Süperligde de izlediğim maçtan hayır gelmezdi izlemediğim maçları kazanırlardı. Her zaman yemiyor ama kritik maçlarda işe yarıyor bazen :)

samsun 55

brigand

Benim görüşüm yavaş yavaş belli bir noktada tempoyu yakalayacak takım. Ve bu Ptt için yeterli olacaktır. Oyuncu tercihleri tam olarak doğruya ulaştığı zaman doğru gittiğimiz yolda hızlanacağız. Bence bu maçı 2-2 ye getirmek belkide galibiyetten daha ateşleyici bir faktör oldu.

mimar55

Ofsayt diye iptal edilen golümüz oyun kuralları içerisinde bariz golmuş yani bize çatıyor bu hakem hataları

lucarelli

maçın sonundaki sevinç yumağı takım olma konusunda geldiğimiz noktayı gösteriyor. Musa Aydın'ın daha fazla katkı sağlaması lazım.

Serkanın buz gibi golünü yiyen hakemi de ayrıca tebrik etmek lazım.

mehmet yılmaz

Kesinlikle ofsayt değilmiş.
şimdi izledim görüntüyü. gitmiş bariz golümüz :(

evolution55

Arkadaşlar takım bizim otelimizde kalıyor cuma gününden bu yana dolayısı ile bazı şeyleri daha net görebiliyor insan...futbolcuyla konusuyorsun hocalarla sohbet imkanı buluyorsun gibi...maçı da çıplak gözle izledim dünkü maç için söylenecek şey şu kimse böyle oynamayı beklemiyordu.sonrasinda huseyin hocanın attığı fircalar üzerine tuzu biberi oldu zaten . Bugün ise oynamalari gerektiği gibi oynadı herkes...Evet rahat kazanabilecegimiz bir maçta bence 2 puan kaybettik maçın yarım kalması da bizim için cok büyük bir şans oldu...adamlar maç yarım kaldı ama sanki kazanmislar gibi bir de tribünleri dolasiyorlar. :) biz nasıl büyük bir takimiz ki geçen seneki maç sonunda şampiyon olmuş gibi sevindiler dün sanki maçı kazanmış gibi sevindiler ama ilahi adalet işte o sevincleri kursaklarinda kaldi psikolojik bir savaş kazandık aynı zamanda bana göre...bu takım çok daha iyi olacak diyorum son olarak da ofsayt için ben ofsayt değil demiştim ama doğan abi ofsayt demişti  :D

berusa55

16 Eylül 2013, 01:04:03 #384 Son düzenlenme: 16 Eylül 2013, 01:35:20 berusa55
Allah'ına köle Umar...  >l<

Maçın özetinde ikinci golden sonra kale arkasında gol sevinciyle aşağıya doğru koşana bakın. Bileğe darbeymiş; tırtt  ;D :D

beşnumara

Ersin abiden bir ince daha. Teşekkürler Ersin abi  >l< >l<

5trawberry

Umar'mıymış o?
Hiç aklıma gelmedi, şeref tribününün oralarda takılırlar diye düşünüyordum.
Kale arkasından aşağı yuvarlanmayı göze alan deli kavruk kim diyordum bende :D

cgr

Golden sonra ki sevinç yumağında tüylerim diken diken oldu yemin ediyorum...

seyf55

gol sevinci takım hüviyetine büründüğümüzü gösteriyor

Uğur Yıldız

Video sanıp 5 6 kere play tuşuna abanıyorum ;D Sonradan çaktım resim olduğunu  ;D ;D