PTT 1. LİG 4. HAFTA | Denizlispor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2013, 01:31:00

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Kalpar dünki oynanan 56 dk ile ilgili de bişiler söylesene

jean

Ne ilginc takimiz arkadas yarim saatte 2.golu yeyip son 10 dakikada 2 gol atiyoz Dun Boyle savassak yenecektik demek her ne olursa olsun bu sartlarda 1 puan sevindirici

qunqor55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 15 Eylül 2013, 17:47:49
Kalpar dünki oynanan 56 dk ile ilgili de bişiler söylesene

yüzümü varki anlatsın

55.hakan

Kalpar sen hiç konuşma dün demekki korkak oynatmışsın takımı.

samsunsporlu1994

Bu deplasmandan dersler çıkarmalıyız. Dün akşam oynanan oyunla bugün oynanan oyun arasında dağlar kadar fark var. Kaçırdığımız net gol pozisyonlarını atabilseydik 3 puan alabilirdik. Ancak deplasmandan alınan 1 puanda iyidir. Genel olarak bakarsak iyi futbol oynamıyoruz. Bugün karşımızda Denizlispor değilde daha güçlü bir takım olsaydı puan alamayabilirdik. Oyun kalitemizi arttırmalıyız. İnanıyorum ki bu takımın kapasitesi bu değil. İlerleyen haftalarda çok daha iyi futbol oynayacağımızı düşünüyorum. Arif Şahin ve Adiloviç hakkında yorum yapmak için erken. Arif Şahin'in kalitesini biliyoruz ancak Adiloviç hakkında yorum yapmak için 4-5 maç beklemek gerekiyor.

mehmet yılmaz

Bu arada Serkan Çalık'ın golü ofsayt değildi sanırım. Delik deşik edeceğimiz bir rakibe 1 puan verdik aslında.

orhan

Bende ofsayt değil gibi gördüm dört maçtır acemi hakemleri bizim maçlara veriyorlar en kötüsüde denizli maçının hakemiydi yedi bitirdi bizi.

berusa55

AHMET SOYDAŞ

hiç kimse bu hakemin metin tokat ın oğlu olduğunu yazmıyor ki ben acıklayım bari bu hakem eski hakemlerden şimdiki futbol federasyonu gözlemcilerinden metin tokatın oğlu dur

isa55

Çoğumuz bu maç berabere bitse yeter diyorduk. 2-0 olmasına rağmen 2-2 yi yakaladık. Yine de üzgünüz.
Takımımızın ileriye oynadığında neler yaptığını gördük. Sen de gör Hüseyin Hoca.

hacettepeli

niye üzülüyoruz son anda beraberliği yakaladığımız maçta sevinmek lazım. puan alamamaktan iyidir. önümüzdeki maçlarda daha iyi oynarız inşallah.

Kadir ÇELEBİ

2nci gol sonrası oyuncuların bir yumak haline gelmesi güzel bir kareydi önce inanmaları gerekiyordu bunu da başardılar 2 0 geriye düştüğü maçta maçı çevirecek özveriyi gösterdiler öz güvenleri artacak ve bu tribünlere yansıyacaktır.

kumköylü ahmet

mimar55

Maç 90 dk denir ama bu maç 35 dk sürdü 2-2 ile 1 puan kazandık ilk 55 dk ruh gibi gezen takıma bir yangın yetişti 1-0 bitmesin istedi maç ama hakem düşman babasının ricası ile maça cıkmış süper ligte maç filan yönetemez demiyorum çünkü babadan torpilli nerde avantaj nerde düdük çalınır bilmiyor halı sahada ancak maç yönetir ordada kavga cıkar 2 deplesman 4 puan güzel ama bu sene takımlar arasında ucurumlar var iyiler cok iyi kötüler cok kötü cok şükür biz iyiler arasındayız ama kötü olan kısmı kötü bir takım olan denizliye 1 puan vermemiz küme düşme potasına giren bir denizli can yakar maraş adanademir de aynı şekilde bakalım ben 9 puan bekliyordum bu 3 maçtan 7 oldu önümüzdeki 3 maçtanda 9 puan bekliyorum