32- Murat Akyüz

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Temmuz 2013, 21:30:01

« önceki - sonraki »

seyf55

Murat sezon basindan beri en degerli oyuncumuz murati begenmeyenler kimi begenio merak ediyorum

Desiqner

Murat'ın karşısında oynayan adamları Süper Lig'e koy sırıtmaz.İlk yarı biraz hata yaptı ama 2.yarı takımla beraber kendiside çıktı.
Nazar değmesin diyelim...  :_nazar

80lerden

Allah nazardan saklasin. Maşallah

adige73

bence sol kanatta şabandan daha iyi oynadı

HoliganSamSunLu

murat nazar değmesin takımın en istikrarlı oyuncusu Maşallah

Ayberk

geldiğinden beri en kötü maçını çıkardı bence. emrah'ı hep bomboş bıraktı, yerini kaybetti. genel performansının altındaydı ama toparlayacaktır

Sadece Samsunspor

bu zamana kadar iyidi bugün emrah resmen sersemletti muratı

kamuri

4. golde sağdan kesilen ortada adamı adiloviç kovalıyo murat nerde diye soruyorum bi bakıyorum bizim altı pasın içine gomulmuş orda bişey yapıyo mu o da yok adama vurduruyolar kafayı donen topu mehmet tamamlıyo gol sağ kanatta kovalaman gereken adamı adiloviç kovalar ortaya kafa vurdurursun sen ne işi yararsın peki maç 3 fakken hatta 2 farkken adamların yarı sahası o kadar boştu ki bi tane bile bindirme yapamaz mı insan bu kadar mı güçsüz olur

Uğur Yıldız

En kötü maçını çıkardı. Ancak gollerde hep Cemil'in kademesine girmekten arkası boş kaldı. Hangi gol hatırlamıyorum tekrar seyretmeye dayanamıyorum zaten, Fatih Mehmet Yıldız'la mücadele ederken Cemil 6 pas içine bile girmiyor. Kademesine Murat geçiyor ve arkada 9 numaralı oyuncuları golü yapıyor.

Ayberk

Mersin maçından sonra bu maçta da berbattı bence. Formu git gide düşüyor, Canberk hala kale arkasında ısındığıyla kalıyor, yazık.

##kdc##

Sahada futbol namına bişeyler yapmaya çalışan tek adamdı bana göre..

cakir55

Mac boyunca tekme atıp durdu diğer maçlarda öyle aslında ancak hakemler görmüyordu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuzey55

Macta pes etmeyen mucadele eden birkac futbolcudan biriydi yine

lato

bu adama ben bir türlü ısınamadım. bana göre bir kaç maç hariç iyi değildi. iki haftadır da kendini stoper zannederek oynadığı için onun bölgesinden gol yiyoruz.

Kaya

Ordu maçının takımımız adına en iyiysiydi bence.