32- Murat Akyüz

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Temmuz 2013, 21:30:01

« önceki - sonraki »

Aslankaya

bu ligin topcusu.kariyerini ptt liginde bitirir.murat sakatlanmadığı ve cezalı duruma düşmediği sürece ozan forma göremez.

özkan

Kendini gerçekten veren bir oyuncu.

seyf55

takıma faydalı görünüyor

Sol Açık

Alıntı yapılan: Aslankaya - 20 Eylül 2013, 01:38:16
bu ligin topcusu.kariyerini ptt liginde bitirir.murat sakatlanmadığı ve cezalı duruma düşmediği sürece ozan forma göremez.

Doğru ama Murat'ın şu ana kadarki tek sorunu fazla kart görmesi (ki bence dert değil, pozisyon gereği görüyor). Ama sonuçta 5 maçta 3 sarı kartı var. Haftaya Ozan'ı sağ bek görebiliriz...

fanatik samsunsporlu

hem sağ bek hem de oyuncu değişiklerindensonra gerektiğinde sol bek oynuyor.daha ne yapacak beğenmeyenlere şaşırıyorum

GökhanÇağlar

Senin Allah'ına kurban adamsın.

samsunmania

Bu maç sarı göreydin de kupa maçına kartları sıfırlayaydın be Murat.

mehmet yılmaz

Maşallah... Sadece gol attı diye değil oynadığı futbola da...
Tebrikler Murat.

5trawberry

Frikikten önce, arkamdan bir ses kel atacak,kel atacak diyordu..
Orta geldi ve gol oldu. Demedim mi ben kel atacak diye sağa sola sarılmaya başladı. :)

seyf55

Nazar değmesin tertemiz bir maç  çıkardı

Sadece Samsunspor

Bu oyuncunun başlığını ben çok umutla açmıştım vede umutlarım gerçekleşti diyebilirim. Bence tam bir ptt1 lig için çok ideal. Görevini yapıyor golde atıyor. bu sne 2.golü oldu galiba

cembaba

Tebrikler Murat'a. İlk maçtaki görüşlerimizi tersine çevirdi.

feticalik

Maşallahın var Muratcım. Nazar değmesin.  :_nazar

Sol Açık

Bu sezon takımın en iyi oyuncusu. Hiçbir maçta kötü oynamadı. Hatta ben bariz bir hatasını bile hatırlamıyorum. Maç içerisinde top ona geldiğinde rahat hissettiğim tek savunma oyuncumuz (kıyası topun Şaban'a, Cemil'e veya Fatih'e gelmesi). Ek olarak 2 de gol attı. Gerçekten harika.

Ayrıca ben ciddi ciddi santraforda (Haluk yerine) oynasa nasıl oynayacağını merak ediyorum.  :D

seyf55